Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    5

    Dotaz ohledně vylepšení "zvětšení" vlka

    Zdravím,

    Nevím zda se tento můj dotaz někde řešil. Pokud ano, tak se omlouvám za jeho opakování. Nikde jsem tu nešel toto téma. Měl bych otázku ohledně vylepšení lvlka, které je možné od lvl 55 "zvětšit". Normálně by se mělo dojít k Pet Managerovi a kliknout na Evolve Pet a následně na Evolve Wolf. Ale takováto možnost zde chybí mohu vědět proč tomu, tak je ?

    Děkuji moc za odpověď

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Fraspe View Post
    Zdravím,

    Nevím zda se tento můj dotaz někde řešil. Pokud ano, tak se omlouvám za jeho opakování. Nikde jsem tu nešel toto téma. Měl bych otázku ohledně vylepšení lvlka, které je možné od lvl 55 "zvětšit". Normálně by se mělo dojít k Pet Managerovi a kliknout na Evolve Pet a následně na Evolve Wolf. Ale takováto možnost zde chybí mohu vědět proč tomu, tak je ?

    Děkuji moc za odpověď
    Na IL je bohužel pouze evolve dracka na stridera, vlka ani jic jineho nezvednes.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    5
    Aha, takže je to limitované verzí hry ano ? Každopádně díky za odpověď. A jen pro zajímavost u které verze hry to jde ?
    Last edited by Fraspe; 20-10-2017 at 21:50.

  4. #4
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Pokud mě paměť dobře slouží tak hned po IL je Kamael tak od něj.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    5
    Aha díky moc za odpověď a mohu ještě jeden prosím hru normálně spustím v pohodě ji hraji. Ale když si zkopíruji složku se hrou do jiné a klasicky ji odtud spustím jako druhý acc. Tak mi po cca 10 - 15 minutách hra spadne. Kdy mi vyskočí jaká si tabulka s chybou. Ale přitom mi souběžně zapnuté první acc normálně běží. Nevíš kde by mohla být chyba ? Kámoš takto má zapnuté dva acc a nic mu nepadá.

    Děkuji moc za radu

  6. #6
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Fraspe View Post
    Aha díky moc za odpověď a mohu ještě jeden prosím hru normálně spustím v pohodě ji hraji. Ale když si zkopíruji složku se hrou do jiné a klasicky ji odtud spustím jako druhý acc. Tak mi po cca 10 - 15 minutách hra spadne. Kdy mi vyskočí jaká si tabulka s chybou. Ale přitom mi souběžně zapnuté první acc normálně běží. Nevíš kde by mohla být chyba ? Kámoš takto má zapnuté dva acc a nic mu nepadá.

    Děkuji moc za radu
    Proc tu hru kopirujes jeste jinam? Muzes sustit nekolik instanci hry z jednoho mista bez problemu Jinak k padani to může být 1000 a jeden důvod je na to topick v bug sekci.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top