Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 7 of 7

Thread: zasekavani se

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75

    zasekavani se

    Ahoj, take se vam uz parkat stalo ze pri tahani vice oken (2+), kdyz date follow tak se box znicehonic "sekne" a nepokracuje dal? na uplne rovne ceste bez prekazek? zkousel jsem okno s boxem dat i na minimum detaily, ale nepomohlo :/

  2. #2
    Každodenní rutina toto ..

    Bylo by příjemné s tím něco udělat o tom žádná ... otázka je jak moc složité a reálné to je

  3. #3
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Toto je na L2 běžné co pamatuji...

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Kdyz tahas vic jak jednu postavu za sebou, tak se stane ze jedna se o druhou zasekne a a stoji. Tohle si myslim fixnout ani nejde to bylo v l2 vzdycky.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    Nooooo, bylo bezne ze se to kousalo o spatne textury a tak, ale jedna o druhou to se mi snad stalo prvne :-) (nejlepsi je kdyz clovek vybehne z portu a hned se mu jedna kousne nebo jeste idealne kdyz se mezi kouslou postavou a grupu spawnou agro mobky )

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    35
    Tohle dělá klient, buď se opravdu srazí jedna postava s druhou nebo jeden klient (ten na popředí) tomu druhému (na pozadí) moc uteče, ten už nevidí target a nedokáže pokračovat.

  7. #7
    Není to úplně tak, jak říkáš. To druhý okno se zasekne klidně i když je aktivní a hýbu se na pár metrech. Mám jedno okno lognutý na noťasu as tejně dám follow, rozeběhnu se, postava běží a po 10 krokách stojí. Pak dám znova follow a 2 hodiny jsou pak v klidu.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top