Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 46
  1. #31
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by ochrikk View Post
    a ted si děláš srandu? prvně píšeš, že to neni oblast pro solovani a pak hned že to nerfneš? jto tady bude každy brečet že tam to a ono a vy hned udělate nerf? pokud na to solo nema at si najde cp nebo random slozi pt, nebo vyfarmi adeny a koupí item co potřebuje s T-rexe my chodime dropovat XXXX hodin VoPku na pi a taky nam nepadla solo si to taky nikdo moc neda taky to nerfneš? na dotaz ktery jsem psal na email mi nikdo ani neodpovedel to je přístup, to same jako s WH to už rovnou povol bootovani a vsechno.....
    Tak už, jen ze stylu jak zde píšeš se nediv, když se ti nedostává odpovědi. Není třeba hned křičet, zkus to řešit v klidu jako ostatní. Nikdo tu nedělá hned nerf, protože někdo brečí. Provádíme to po zralé úvaze.

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    17
    a myslíš že to k něčemu bude jo? dopadne to tak že stejně lidi z velkych clanu co maji CP a tak, když nebudou mit co delat nebo nebudou všeci online tak pujdou farmit T-rexe a nějaky solo random si to stejně nebude farmit

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    17
    a email jsem psal slusně v klidu, a stejně se nedostalo odpovědi... ale co už

  4. #34
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by ochrikk View Post
    a email jsem psal slusně v klidu, a stejně se nedostalo odpovědi... ale co už
    Z jakého mailu?

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Z jakého mailu?
    máš to v sz.

  6. #36
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    17
    Kdysi bylo DEčko fajn server kde se nebootilo, když už se na to přišlo banovalo se to. Dneska? zabanujeme jen pety a hlavní char necháme. povolené WH? nechapu už vubec jak můžete jako GM tým říct že je to povolene, ta hra ztráci smysl když si zapnu wh a podivam se kde stojí enemy a tak.... rovnou povolte bootovani a je to. tímto stylem nedávam velkou životnost serveru.

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Však tu nemusíš hrát.

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    Však tu nemusíš hrát.
    To je pravda, taky začínám uvažovat o tom, že přestanu hrát na DE, jsem celkem znechucen co se tu děje.

  9. #39
    Ano, měním svůj názor, PIčko bych nechal tak, jak je. Chodíme tam ve full partě a krásně se tam dá farmit.

  10. #40
    BTW technická, nabil tak už někdo na Tyrakovi nějaký SC? A jestli jo, tak to nabíjí random v partě nebo last hitu?

    //Sroubek: ten co má 100% dává random jednomu z party, pokud jsou splněny podmínky (vzdálenost, quest, pouze jedno SA v invu)
    Last edited by Sroubek; 01-11-2017 at 12:00.

 

 
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top