Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 25

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    my si ted od AQ dali pauzu protože na to není čas. Vyjeli jsme ji 7x a vy 4x tak mi tady nepiš, že pak si ji třeba zabijeme. 3x z toho jste ji sundali bez pvp, protože se nam nechtělo hrotit AQ, at máte aspon nějakou motivaci hrát ))) Tak relax mladej
    Z kazdeho tveho prispevku je citit, jak strasne jste na vysi, jak jste nejlepsi a ostatni jsou nuly (dali jste AQ, protoze se vam nechtelo, protoze nebyl cas, protoze jste je nechali..). Ano, vsichni vime, ze jste nejrychleji nafarmili, ze to asi umite, ale cpat nam to vsem v kazdem prispevku je uz trosku moc.

    PS. jsem no-clan nezavisly pozorovatel

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by vcut View Post
    Z kazdeho tveho prispevku je citit, jak strasne jste na vysi, jak jste nejlepsi a ostatni jsou nuly (dali jste AQ, protoze se vam nechtelo, protoze nebyl cas, protoze jste je nechali..). Ano, vsichni vime, ze jste nejrychleji nafarmili, ze to asi umite, ale cpat nam to vsem v kazdem prispevku je uz trosku moc.

    PS. jsem no-clan nezavisly pozorovatel
    ten hate je fakt krutý. To nevidíš, jak mu nad tím ownage napsali, že si třeba jednou tu AQ zabijeme? Nauč se číst celý text, jede se to normálně od zhora dolu, bez vynechavání řádku a pak řeš neexistující namyšlenost. My jsme ti co se neustále bráníme. Nijak nemachrujeme. L O L

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    ten hate je fakt krutý. To nevidíš, jak mu nad tím ownage napsali, že si třeba jednou tu AQ zabijeme? Nauč se číst celý text, jede se to normálně od zhora dolu, bez vynechavání řádku a pak řeš neexistující namyšlenost. My jsme ti co se neustále bráníme. Nijak nemachrujeme. L O L
    To, ze jsem na tebe napsal tuto poznamku neznamena, ze nejak hatim. Ostatne i cely tento prispevek o zpestreni pvp na me tak nejak pusobi, ze jste jinde nez ostatni. Jak uz nekdo zminil, padla tady prvni veta od Kaneho, ktera za neco stoji. Jinak vsichni vidime, ze je to blb na ntou. Asi to vyznelo tak, ze jsem na jeho strane nebo tak neco. To urcite ne..

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top