Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Klášterec nad Ohří
    Posts
    125

    Please Make Me Formal Wear

    Ahoj ... mám takový problém

    Dělal jsem quest na svatební šaty a dokončil všechny subquesty (na látku, šperky, šitíčko i botky) a šel si šaty vyzvednout. Bohužel box s botami zmizel z invu a NPC Leikar mě stále posílá za Woodley, kde quest na boty začíná a ten hlásí, že jsem quest již dokončil. Takže spousta matroše v háji. Nevíte co s tím? Díííky Verity

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Ahoj, taky jsem se lekl stalo se mi při testování to samé. Akorát že npc dáš "Mysterious Cloth, Jewel Box a Sewing Kit. Quest na boty budeš mít stále aktivní je potřeba ho dodělat a u těch itemů co si odevzdal se změní status na "Complete/1". Boty doděláš a poté ti dá šaty

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Klášterec nad Ohří
    Posts
    125
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Ahoj, taky jsem se lekl stalo se mi při testování to samé. Akorát že npc dáš "Mysterious Cloth, Jewel Box a Sewing Kit. Quest na boty budeš mít stále aktivní je potřeba ho dodělat a u těch itemů co si odevzdal se změní status na "Complete/1". Boty doděláš a poté ti dá šaty
    Eh to je ten problem. Ten quest na boty mi nejde vzit. Stale pise ze uz byl jednou dokoncen. Jelikoz uz sem.ho jednou delal.

  4. #4
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Vyřešeno, doporučení pro tento quest:

    Dělejte ho dle postupu v hlavním questu.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top