Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46
  1. #11
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    Tak nějaká cena za to že můžeš easy nabit krystal být musí. Í tak je to moc op
    Kdyby aspoň nabíjení bylo 100%, ale nám nejde ani o nabíjení, spíš o top LS 76. Jiná cesta k tomu není, když nepočítám eventy.
    Last edited by fat12; 26-10-2017 at 11:54.

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Nejsme na java serveru, měli jsme stejné podmínky těch 15 dní zpátky když jsme tam šli. Smiřte se s tím Vše ok

  3. #13
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Co se týče crystalů, tak jednou z možností je jít do riftu (ne do hero riftu, ale do toho o stupeň lehčího) a tam Anakazel nabíjí 11 a 12, pokud se tedy nepletu. A to dokáže sfarmit člověk i v menší partě.

  4. #14
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Co se týče crystalů, tak jednou z možností je jít do riftu (ne do hero riftu, ale do toho o stupeň lehčího) a tam Anakazel nabíjí 11 a 12, pokud se tedy nepletu. A to dokáže sfarmit člověk i v menší partě.
    Říkám, já nabíjení neřeším. Jde mi o top LS 76...

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    Já už to neřešim,litam po mapě a v dropu i spoilu vidím že to není dobře nastaveno.DE see pro mne stává jen oddychový server.Je to škoda

  6. #16
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Jestli je tohle retail obtížnost, tak má fungovat ta trapka. Proto to tam asi vývojáři dali... Jediné řešení je nerf T-rexe, když se nechcete hrabat v core kvůli trapce.
    Jeden pise 3k do tallumu, druhy 2k na fullbuffe a treti 5k do IC.
    Dame si tu namahu a znovu to dokladne pretestujeme. Vysledky zverejnime. Nasledne to preberieme na porade v nedelu a dame k tomu stanovisko.

    Quote Originally Posted by Ladislav57 View Post
    Já už to neřešim,litam po mapě a v dropu i spoilu vidím že to není dobře nastaveno.DE see pro mne stává jen oddychový server.Je to škoda
    Je to sice offtopic ale nevadi. Pokial si myslis ze niekde je drop/spoil rate nastaveny zle, tak bud prosim ta konkretny aky item, aky mob, pretoze vo viacerych prispevkoch tvrdis ze cely drop spoil je zly, ale zatial su to iba nejake tvoje pocity, ktore nie su zalozene na faktoch. Pokial je niekde skutocne problem v drope/spoile tak to samozrejme opravime.
    Nasa odozva co mame od ludi hrajucich na serveri je skor opacna a pochvaluju si ako mame nastaveny drop/spoil.

  7. #17
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Jeden pise 3k do tallumu, druhy 2k na fullbuffe a treti 5k do IC.
    Dame si tu namahu a znovu to dokladne pretestujeme. Vysledky zverejnime. Nasledne to preberieme na porade v nedelu a dame k tomu stanovisko.
    Do IC na full buffu mi dává za 5k, když si T-rex nahodí jakousi frezu... Většinou to tak vychází, když má pod půl HP, ale někteří to mají už od začátku.

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Jednu vec moc nechapu. Tohle by mel byt uplne stejny soft co byla 25x nebo ne? Tam s rexema nebyl problem. Destro s HD a rex lezel na jednu frezu co si vzpominam.

  9. #19
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by filimon View Post
    Jednu vec moc nechapu. Tohle by mel byt uplne stejny soft co byla 25x nebo ne? Tam s rexema nebyl problem. Destro s HD a rex lezel na jednu frezu co si vzpominam.
    Tak to právě není. Teď tam je úplně jiný PI. Je úplně jiný spawn mobů, jiná obtížnost T-rexe, přijde mi, že je i jiný drop nebo aspoň šance a nevím co ještě. Sám Teclis tady psal, že na minulém DE to bylo zabugované.

  10. #20
    Mozna to bylo zabugovane ale aspon hratelne i pro solo hrace. Obcas je treba udelat nejaky kompromis aby si lidi zahrali a pobavili se. Zrovna to PI mohlo zustat jako na starem DE,..

 

 
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top