Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: od bota k hero

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Mna by zaujimalo, ako sa k tomu vyjadri Sroubek
    Že ti takových videí naseru pytel

  2. #12
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by glycerin View Post
    Že ti takových videí naseru pytel
    z vasho klanu? Tomu by som aj uveril...

  3. #13
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Sroubek se k tomu vyjádří stejně jako to udělal na mailu. Nebudu dávat bany na základě videa, které je možné natočit na kterémkoliv serveru. Jakmile je nahlášeno podezření na bota dochází k jeho prověřování, každý takový jedinec se dostává na black list. Postavy o kterých mluvíš jsme načapali na botovi hned den na to a proto došlo k banu. U Barthyho jsem to štěstí neměl. Je mě jasné, že vám klan uni leží v žaludku a snažíte se je za každou cenu zdiskreditovat a pokud možno do toho zatáhnout i nás. Tato situace tu byla i při startu minulého DE, kdy každého štvalo Ownage, které si to tu vyndávalo!

    Za mě mohu říct, že nehodlám banovat na základě takových důkazů, když si dá někdo práci pošle mě úplně stejné video, kde bude figurovat tvoje postava.

    Od startu serveru bylo zabanováno mnoho lidí, banujeme vždy na základě našeho vyšetřování. Vyprošuji si narážky na selektování lidí dle klanu donatu nic takového tu nikdy nebylo a nebude!

    PS: Nečekám, že čemukoli z toho co píši uvěříš. Napsal jsem popravdě jak se věci mají. Ať každý zváží dle svého rozumu kde pravda stojí.

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    5
    Aha takže keci o tej server ochrane ? Auto banu ?
    Ako začinam sa tu vážne baviť
    Ale ja ich mam u zadnice nech su aj top clan na servery mna nezaujimaju mne ide o posraný princíp aj keby to bol Farm clan tak to tu mas.
    Last edited by Justice; 19-10-2017 at 10:37.

  5. #15
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Justice View Post
    Aha takže keci o tej server ochrane ? Auto banu ?
    Ako začinam sa tu vážne baviť
    Ale ja ich mam u zadnice nech su aj top clan na servery mna nezaujimaju mne ide o posraný princíp aj keby to bol Farm clan tak to tu mas.
    Serverová ochrana drží, denně zablokuje řadu phx, radarů i jiných botů a nepříjemných modifikací, kdyby tam nebyla vypadal by server o dost jinak. Ochrana není stoprocentní Adrenaline bot sem tam na server proklouzne, v tom počtu pokusů to není ale velké číslo. Ochrana serveru má denní updaty stejně jako adrenaline, takže dříve či později to každý boter odskáče ať už od nás či automatkou, je to myslím znát i z banlogu.

    Jako, vážně si myslíš, že top klany na serveru jsou tam kde jsou kvůli tomu, že si to nabotovali? Ale no tak!

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Serverová ochrana drží, denně zablokuje řadu phx, radarů i jiných botů a nepříjemných modifikací, kdyby tam nebyla vypadal by server o dost jinak. Ochrana není stoprocentní Adrenaline bot sem tam na server proklouzne, v tom počtu pokusů to není ale velké číslo. Ochrana serveru má denní updaty stejně jako adrenaline, takže dříve či později to každý boter odskáče ať už od nás či automatkou, je to myslím znát i z banlogu.

    Jako, vážně si myslíš, že top klany na serveru jsou tam kde jsou kvůli tomu, že si to nabotovali? Ale no tak!

    Ludia si spravia vlastný názor... Nabuduce budem k tebe domov utekat s notebookom v rukach a ukažem ti to....
    Ano založil som si vlastný server aby som potom natočil video cez mobil je to docela efektívne...
    Ale posrat unknow nemam v zaujme len aby tu nepisali sračky že oni nič 100% čistý .. tak asi tak.
    To je všetko s mojej strany.

  7. #17
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Boteri z unknown prisli na DE aby hrali cisto a grindili jedneho moba za druhym

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    jako je pravda ze na minulem IL si nejaky sulinci zalozili fake server s nasima charama aby nas obvinovali z toho ze mame wallhacky apod

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Rikam ze to sroubek zakeca, hlavne ze zbytek banuje podle videa(mluvim z vlastni zkusenosti) on ti to vzdycky obkeca aji kdyby u tech charu stal, je to jeho server jinak si nemyslim ze unknown sou top skrz bota, kdyz je vidim nonstop vlakovat fog,pojizdet bosse atd... ale toto prehlizeni bota top klanu je smesne

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Dokud bude GG a adrenalin vyvíjen stejnou skupinou, bot bude vždy a všude. Mají z toho slušnej vejvar, hráči jak dementi dokola cashují bota a servery ochranu.
    Pokud najdeš něco takového tak to dotyčnému vypékuj, myslím, že ho tím nasereš víc, než vylíváním srdéčka na fóru.

    Bohužel musím souhlasit se šroubem, že video ať již jakkoliv průkazné, nemůže být bráno jako relevantní důkaz. Již se nám v minulosti stalo, že enemy z hořkosti rozjeli vlastní private server, vytvořili celý giran, celé klany lidí, aby na nás hodili nějakou špínu. Naštěstí neseděli staty charů, některé chary byli umístěny ve špatných klanech a chat na obrazovce nebyl nikde v ostré dtb.

    Veř mi, že speciálně ty hodně viditelné klany jsou kontrolovány na denní bázi, a pokud je tu nějaký náznak botění, bude dotyčný pravděpodobně v hledáčku o to více. Podívej se na kana, měl boterskou minulost již před serverem, stejně jako persi, a jak dopadl. A barthy? Ten hrál se zapnutým monitorem prý naposledy před CZGčkem.

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top