Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 7 of 7

Thread: spadla hra

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    2

    spadla hra

    ahojte dneska mi spadla hra .. byla jsem asi v polovině druhé části druhého přestupu na spoil .. po znovulognutí mi všechno co jsem dosud měla hotové zmizelo musim říct že mě to mííírně rozladilo" smilieid="84" class="inlineimg">nechci to dělat znova !!!!!

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by nefertitygame View Post
    ahojte dneska mi spadla hra .. byla jsem asi v polovině druhé části druhého přestupu na spoil .. po znovulognutí mi všechno co jsem dosud měla hotové zmizelo musim říct že mě to mííírně rozladilo" smilieid="84" class="inlineimg">" smilieid="84" class="inlineimg">nechci to dělat znova !!!!!
    Technicky to co píšeš není možné.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    Je to mozne. Stalo se mi to taky uz asi 2x. Dal jsem si buffy u buffera, portl se do lokace, pri portu dostal critical error. Po lognuti stojim ve WH, bez buffu, ve kterem jsem stal asi 3 minuty zpatky.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    2
    Jsem ráda že to není možné ale pravdou je že se mi vrátilo do invu i těch 100 animal skin co je ke qestu třeba a já jsem na začátku .

  5. #5
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by nefertitygame View Post
    Jsem ráda že to není možné ale pravdou je že se mi vrátilo do invu i těch 100 animal skin co je ke qestu třeba a já jsem na začátku .
    Dokážeš odhadnout jak dlouhý je to časový úsek co došlo k rollbacku? Ještě jsem nezažil aby to někoho rolovalo o déle než minutu, pokud nešlo o crash serveru.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Dokážeš odhadnout jak dlouhý je to časový úsek co došlo k rollbacku? Ještě jsem nezažil aby to někoho rolovalo o déle než minutu, pokud nešlo o crash serveru.
    Z me zkusenosti se to ale nedeje pokazde. Crit. erorru dostavam nespocet a od startu serveru se mi to stalo 2x. Chapu, ze takove nahodile chyby se velice tezce opravuji. Vubec me nenapada, cim by to mohlo byt.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Až zjistíte příčinu tak dejte vedet. Bude se to hodit při krafteni

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top