Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 61
  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Fuzzere, ale byli jste MoS, však jsme na vás poslali i mage, pt aby vás vyčistila a u behemonta ste taky byli... tam jste mi flagovali DCcko, když sem dával soe a vy jste to měli za GateChant... asi tolik. Vzhledem k tomu, že Pride neumí nic a v té době se na RB mohli leda tak koukat a jiné destro PTy než vaše a naše na této úrovni prakticky neexistovali, je tedy velice pravděpodobné že na něčem frčíš a třeba mi poradíš na čem rád bych to zkusil taky

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Uniqu ty si tak marný v každém vlákně jiného fora si protiřečíš a zaplétáš se do svých lží čím dál víc. Hrozně nás to baví Je očividné, že jsi random, protože by si tu do mě nevalil, kdyby si tu hrál déle než na minulém DE, které jsem nehrál Srovnávat tvůj a můj skill nemusím a na tobě si ego(péro) honit nebudu, protože mi nesaháš ani po kontníky takže můžeš pokleknout a posát mi d*ck jako můj otrok.
    V jediné věci s tebou souhlasím a to jsou PvP, která se poslední dobou rozjela. Tím ale nemyslím to vaše nabírání pvp bodů na petech při farmě

  3. #43
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    1,867
    Quote Originally Posted by Fuzz3R View Post
    za to kane ty nezvladnes ani nafarmit, jedine co dokazes je pustit Adrenalin a flame na forku LUL
    A on ještě dneska hraje někdo L2 nějak jinak?

  4. #44
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    27
    Twe jaký furt spojováni s pride ? Nebo s juchym?
    Pride pkuju na potkání stejne jako juchyho i ldyz ma nas crest nebo aspon mel ����

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Killers View Post
    Uniqu ty si tak marný v každém vlákně jiného fora si protiřečíš a zaplétáš se do svých lží čím dál víc. Hrozně nás to baví Je očividné, že jsi random, protože by si tu do mě nevalil, kdyby si tu hrál déle než na minulém DE, které jsem nehrál Srovnávat tvůj a můj skill nemusím a na tobě si ego(péro) honit nebudu, protože mi nesaháš ani po kontníky takže můžeš pokleknout a posát mi d*ck jako můj otrok.
    V jediné věci s tebou souhlasím a to jsou PvP, která se poslední dobou rozjela. Tím ale nemyslím to vaše nabírání pvp bodů na petech při farmě

    a jsme zase u toho :o) Nic o mě nevíš a jedeš si svojí pohádku. A snažíš se mi vnuknout že si protiřečím. Protiřečit si nikde nemohu protože vždy píšu pravdu a jen se bráním, neutočím.
    Random? Já nehrál na žádném DE. Hrajeme už 5 let zahraniční servery o 5k lidech. Zde jsme šli zase na podzim dokázat si, že jsme někde jinde a stačí na malý server jako je DE složit 3-4 party. A osvědčilo se to, vyhráli jsme server. Lidi nepřijali war, ownage dávali relog u baiuma pod foikem, když došli na pvp tak jsme je přejeli, museli jsme je nechávat zabíjet si sub rb, nesmíme chodit k barakielovi aby jsme trochu podpořili konečně pvp a ownage si po necelém měsíci na 16x rate udělali nobles.
    Vzhledem k tomu, že jste nám nechali free 31 zabití world bossu tak nám napadala kupa vybavení a tak jsme ani nemuseli tolik farmit. (Děkujeme za Vaší neschopnost) Ale čekat na to až se Váš zerg clan vybaví a snažit se tím podpořit pvp na serveru je nuda. Když už týden nemusíme nic dělat a dá se chodit jen na pvp o RB, kde pvp začalo až 21.10. tak to 50% unudilo a nehrajou. Příjdou prostě jednou za čas a tím mluvím o uNi CP, ne o klanu uNknown tak jako i minule, jsem nikde nenapsal že tím beru celek unknown clanu.

    Zabíjení buffpetu? Zeptej se toho svého nachradara nebo jak se jmenuje, kdo chodí zabijet buffpety. Kdo zabíjí prvně afk chary aby měl ten hloupý pvp bod než ho zabije DD.
    Nepotřebuješ si honit ego? Vidím ten tvůj popis hero charu v podpisu na foru, jak jsi z toho hotový.
    Kouřit perko? Najdi si přítelkyni která toho bude schopná ))

    Bavilo mě od začátku jak nás každý obvinoval z bota, gm clanu a blablabla díky čemuž GMka sledovaly každý náš krok, každé naše RB a tak se nedivím, že i šroubek mi napsal, že ho nebaví ty vaše výmysly číst, že ho z toho bolí hlava.
    Tímto končí mé odpovědi hráčovi Killers a všem Ownage. Nepotřebuji si tu číst Vaše výmysly, ničim nepodložené.

    S láskou,

    uNiquii
    CL klanu uNknown, vedoucí clan serveru po dobu prvních 3 týdnů kdy zde ještě hrálo 2000 lidí.

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by Killers View Post
    Fuzzere, ale byli jste MoS, však jsme na vás poslali i mage, pt aby vás vyčistila a u behemonta ste taky byli... tam jste mi flagovali DCcko, když sem dával soe a vy jste to měli za GateChant... asi tolik. Vzhledem k tomu, že Pride neumí nic a v té době se na RB mohli leda tak koukat a jiné destro PTy než vaše a naše na této úrovni prakticky neexistovali, je tedy velice pravděpodobné že na něčem frčíš a třeba mi poradíš na čem rád bych to zkusil taky
    Posledni veco co pisu v MOS jsme byli tak max dotahnout summonera k anaisovi. Tod je cele na behemota bych ani kvuli tomu **** dropu nesel. Jinak ale zacinam celkem z toho forka dostavat CANCER uz a to se tu vyjadruji 2 den jen.

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    jo jsme u toho, zase tvůj klasický výplod nesmyslů dokázali jste jen non-stop farmu a to je vše u PvP vám silně teče do bot, stahujete ocasy a vymlouváte se jak ste, nejste aktivní a blablabla.... klasický příklad jak server vždy fungoval. Vyfarmit a jak dostanete pop*či tak quit se siláckýma řečma, jak ste to tu potahali.... Protože kdyby ste zůstali, tak klesnete na úroveň GayPride a budete i novému hráči, který to zapl včera pro smích jak sem psal dříve, sem zvědav jak moc se budete projevovat za měsíc, případně až se dofarmí klany Manoera s IoF, případně Brazzers a další menší klany, které nepochybně spolu uzavřou spojenectví (snad ne jako vy a Prid - anální spojenectví). Pak tu bude sranda PvP atd, kde můžete předvést ten svůj zero skill. I když pochybuju, že tu ještě budete, protože váš strach vás dohání
    3 týdny - po dobu vaší PvE (no PvP) - prosím upřesni si děkuji

    S láskou Killers alias Format, owner serveru EE/DE (2010 +-) a zde nové pokračování mé ságy

  8. #48
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Fuzz3R View Post
    od startu jsme jsem byl 60h+ vzhuru
    to uz je choroba moj...

    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    dřív nebo později naberu jednu CP (5tou partu)
    klasika, chlapci prestali davat tak podme na zerg

    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    vyhráli jsme server
    cakal som, ktory traged od vas zabije tento grc ako prvy a moj tip vysiel Vies co si ty vyhral moj? Hanbu akurat a ze sa s teba kazdy smeje... Server pojde niekolko mesiacov, ale napisat po 3 tyzdnoch ze si vyhral server to uz je diagnoza...

  9. #49
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    to uz je choroba moj...



    klasika, chlapci prestali davat tak podme na zerg



    cakal som, ktory traged od vas zabije tento grc ako prvy a moj tip vysiel Vies co si ty vyhral moj? Hanbu akurat a ze sa s teba kazdy smeje... Server pojde niekolko mesiacov, ale napisat po 3 tyzdnoch ze si vyhral server to uz je diagnoza...
    Choroba ne ja tu hru celkem fetuju to ano, ale ty mas evidentne nejakou psychickou nemoc . Co jsme podle tebe prestali davat o jakem zergu mluvis? kdyz hrajem 4 pt vs 80 ppl ? ROFL me prestava bavit tu psat

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    27
    Někdo do klece ?

 

 
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top