Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 61
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    Nachu moc nechapu ten screen PVP bodu jsi si vedom ze jediny war co mame je s vami? Jsi si vedom ze vas je 2x vic? celkem zavadejici

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Vezmu to popořadě.
    Baium s foikem byl o tom, že tam lidi nebyli aktiv, chtěli jsme aspoň těm kdo tam byli ve hře zaručit šanci si píchnout, nějaké stahování warů kvůli tomuhle, o tom nemohla být řeč, to se u nás nedělá. Ostatně kolik lidí se s tím foikem logli zpět do hry? 2 kitty a thung. Dobře víš, že my deme fajtit vždy všechno.

    PVE klanem vás lidi asi označují proto, že vás znají buď z czg, kde alex cimo a bender bez zergu nebyli schopni uhrát jakékoliv pvp nebo DE2015 kde nakashi s glycerinem dokázali jen proběhávat na foice k téze, stahovat wary u baiuma či farmit server v době když jsme hráli teru. Když jsme se vrátili na DE a týden je k ničemu nepustili, předvedli jenom tichý quit.
    Dále máte full hero klan, S sa guny a proti klanu s C šperkama a homíčkama +0 jste dokázali nastřílet méně pvp bodu, než oni na vás.


    Tézu jsme upřímně nechodili, protože nám kvůli nějaké distance ochraně nepadali v 4S vůbec goblety, takže to se pak blbě chodí téza. Již však vyřešeno s GM. Zakena obecně farmíme vždy až s nejmenší prioritou, není to tak důležitý šperk a je s tím docela práce. Však ono jen serveru prospěje, když to budou chvíly farmit SF nebo kdo to jezdí.

    Lidé si z tebe taky dělají *****, protože si strašně kálíš do pusy, víš? Například dnes si mi psal, že nejdete aq( nic proti tomu sám jsem tomu nevěřil a pokládal to spíše za nějakou mlžící taktiku) . A realita?

    Za prvé, smazej si crests v systemu at vidíš cresty. Nekalím si do huby, vždy mluvím i píšu pravdu. Na AQ pvp jsme se neukazáli, logli jsme jen low destra. Gratuluji k první tezze.
    Za druhé, jak můžeme mít více pvp když nás je 40 (4CP) a vás 90, dále když máme war jen s váma(zbytek to do dnes nepřijal) a vy máte war s pulkou serveru?
    Za třetí vždy mám podklady ke všemu co kdy napíšu a vždy mám pravdu

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    za to kane ty nezvladnes ani nafarmit, jedine co dokazes je pustit Adrenalin a flame na forku LUL

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Jasne uni povazujes sa tu za pvp hraca a pritom vsetko co viete je len rushnut prvy tyzden max dva server, nafarmit equip atd. a ked zacnete dostavat na ***** od horsich part tak emoquitnete server so ******mi typu "nudime sa", "vyhrali sme server" a podobne. Ostatne logy to pekne napisal... Poznam Huna a viem, ze je len tyzdenny hrac na kazdom servery kde pride a Juchy ten ani to nie...

    Nikoho nezajímáš NULO. Juchy s nama nehraje

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Za prvé, smazej si crests v systemu at vidíš cresty. Nekalím si do huby, vždy mluvím i píšu pravdu. Na AQ pvp jsme se neukazáli, logli jsme jen low destra. Gratuluji k první tezze.
    Za druhé, jak můžeme mít více pvp když nás je 40 (4CP) a vás 90, dále když máme war jen s váma(zbytek to do dnes nepřijal) a vy máte war s pulkou serveru?
    Za třetí vždy mám podklady ke všemu co kdy napíšu a vždy mám pravdu
    Jo, bo já vidím, že máme 80 a vy 62. Z toho my zatím nebyli nikdy přes 4 party taktéž, nehrajeme ve stejnou dobu. Btw, nebyli jste ještě par stránek dozadu v tomto nebo jiném topiku 20-30 aktiv na jednu CéPé ?

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Jo, bo já vidím, že máme 80 a vy 62. Z toho my zatím nebyli nikdy přes 4 party taktéž, nehrajeme ve stejnou dobu. Btw, nebyli jste ještě par stránek dozadu v tomto nebo jiném topiku 20-30 aktiv na jednu CéPé ?
    Ano, 20 lidi na 9 charu ne více než 9 charu ))

  7. #27
    Tohle random clan nikdy nepochopí proc mame 15-20 lidi na jednu CP. Oni totiz nerozdelujou PT od CP. Je smutne se takhle hantit na forku, ale tyhle **** se nedaj cist ......

    Forum Hera .......


    Achjo CZ komunita no...... breci ze maj low EQ a ze mi jedem no life. zkuste vic farmit a min kecat.........

  8. #28
    Quote Originally Posted by zase me zabanovali View Post
    kdyz odejdou tak ste vlastne vyhrali server?
    Ne, tak potom, jak nebude s kým fightit, tak ownage řeknou, že vyhráli server.

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    27
    Co tu řešíte za hovna ? Uplne zbytecne ... ruch sme jeli z jednoho prostého důvodu, a to ze oenage bude mit zerg... jestli ted ma nebo ne, je jedno, slo o to získat výhodu... ted jste nas dobehli a je zábava, tak co sw tu dohadujete.... k pvp bodům, my mame jeden war, vy se všema, takze se to srovnávat neda... ke quitu: 50% nehraje je trosku mylná informace, spis bych to formuloval ze nehraje tolik, ale nikdo pokud vim nequituje server protoze nedáváme.... s hunem hraju řekneme nějakých 10 let a ze by po týdnu někde končil ? Blbost....
    jinak sobotní nocni helman gf

  10. #30
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Fuzz3R View Post
    za to kane ty nezvladnes ani nafarmit, jedine co dokazes je pustit Adrenalin a flame na forku LUL
    naco sa vyjadrujes ked ani len netusis?

    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Nikoho nezajímáš NULO. Juchy s nama nehraje
    Asi zaujimam, a hlavne teba ked musis komentovat kazdy moj post. neviem kto je vacsia nula ci ja alebo ty kto musi sharovat svoj char aby vobec nieco uhral... Btw Juchy s vami hral, to ze uz nehraje len potvrdzuje co som napisal...

 

 
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top