Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 61
  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Naše destro parta se s tou Vaší držela do doby, než ste se chytli za ptáky s Pride aby jste vyzerkovali sub RB, protože v jedné destro partě ste vy nebyli schopný sundat ani Behemonta a když jsme tam přišli my, tak jste dokázali jen buffovat RB, které naše destro parta dala na 2 frézy bez smrti. Takže tolik k faktům
    Po sub RB bylo kouření penisů a anální vláčkování 2 baiumů zase s Pride, jinak by jste měli tak leda gremlina na Talking islandu.
    Po získání těchto výhod a prvních noblů jste si začali hrát na hrdiny a už jen občas jste rozkuřovali s Pride, kteří nemají páteř a stahují wary, jako kalhoty před Uniqem pro naplnění jeho úst semenem.
    Pak následovala první hera, tzn. Hero fear, UD.... a i tak ste dokázali pofailovat antku, kdy u nás v klanu byli pouze 2 nobles hráči.
    Chápu, že se teď nudíte a umíte honit PvP body jenom na petech při tom, když naše party dohání eq třeba ve FoGu atd.
    Ve varce proti SPH na hala buffu jste s dýkou a lukařem nebyli schopní sundat ani 400 CP
    Tolik asi k faktům, doufám že po prvních porážkách to nequitnete, ať se můžeme pobavit třeba za měsíc či dva, jak se situace změnila....

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    hm hm hadat se nebudu ale docela by me zajimalo kdyz se vase destro pt tak drzela ze jsem vas videl ve fogu az 4 dny po nas

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    nikdy mi nedoslo a jakych baiumech s pride je rec a to jsem byl na vsech skoda resit

  4. #34
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Hm, do FoGu jsme šli po našem setkání v MoS, proto je dost možný, že už sme tam byli dokonce dříve než vy, ale no stress, pouze vsuvka

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Killers View Post
    Naše destro parta se s tou Vaší držela do doby, než ste se chytli za ptáky s Pride aby jste vyzerkovali sub RB, protože v jedné destro partě ste vy nebyli schopný sundat ani Behemonta a když jsme tam přišli my, tak jste dokázali jen buffovat RB, které naše destro parta dala na 2 frézy bez smrti. Takže tolik k faktům
    Po sub RB bylo kouření penisů a anální vláčkování 2 baiumů zase s Pride, jinak by jste měli tak leda gremlina na Talking islandu.
    Po získání těchto výhod a prvních noblů jste si začali hrát na hrdiny a už jen občas jste rozkuřovali s Pride, kteří nemají páteř a stahují wary, jako kalhoty před Uniqem pro naplnění jeho úst semenem.
    Pak následovala první hera, tzn. Hero fear, UD.... a i tak ste dokázali pofailovat antku, kdy u nás v klanu byli pouze 2 nobles hráči.
    Chápu, že se teď nudíte a umíte honit PvP body jenom na petech při tom, když naše party dohání eq třeba ve FoGu atd.
    Ve varce proti SPH na hala buffu jste s dýkou a lukařem nebyli schopní sundat ani 400 CP
    Tolik asi k faktům, doufám že po prvních porážkách to nequitnete, ať se můžeme pobavit třeba za měsíc či dva, jak se situace změnila....

    Ty vole, co furt máš s pride ty vygumovaná nulo? Naše destro pt nikdy nepotřebovala help od pride, my jsme jako první sundali rychle halateho, kernona a golkondu aby to pride neměli. Stopli jsme war jen u halateho který nám chyběl, aby jsme ten den šli zabít konečně baiuma a nezdržovali se o dalších 24hodin. Vaše RB parta byla totalně useless, nebyla schopná dát sub RB ještě 4dny po tom co jsme dodělali nobless. Tak mi tu nevymýšlej nějaké svoje ubrečené pohádky, které ti maminka musí vymýšlet před spaním.

    uNknown nikdy nepotřebovalo help s RB, však huntění RB je naší zábavou a na IL už člověk nemůže být neschopný jako vy.

    Destro PT jsme měli ve fogu od lvl 68 a to cca 20h po startu serveru, tak mi tu nevykládej, že jsi měl destro pt ve fogu dříve než my. Možná jste se byli koukat na moby, jak to tam vypadá, ale my mezitím finishovali COV

  6. #36
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    naco sa vyjadrujes ked ani len netusis?



    Asi zaujimam, a hlavne teba ked musis komentovat kazdy moj post. neviem kto je vacsia nula ci ja alebo ty kto musi sharovat svoj char aby vobec nieco uhral... Btw Juchy s vami hral, to ze uz nehraje len potvrdzuje co som napisal...
    Nikoho nezajímáš NULO.

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Vzhledem k tomu, že již několikrát bylo prokázano, že tvoje výplody jsou pouze s...ce do huby a čisté lži, tak tvou odpověď budu naprosto ignorovat. Již dost si se tu ponížil randome
    Začínáte být těžce nervózní, že již nejste na vrcholu potravního řetězce a vaše výplody a reakce in game jsou toho důkazem. Je jen otázkou času, kdy nedáte ani jednoho WB a ten čas se blíží.
    RBčka ste sundavat neuměli jestli 4x smrt a rebuf a pak zabití RB počítáš mezi vaše úspěchy, jsou velmi slabé. Konkrétně jsem zmínil Behemonta, který vám naplácal a raději ste mu dali buff, aby nám mohl naložit. Protože u předešlých RB jste viděli, že nám nemůžete konkurovat
    Jediné co dobře ovládáte je PvE, které váš pád jen o něco prodloužilo.
    Je zbytečné se s tebou hádat, když zřejmě trpíš paranoiou v již rozvinuté fázi, kdy seš slepě přesvědčen že "fakta" která předkládáš se zakládají na pravdě a tupě jim věříš. Bohužel se to léčit nedá, ale prášky na to existují. Zkus si je nechat předepsat a hodit do svého hrníčku, možná pak realitu uvídíš jinak.

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Killers View Post
    ...
    dovolím si trošku oponovat. První týden sem nepatřil do žádného klanu, jen sem kamarádovi když byl off logoval postavu a čekal v tojce na truhly na subb. Vás obrovskej problém je v tom se někam dostavit v co nejkratším možném čase. Když se viděl že se schazite 20+minut na bosse tak me bylo jasny ze to bude problem. A ve finále slutecne byl. 9 oken bych možná dokázal dotáhnout do 3 patra pěšky solo driv

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by Killers View Post
    Vzhledem k tomu, že již několikrát bylo prokázano, že tvoje výplody jsou pouze s...ce do huby a čisté lži, tak tvou odpověď budu naprosto ignorovat. Již dost si se tu ponížil randome
    Začínáte být těžce nervózní, že již nejste na vrcholu potravního řetězce a vaše výplody a reakce in game jsou toho důkazem. Je jen otázkou času, kdy nedáte ani jednoho WB a ten čas se blíží.
    RBčka ste sundavat neuměli jestli 4x smrt a rebuf a pak zabití RB počítáš mezi vaše úspěchy, jsou velmi slabé. Konkrétně jsem zmínil Behemonta, který vám naplácal a raději ste mu dali buff, aby nám mohl naložit. Protože u předešlých RB jste viděli, že nám nemůžete konkurovat
    Jediné co dobře ovládáte je PvE, které váš pád jen o něco prodloužilo.
    Je zbytečné se s tebou hádat, když zřejmě trpíš paranoiou v již rozvinuté fázi, kdy seš slepě přesvědčen že "fakta" která předkládáš se zakládají na pravdě a tupě jim věříš. Bohužel se to léčit nedá, ale prášky na to existují. Zkus si je nechat předepsat a hodit do svého hrníčku, možná pak realitu uvídíš jinak.

    Ja treba nevim o cem obcas pises v MOS jsme se nikdy neukazali , na behemotovi jsme taky ne od startu jsme jsem byl 60h+ vzhuru a fakt sem vas ve fogu nevidel takze nemam paru jak si tam mohl byt driv, s RB jsme nikdy nemeli problem rekl bych ze si nas s nekym pletes

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Killers View Post
    Vzhledem k tomu, že již několikrát bylo prokázano, že tvoje výplody jsou pouze s...ce do huby a čisté lži, tak tvou odpověď budu naprosto ignorovat. Již dost si se tu ponížil randome
    Začínáte být těžce nervózní, že již nejste na vrcholu potravního řetězce a vaše výplody a reakce in game jsou toho důkazem. Je jen otázkou času, kdy nedáte ani jednoho WB a ten čas se blíží.
    RBčka ste sundavat neuměli jestli 4x smrt a rebuf a pak zabití RB počítáš mezi vaše úspěchy, jsou velmi slabé. Konkrétně jsem zmínil Behemonta, který vám naplácal a raději ste mu dali buff, aby nám mohl naložit. Protože u předešlých RB jste viděli, že nám nemůžete konkurovat
    Jediné co dobře ovládáte je PvE, které váš pád jen o něco prodloužilo.
    Je zbytečné se s tebou hádat, když zřejmě trpíš paranoiou v již rozvinuté fázi, kdy seš slepě přesvědčen že "fakta" která předkládáš se zakládají na pravdě a tupě jim věříš. Bohužel se to léčit nedá, ale prášky na to existují. Zkus si je nechat předepsat a hodit do svého hrníčku, možná pak realitu uvídíš jinak.

    synečku, ty fakt píšeš o sračkách. Nikdy nikdo neprokázal lež, protože my se celou dobu jen bráníme vašemu slovnímu napadení. Z ničeho nervozní nejsme.Protože máme ty vole RBšperku dostačující počet. Pro mě není zázrak to, že mám rb šperk nebo jsem hero. Mě baví to pvp na které jste nás nechali svou neschopností čekat 21 dní přesně. :o) Což kurde na 16x rate je strašně moc. Ty si ten ego honič, který nedokáže nic sundat a musí si vymýšlet. Co jsem slyšel tak ownage nezabili valakase na serveru kde hráli solo (minule DE) dřív než si nevybrečeli sundání statu.
    Jediné co cítím, je to že váš zerg konečně začíná něco dělat a tak dřív nebo později naberu jednu CP (5tou partu) )))

 

 
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top