Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    6

    Recept na tallum helmet a tallum boot's

    Ahoj vsichni. Prosim vas kde je mozno ziskat recepty na tallum helmet a tallum boots (drop/spoil)? Hledal jsem to a jde to jen u Alpine Buffalo nebo Alpine Kookaburra, ale nikde neni, kde tihle moby jsou... Poradte prosim. Diky ;-)

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Takže jdeš z Rune portem do Beast Farm(nevím přesný název). Na farmě je několik prodejců žrádla.. Kup si u něj Golden a Crystal spice(pár set kusů od každého, cena je myslím 62a za jeden). Dej si je do lišty na Fka,aby se Ti to lépe krmilo.
    Potom běháš po farmě a hledáš na polích ty neagro zvířátka a krmíš je... při každém krmení se dané zvíře zvětší(a stane se agro) a vzroste mu HP a změní se mu spoil i drop... pokud se Ti spoil nelíbí, krmíš dál, dokud zase nevyroste a nezmění se na 2x HP... pokud spoil nechceš, zase krmíš až se změní na 4HP...pak už ho musíš zabít at se ti spoil líbí nebo ne....
    Když krmíš moba z 2xHP na 4xHP je tam celkem šance, že se změní na milého mobíka který s Tebou bude chodit a bude Tě občas healovat.. toho nezabíjej ..prostě ho ignoruj a krm další zvíře. Krmím vždy moba jedním druhem krmiva.
    nějaké tabulka co se dá spoilovat je zde, tallum věci jdou celkem dobře Boty Ti dyžtak prodám(za dobrou nabídku).... skoro každý den jich pár vyrobím, když jsem teda ve hře (ikdyž Sroubek asi nastavil neskutečně nízké % uspěchu... o 60% já teda mluvit nemohu ),
    http://lineage.pmfun.com/list/quest-...ast-farm-spoil
    Last edited by Ravenn; 25-10-2017 at 13:57.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    6
    Diky moc za info. Mozna se ozvu, kdyz nebudu uspesny.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    60% uz proklinam. Vim te korea random je svine ale zacinam pomalu ztracet nervy..

  5. #5
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    České Budějovice
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by filimon View Post
    60% uz proklinam. Vim te korea random je svine ale zacinam pomalu ztracet nervy..
    Bohužel je to tak, asi jako já neměl nikdy štěstí na enchant, ale gear jsem si z 80% nadropoval na mobech
    Timi
    2006: Shilien Knight 75 / Destroyer on Light Elmore 1x rate >>> Lineage 2 Delete
    2017: Storm Screamer 80 / Soultaker / Titan & Noblesse on Dark Elmore 16x rate


  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by filimon View Post
    60% uz proklinam. Vim te korea random je svine ale zacinam pomalu ztracet nervy..
    Podle mě těch 60% funguje ok .. na ofíku... tady asi Sroubek trošku utáhnul šrouby Ale je fajn, že to tolik nevychází, aspoň musím více točit matroš, recepty a hlavně prachy na 16x ta ekonomika stejně nefunguje moc dobře.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top