Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7

    Nostalgie - Jak jste na tom?

    Zdravím.

    Dostal jsem chuť začít hrát znovu L2, ačkoliv ještě nevím, jestli aktivně, to by asi záleželo na Serveru. Především bych rád hrát na nějakém Cz/Sk a koukal jsem, že většina starých serverů je už "mrtvá", což mě dost mrzí, ale dalo se to čekat. Nuže brouzdal jsem a našel tento. Co mi o něm povíte? Aktivita? Jaká je komunita? Kolik online cca/denně?
    Koukal jsem na nastavení a nevypadá to hrozně. Trošku se ztrácím v tom nastavení bufferovi co máte. Je tam tedy jen PP/SE/EE na hodinu a pouze do lvl74? A co vlastní buffeři? Ty mají offi nastavení nebo také na hodinu?
    Možná bych byl ochotný hrát aktivně, ale chci vidět, že server má budoucnost a pokud uvidím, že server je nadějný, nemám problém ho jakkoliv podpořit.

    Přeji hezký večer .

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    65
    Tak aktivita zatial celkom v pohode... Nejakych 100 ľudí kombinovane na mass pvpcka v prime time sa snad najde ( pre info offik ma 60 a druhy 140)
    Takze zatial v pohode celkom, ale na freeckach to zvykne padat rychlejsie...

    A buffy sú do 74. To znamená ked mas 74 môžeš si vziať skilly ako keby od 74 pp se ee. Ak dáš viac, stále si vies zobrať tie buffy ako na 74.
    Nové buffy od lvlu 76+ nie sú u npc buffera, na to si musíš vyexpit box alebo pýtať od hráča.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7
    100 lidí? Nejsou nějaký z toho off tradeři nebo tak? Protože jestli skutečně hraje cca 100 na serveru denně, tak to je hezké číslo . A jsou tu cizinci?

  4. #4
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Hraje tu denně mnohem více než 100 lidí Jede nám to 3 týdny, vše už v pohodě seženeš, určitě to zkus

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    on psal ze 100 lidi na mass pvp ve spicce na serveru je urcite vic jak 100 lidi

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7
    Dnes jsem se pokusil pár vět napsat do chatu. Už je to dlouho co jsem nehrál a nevím jak se tomu v L2 říká . Mám na mysli ten "oranžový", ten "world" chat... No a nikdo ani čárku :/. Každopádně jste mě přesvědčili a jdu do toho chlapi, uvidíme se na bojišti !

  7. #7
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    100 v pvp, online tak 2000 +-

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    oranzovy je jen v okoli..sice vetsim nez bily chat ale neni world..zkus se podivat do giranu
    jediny global chat je hero
    Last edited by Thungdil; 25-10-2017 at 12:05.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    No v základní vesnici Ti nikdo neodpoví... tam už nikdo není .. ale v Giranu to žije slušně... pár set lidí online bývá... postav tak 2tis, ale to jsou i prodejci, buffpeti...

  10. #10
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    České Budějovice
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Rikkai View Post
    Dnes jsem se pokusil pár vět napsat do chatu. Už je to dlouho co jsem nehrál a nevím jak se tomu v L2 říká . Mám na mysli ten "oranžový", ten "world" chat... No a nikdo ani čárku :/. Každopádně jste mě přesvědčili a jdu do toho chlapi, uvidíme se na bojišti !
    On ti celkově nikdo moc neodepíše, oproti starým serverům je tady víc šmejdů, podvodníků a dalších podobných.

    Jeden z mála příkladů: trp s craftem "vše za 99,-" a ono je vše za 990.000

    Takže když už, nikomu nevěř.
    Timi
    2006: Shilien Knight 75 / Destroyer on Light Elmore 1x rate >>> Lineage 2 Delete
    2017: Storm Screamer 80 / Soultaker / Titan & Noblesse on Dark Elmore 16x rate


 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top