Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 61
  1. #51
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Fuzz3R View Post
    Choroba ne ja tu hru celkem fetuju to ano, ale ty mas evidentne nejakou psychickou nemoc . Co jsme podle tebe prestali davat o jakem zergu mluvis? kdyz hrajem 4 pt vs 80 ppl ? ROFL me prestava bavit tu psat
    evidentne si kus mimo a ked do 80 pocitaj aj akademku tak to boh s tebou...

  2. #52
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    evidentne si kus mimo a ked do 80 pocitaj aj akademku tak to boh s tebou...
    Nejsem si tim tak jistej zda to akademku počítá ten vault

  3. #53
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    Nejsem si tim tak jistej zda to akademku počítá ten vault
    to je jedno, v ownage su aj ludia co hraju len obcasne, pvp vobec a este nemaju ani 3rd prestup ale uni ich pocita za enemy co je dost trapne...

  4. #54
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    27
    Jako ze by jsme se treba každyho zeptali jestli ho muzem sundat ? Jestli je pet nebo aktivni hráč ....

  5. #55
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    27
    Ok tak vytvoříme nejakej dotazník poprosíme ownage aby vyplnili jak často hrajou a Jakej char, a my je potom roztřídíme do nějakých košů a kazdej z nas si nalosuje koho muze zabíjet a koho ne

  6. #56
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Killers View Post
    Naše destro parta se s tou Vaší držela do doby, než ste se chytli za ptáky s Pride aby jste vyzerkovali sub RB, protože v jedné destro partě ste vy nebyli schopný sundat ani Behemonta a když jsme tam přišli my, tak jste dokázali jen buffovat RB, které naše destro parta dala na 2 frézy bez smrti. Takže tolik k faktům
    Po sub RB bylo kouření penisů a anální vláčkování 2 baiumů zase s Pride, jinak by jste měli tak leda gremlina na Talking islandu.
    Po získání těchto výhod a prvních noblů jste si začali hrát na hrdiny a už jen občas jste rozkuřovali s Pride, kteří nemají páteř a stahují wary, jako kalhoty před Uniqem pro naplnění jeho úst semenem.
    Pak následovala první hera, tzn. Hero fear, UD.... a i tak ste dokázali pofailovat antku, kdy u nás v klanu byli pouze 2 nobles hráči.
    Chápu, že se teď nudíte a umíte honit PvP body jenom na petech při tom, když naše party dohání eq třeba ve FoGu atd.
    Ve varce proti SPH na hala buffu jste s dýkou a lukařem nebyli schopní sundat ani 400 CP
    Tolik asi k faktům, doufám že po prvních porážkách to nequitnete, ať se můžeme pobavit třeba za měsíc či dva, jak se situace změnila....
    Tak ty jedeš asi jiný matroš. Pamatuji si na první golkondu ownage (to už bylo po našich sub raidech) myslím, že jste tam byli dohromady v 6-8 partách a byl to vskutku krásný masakr. Golkonda si připsala hodně bodu a nakonec jste odešli s nepořízenou(hodinu potom naše destro parta + 1 EE mimo partu sundali golkondu bez smrti). Tolik asi k Vašemu umění na RB.
    Teď k AQ no u té Vám to jde to přiznám ale je díky destrům v těch chodbách ant nestu se blbě utíka nahozenému destrovi. Nicméně jak dojde na větší pvp mimo chodby v ant nestu, tak si většinou ani neškrtnete. Viz. Baium či včera Lilith, kde mi přišlo, že jste přišli jen umřít a odevzdat repuťáky.
    PS: Baví mě jak blessujete před BD bez shotu
    PSS: Je logické, že budete mít více pvp jako klan, když jediný kdo nám vrátil válku jste byli vy. A vy máte válku s vícero klany. My to nahrazujeme PK body. Ač nejsou vidět, protože skoro každá den se v klanu shazuje takových 50-100 PK bodu. Sin eater se nenudí

  7. #57
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Niob View Post
    Ok tak vytvoříme nejakej dotazník poprosíme ownage aby vyplnili jak často hrajou a Jakej char, a my je potom roztřídíme do nějakých košů a kazdej z nas si nalosuje koho muze zabíjet a koho ne
    staci, ked budes pocitat len realne cisla ownage a nie ten zvysok...

  8. #58
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Ty mi tu budeš předhazovat první naší golkondu ? no lol, Vaši no war bishové a no war PPčka co tam házeli neustále restore nebo buffy? Bo ste neměli balls tam přijít s PP nebo bishem s war. Takže asi tak ti to povím už mám také PP, takže nebojte vše se vám vrátí stejnou mincí a ještě hůře. Moc dobře si pamatuju vaše debuffy našich dester atd. Již včera jeden váš chudáček schytal první fullbuf, respektive on ty buffy vážně potřeboval, protože se mi zdálo, že je nějaký low na náš support.
    Jak se říká, kdo s čím zachází, tím také schází. A když už ze zoufalství buffujete RB a debuffujete, jinak dostanete na *****, tak poznáte vaší medicínu....

  9. #59
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Cancel a nějaký ty bufy nikoho nezajimaj

  10. #60
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Killers View Post
    Ty mi tu budeš předhazovat první naší golkondu ? no lol, Vaši no war bishové a no war PPčka co tam házeli neustále restore nebo buffy? Bo ste neměli balls tam přijít s PP nebo bishem s war. Takže asi tak ti to povím už mám také PP, takže nebojte vše se vám vrátí stejnou mincí a ještě hůře. Moc dobře si pamatuju vaše debuffy našich dester atd. Již včera jeden váš chudáček schytal první fullbuf, respektive on ty buffy vážně potřeboval, protože se mi zdálo, že je nějaký low na náš support.
    Jak se říká, kdo s čím zachází, tím také schází. A když už ze zoufalství buffujete RB a debuffujete, jinak dostanete na *****, tak poznáte vaší medicínu....
    Přestaň brečet už konečně jediný co totiž od ownage za ty 3 týdny vidím je brekot.

 

 
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top