Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 67
  1. #21
    Taky jsem pro boost. Je pravda, že po startu serveru něco "razantně" měnit, není úplně košér. Ale pořád lepší teď než později.

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    ja bych byl aspon pro zvyseni odmeny (pokud neni uz, nemam na to lvl tak nevim )

    jinak tez souhlasim ze s "anketou" ingame to je silne neobjektivni... chapu ze ani na forum se neda moc spolehat protoze spousta lidi na nej nechodi, ale kdyz vemu ze ingame ti z 2000 "oken" dostanes 40 pmek co jsou silne proti tak to je docela bezvyznamne ne?

  3. #23
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Zkusíme anketu za týden, až se lidi vyfarmí na dobré lvl a třeba o to začne být zájem... třeba se karty otočí
    Já za Vás budu lobovat, určitě budu upomínat minimálně aspoň na 2-3x rate, sic je to o málo, ale furt je to více.

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    SVK
    Posts
    7
    Myslím že aj drop rate pre Pagan quest by bolo vhodne zvýšiť adekvátne k 16x.

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    91
    To same questy Whisper of Dreams, Stolen Dignity a Heart in Search of Power. Zda se mi, ze je u jich take zalostny drop itemu.

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Ahoj, ohledne Varka/Ketra proberem to dnes ingame. FoG a IT se měnit určitě nebude, tam se to dá vláčkovat jde to pěkně.
    Stím fogem by se taky mohlo něco udělat, ze skupinky 30ti mobů sem dostal 10QI, při představě že potřebuji 2 rcpty, jeden na naučení crafta a druhej na craftnutí 6000mobu ve fogu, kterej je momentálně nonstop plnej a taky se může stát že ta guna pár krát rupne,než ji craftnu je to dost hnus.(a to je "jen" recept). Pro CPčky budiž, ale takovej solo hráč je bez šance nafarmit gunu

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    RimeLegend proto to je MMO hra :-P

  8. #28
    jo ten pagan je taky divny.. jak rika Badak....

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Dras View Post
    RimeLegend proto to je MMO hra :-P
    Ja mam CPcku ale musim myslet i na solo hrace

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by NarcisSally View Post
    To same questy Whisper of Dreams, Stolen Dignity a Heart in Search of Power. Zda se mi, ze je u jich take zalostny drop itemu.
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    Stím fogem by se taky mohlo něco udělat, ze skupinky 30ti mobů sem dostal 10QI, při představě že potřebuji 2 rcpty, jeden na naučení crafta a druhej na craftnutí 6000mobu ve fogu, kterej je momentálně nonstop plnej a taky se může stát že ta guna pár krát rupne,než ji craftnu je to dost hnus.(a to je "jen" recept). Pro CPčky budiž, ale takovej solo hráč je bez šance nafarmit gunu
    Quote Originally Posted by MrsBadAK View Post
    Myslím že aj drop rate pre Pagan quest by bolo vhodne zvýšiť adekvátne k 16x.
    Quote Originally Posted by morales View Post
    jo ten pagan je taky divny.. jak rika Badak....
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Taky jsem pro boost. Je pravda, že po startu serveru něco "razantně" měnit, není úplně košér. Ale pořád lepší teď než později.
    Souhlas s tím vším. 1x quest drop na 16x mi přijde prostě nelogický. Měl by se zvýšit globálně a to alespoň na 2x. Snad už ti haters do příští ankety quitnou ať my normální lidi můžem hrát

 

 
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top