Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 46
  1. #1
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330

    PI a Elrokian Trap

    Zdravím, chceme si zabíjet T-rexe a bohužel zjišťujeme:
    a) Spawn T-rexů je špatný, dnes se spawnili pouze 2 na celém PI a dokonce jen 1 druh
    b) T-rexové jsou o mnohem těžší a nejdou lehce sundat
    Proto jsme se rozhodli udělat si Elrokian Trap, který má T-rexovi snižovat staty, aby byl lehčí. Bohužel, po použití to nemá žádný efekt. Co jsem se díval na internet a na videa, má to mít úplně jiný vizuální efekt a T-rex má být pomalejší a nevím co vše mu to má dalšího udělat. Psal jsem si s GM Diaz, aby to šel otestovat a uznal, že je něco špatně. Takže navrhuji, opravte Elrokian Trap nebo upravte T-rexe a nebo nejlépe udělejte stejné PI jako na minulém DE, protože to fungovalo dobře. Děkuji za odpověď.

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Abych to trochu uvedl na pravou míru, Elrokian Trap je nefunkční. PI je v pořádku.

  3. #3
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Zdravím, chceme si zabíjet T-rexe a bohužel zjišťujeme:
    a) Spawn T-rexů je špatný, dnes se spawnili pouze 2 na celém PI a dokonce jen 1 druh
    b) T-rexové jsou o mnohem těžší a nejdou lehce sundat
    Proto jsme se rozhodli udělat si Elrokian Trap, který má T-rexovi snižovat staty, aby byl lehčí. Bohužel, po použití to nemá žádný efekt. Co jsem se díval na internet a na videa, má to mít úplně jiný vizuální efekt a T-rex má být pomalejší a nevím co vše mu to má dalšího udělat. Psal jsem si s GM Diaz, aby to šel otestovat a uznal, že je něco špatně. Takže navrhuji, opravte Elrokian Trap nebo upravte T-rexe a nebo nejlépe udělejte stejné PI jako na minulém DE, protože to fungovalo dobře. Děkuji za odpověď.
    Ahoj,
    a) V podstate na celom PI (az na par vynimiek) to funguje tak, ze kazdy spawn sa sklada z 3-4 druhov mobov, z ktorych spawne vzdy len 1 druh. Po zabiti sa nasledne nahodne generuje ktory druh respawne. Takze na to aby sa ti spawnol T-rex staci zabijat moby na jednom z jeho spawnov a casom spawne.
    b) Videl som tam behat nejednu partu, ci uz mage alebo fighter a nevyzerali ze by s tym mali nejaky problem - prave naopak, miestami sa mi zdalo ze to davaju az moc na pohodu, predsalen je to endgame lokacia tak by to nemalo byt uplne easy. Staty tych mobov su spravne.
    S elrokian trap mas pravdu - ten nefunguje ako ma. Problem je tam vo viacerych veciach co sa tyka implementacie do vsetkych troch casti core - toto je velmi rizikove a uprimne povedane, zatial tam mame veci s vyssou prioritou. (zatial si prvy kto poukazal na Elrokian trap za 2 servery)
    Bohuzial musim priznat, ze PI na minulom DE bolo uplne ale uplne tragicke. Moby len tak postavajuce, zle skupinky, niektore moby ani len nespawnili. A ked si nahodou do nejakeho hitol, tak sa po tebe rozbehlo vsetko v rangi 1500 co malo nohy. Bohuzial na predoslom DE sme sa nedostali k jeho oprave.
    Pre tento server to bola uz pred zaciatkom jedna z top priorit. Bohuzial opravit elrokian trap do takej formy aka by mala byt nie je v sucasnosti v nasich moznostiach, ale pozriem sa ci by sa nou nedalo spravit aspon nieco.
    Last edited by Teclis; 25-10-2017 at 21:37.

  4. #4
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Děkuji za informace. Škoda, že trap nefunguje a nebudete to více opravovat. S tou farmou okolních mobů jsem to nevěděl. Moby nejsou problém, spíš ten T-rex. Jako když mi dává do IC za 5k? To je normální? A pokud vím, tak dnes za celý den jsme tam nikoho nepotkali, natož na T-rexech. Spíš si tam viděl někoho, kdo si dropoval knížky. Na minulém DE podle tebe PI nebylo dobré, ale T-rex byl aspoň lehčí....

  5. #5
    S tim PI to muze byt pruser. Nam to muze byt jedno kdyz farmime WB (takze crystalu dost) , ale pro random party nebo random jednotlivce to muze byt odrazujici. Kazdy den slysim jak je to naprd s crystala. Je skoro mesic od startu a lidi nemaj SAcka v A gunach a proc ? protoze to PI je ztrata casu pri tomhle nastaveni. (nechci rýpat, ale měli by jste s tím něco udělat a teď nemyslím odstartovat nejakej stupidní event) Peace

    HugoT0XXX

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    410
    Zkoušeli jsme T-rexe v destro parte a destro v tallum dostaval za 3k jednim hitem takže pro nás hned PI zkončilo.

  7. #7
    Přesně tak jak píšete..pro mnohé bude event jediná cesta jak se k SA zřejmě dostat.
    Doopravdy bych zauvažoval nad nerfem tyranosaurů, protože aby destra na fullbuffu dostával v průměru za 2k dmg bez kritu a to každou 1.5sekundu je nereálná situace na zfarmení a to ani s aktiv bishopem za zadkem imho..toho si proste stěží zfarmí activ CP.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Tak nějaká cena za to že můžeš easy nabit krystal být musí. Í tak je to moc op

  9. #9
    Je to natolik OP že je to pro casual hráče nereálné

  10. #10
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Jestli je tohle retail obtížnost, tak má fungovat ta trapka. Proto to tam asi vývojáři dali... Jediné řešení je nerf T-rexe, když se nechcete hrabat v core kvůli trapce.

 

 
Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top