Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 67
  1. #41
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Téma je pro nás v podstatě uzavřeno, vyjádřili jsme se k němu opakovaně. Neplánujeme změny v těchto nastaveních.

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    ja myslel ze posledni info bylo od Sneakyho :-P
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Zkusíme anketu za týden, až se lidi vyfarmí na dobré lvl a třeba o to začne být zájem... třeba se karty otočí
    Já za Vás budu lobovat, určitě budu upomínat minimálně aspoň na 2-3x rate, sic je to o málo, ale furt je to více.
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Téma je pro nás v podstatě uzavřeno, vyjádřili jsme se k němu opakovaně. Neplánujeme změny v těchto nastaveních.

  3. #43
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Diskutovali jsme to v chatu a vcera i na TS porade. Nastaveni se v nejblizsi dobe nebude menit.

  4. #44
    Jinak k tomu ještě k tomu Quest ratu... Dnes jsem (konečně) dodělal Q v paganu. Za tu dobu než jsem udělal 2k itemů, jsem udělal 2 postavy 79, jednu 80 a 100%, dropnul 10x mj ruce, 4x mj boty, 4x mj helmu, 1x nm helmu, 3x nm štít, 2x nm ruce, 2x nm boty, 48x EAS.
    Tohle vše než jsem udělal 2k itemů. To jen pro porovnání, jak je vybalancovaný ten drop rate vs quest rate (z toho mimochodem vypadlo neuvěřitelných 36m - za tu dobu jsem tam udělal asi 5x tolik) - Jinak pro orientaci, když vezmu, že průměrně padá z každého moba 50 anteroom keyů, to bylo cca 3500 mobů. D

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9
    To jo no ja ve Varce už udělal celkem dost receptů. ale taky strávil neskutečně moc hodin a mám víceméně *****... 5x adeny a přes 50% fail na craft a to jenom doplňky... dělat těla a ještě dostat 2x samý rcpt je nereálný.... kdyby aspoň šlo si vybrat recept... tohle GM prostě zesrali a jejich nelogické uvažování mít na 16x rate 1x rate quest je prostě největší demence co jsem zatím kdy viděl Varku dělá tak 4-5 lidí z těch "2k" a je pouze po takové době jen jeden craft na doplňky... prostě si na tom nastavení nedali záležet... Kdyby zvýšili aspoň quest rate na drop itemu na S amor na 2x...některé GM jsou i pro a lidi samozřejmě taky... to že se Gmka nevěnují komunitě to prostě zabijí ... bohužel nějaký hlavní jouda řekl "ne, na serveru se prostě qeustit nebude a bude se jen farmit".

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    12
    Taky se přikláním ke zvýšení drop šance na Q itemy varka/ketra je to strasny, pada to malo recepty failuji x krat jsem dostal adeny a nejde ani sehnat skoro craft na ty recepty..

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9
    Bohužel GM na hráče v tomhle směru kašlou... pro ně je snazší něco neměnit než vyhovět požadavku hráčům a zpříjemnit jim hru tím, že se tam dá dělat víc než jen vlakovat FOG... tímhle stylem stejně server bude žít jen do doby, než se otevře jiný server s normálním nastavením dle rate.

    Quote Originally Posted by Dominik80 View Post
    Taky se přikláním ke zvýšení drop šance na Q itemy varka/ketra je to strasny, pada to malo recepty failuji x krat jsem dostal adeny a nejde ani sehnat skoro craft na ty recepty..

  8. #48
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Bohužel GM na hráče v tomhle směru kašlou... pro ně je snazší něco neměnit než vyhovět požadavku hráčům a zpříjemnit jim hru tím, že se tam dá dělat víc než jen vlakovat FOG... tímhle stylem stejně server bude žít jen do doby, než se otevře jiný server s normálním nastavením dle rate.

    To jsou zase kecy. Tento server pojede ještě dlouho, taky díky přívalu zahraničních hráčů co brzy příjde

  9. #49
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Quote Originally Posted by Dominik80 View Post
    Taky se přikláním ke zvýšení drop šance na Q itemy varka/ketra je to strasny, pada to malo recepty failuji x krat jsem dostal adeny a nejde ani sehnat skoro craft na ty recepty..
    Pokud to farmis sam nebo ve dvou tak to je opravdu onicem. Fail pri craftu nestoji ani za comment. Vim ze to strasne nasere. Adeny jsou na tom podobne. Kdyz to pojedes ale s trosku aktivni partou nukeru/lukaru nerikam nutne CP tak neverim tomu ze by to neslo. Chapu te ze by si chtel upravu ale jakmile se server zacne upravovat podle prani hracu je to cesta do pekel.

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    To jsou zase kecy. Tento server pojede ještě dlouho, taky díky přívalu zahraničních hráčů co brzy příjde
    tomuhle nikdo pri smyslech nemuze verit, ze ti na ceskej server prijde prival cizojazycnych hracu

 

 
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top