Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 46
  1. #21
    jo taky me stare PI bavilo vic

  2. #22
    Určitě by tam bylo i lepší pvp o Rexe, ale takhle tam nikdo nechodí a na PI se ti móbové přemnožují. Za mě mi PI nevadí, my v naší full CP toho Rexe dokážeme v klidu zabít, akorát je problém, že ho klidně 40 minut nemůžeme najít. Ale jak již bylo řečeno, jde mi o casual hráče a ať i oni si to můžou zfarmit sami. Ostatně, kolik je šance u Anakazela? Myslím, že tam je malá šance, ne? Jinak si myslím, že je to nastavené celkem slušně ten spoil. GL

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    12
    Za mě jsem určitě pro nerfnutí Trexe, dava strasne rany a skoro nemozne v par lidech zabit a anakazela jsme byli vcera 4x a nenabil ani jednou, WB rb bez sance si tam neco jit nabit, kdyz v par lidech stejne clovek nesunda a sundaji to nejlepsi klany. Krystaly se nedaji 11 a 12 sehnat a kdyz ano, tak abych farmil 14 dni na nej a to mi prijde, ze odradi mnoho hracu. O 13 grade krystelech se ani nezminuji vubec nejsou k sehnani.

  4. #24
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    2
    Dávám za pravdu Dominikovi80, snažil sem se sehnat BSC 12 a trvalo mi několik dní než mi někdo vůbec odepsal a potom za to chtěl šílený neadekvátní peníze. Proto je jasny, že by to chtělo normální RB co jdou dat a krystaly vychází.

  5. #25
    Quote Originally Posted by Dominik80 View Post
    Za mě jsem určitě pro nerfnutí Trexe, dava strasne rany a skoro nemozne v par lidech zabit a anakazela jsme byli vcera 4x a nenabil ani jednou, WB rb bez sance si tam neco jit nabit, kdyz v par lidech stejne clovek nesunda a sundaji to nejlepsi klany. Krystaly se nedaji 11 a 12 sehnat a kdyz ano, tak abych farmil 14 dni na nej a to mi prijde, ze odradi mnoho hracu. O 13 grade krystelech se ani nezminuji vubec nejsou k sehnani.
    SC13 je tady to nejlepsi co do zbraně můžeš sehnat. Je tedy fajn, že je to tak těžké k sehnání, však ani u nás v clanu moc SAček v S zbraních nemáme .. vlastně skoro žádné .
    SC11 a 12 už je něco jiného a doufám, že pro dobro casual hráčů toho tyranosaura GMs nerfnou jinak buď campit RBčka co nabíjí nebo za stovky miliónů koupit od nejsilnějších clanů.

    Můžu poprosit o vyjádření postoje GMs k tomuto?

  6. #26
    Možná by nebylo špatné lehce snížit i počet mobů na tom PI ať se tam dá vůbec pohnout a trochu zafajtit, ale je mi jasný že za tenhle návrh dostanu hate

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    12
    To Gm by se k tomu nejake opravdu mohlo pridat a odpovedet zde neco

  8. #28
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by Dominik80 View Post
    To Gm by se k tomu nejake opravdu mohlo pridat a odpovedet zde neco
    PI není lokace pro sólo hráče. Po mnoha zkoušení jsme došli k závěru, že se nejvíce vyplatí parta a nechodit sólo. Takže si musíš najít partu.

  9. #29
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    PI bereme jako end-game lokaci, obtížnost je odpovídající. Rozhodně nemá jít o oblast na sólování, v podstatě to uznal i autor topicku. Snažíme se myslet i a jedince kteří nehrají v CP partách či klanech, takže jsme se po poradě rozhodli provést nerf T-Rexe (pAtk). Bude nasazeno po restartu.

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    17
    a ted si děláš srandu? prvně píšeš, že to neni oblast pro solovani a pak hned že to nerfneš? jto tady bude každy brečet že tam to a ono a vy hned udělate nerf? pokud na to solo nema at si najde cp nebo random slozi pt, nebo vyfarmi adeny a koupí item co potřebuje s T-rexe my chodime dropovat XXXX hodin VoPku na pi a taky nam nepadla solo si to taky nikdo moc neda taky to nerfneš? na dotaz ktery jsem psal na email mi nikdo ani neodpovedel to je přístup, to same jako s WH to už rovnou povol bootovani a vsechno.....

 

 
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top