Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    3

    Lethal strike od dýkaře

    Zdravím,
    byl jsem zvyklý že dýkař dává lethal strike se svými skilly stejně jako třeba Cardinal nebo EE se skillem Turn undead a sníží tím HP na 1, ale zde jsem se poprvé setkal s tím že i když mi vyjde lethal strike tak mobovi snížím HP sotva na 1/4. V PvP to tu ještě otestované nemám. Zajímá mě jestli je to v pořádku protože je to celkem zásadní.

  2. #2
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Reeve View Post
    Zdravím,
    byl jsem zvyklý že dýkař dává lethal strike se svými skilly stejně jako třeba Cardinal nebo EE se skillem Turn undead a sníží tím HP na 1, ale zde jsem se poprvé setkal s tím že i když mi vyjde lethal strike tak mobovi snížím HP sotva na 1/4. V PvP to tu ještě otestované nemám. Zajímá mě jestli je to v pořádku protože je to celkem zásadní.
    zalezi kolko x hp je to mob, myslim ze 4x HP mobovi das len lethal na 1/4 celkoveho hp ale mozno sa mylim...

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    3
    Žádnému mobovi neuberu lethalem až na 1 HP (vyzkoušeno) a rozdíly jsem nezaregistroval ani pokud měl mob násobené HP. Někdy lethalem dokonce uberu jen 1/2 HP. Myslím že tohle nefunguje jak má. Prosím GM o opravu nebo aspoň vysvětlení proč to na DE tak funguje.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Lethal mobce sebere 1/2 hp z aktuálních hp. Pokud má 1/2, sebere 1/4 ze 100%.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    3
    No toho jsem si všiml taky, ale má to tak fungovat? Nehraju za dýkaře poprvé a ještě jsem to neviděl. Jinak se samozřejmě rád poučím pokud je to součást tohoto chroniclu.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    http://legacy.lineage2.com/news/chronicle5_04.html

    20. Lethal Strike’s effect has been increased.
    • Effect 1: At a low probability, it lowers monsters’ HP by 50% and players’ CP to 1.
    • Effect 2: At an extremely low probability, it lowers monsters’ HP to 1 and players’ CP and HP to 1.

  7. #7
    Quote Originally Posted by neoras View Post
    http://legacy.lineage2.com/news/chronicle5_04.html

    20. Lethal Strike’s effect has been increased.

    • Effect 1: At a low probability, it lowers monsters’ HP by 50% and players’ CP to 1.
    • Effect 2: At an extremely low probability, it lowers monsters’ HP to 1 and players’ CP and HP to 1.
    Na tieto 2 efekty sa treba pozerat ako na 2 nezavisle skill effecty. Niektore skilly vyuzivaju len effect 1 (napr. Backstab, Deadly blow), niektore vyuzivaju len effect 2 (napr.: banish seraph, turn undead) a par vyuziva oba efekty - lethal blow, lethal shot - s tymito dvomi je mozne zrazit HP/CP na 1 jak hracovi, tak mobovi.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top