Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 67
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9

    Quest Rate 1x????

    Ahoj,

    není docela na škodu mít nastavený quest rate na 1x (např. Varka/Ketra/FoG/IT). Takhle je totálně zabitý Quest na S armor, který se absolutně nevyplatí a S bude pouze z RB tak pro 2 klany nikoliv z craftu pro ty co si to chtějí nafarmit.
    Přitom je to škoda, protože pak na serveru bude jen HS pro mágy a Fog pro destra a pak co tu člověk vlastně má dělat? Tohle je totálně uhozený mít na 16x quest rate 1x.... !!!

  2. #2
    tak si udelej taky destra, bez nej se stejne k nicemu nedostanes

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    jsem pro zvysit rate :< nebo potom odmenu aspon

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22
    To stejný Q na farmě či stakato na mtr.. se víc vyplatí spoil.

  5. #5
    Ano, i já jsem navrhoval, aby se zvýšil rate z ketry/varky na S armory, protože je to šíleně nastavené, aby to padalo tak špatně na 16xtkovém ratu.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9
    Mno já doufám, že GM dostanou rozum. Už jsem jim psal i ve hře a řekli mi ať to dám na forum a podle ohlasu...

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Ketra,varka souhlasim ale stakato je nastavene dobre, sice 1x ale stoji to 6x min

  8. #8
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Nadhodim to na poradě GM. Musíte pochopit, že takovéto změny v průběhu mohou někoho naštvat, kdo do té doby farmil s 1x rate a najednou to zvednem. Ale pokud to dotyční pochopí, protože i jim to ulehčí práci, tak by nemusel být problém.
    Budu za to lobovat, aby to bylo o maličko zvýšené, ale nic nechci slibovat. Info poté přidám sem, ok?

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9
    Sám jsem dělal Varku takže rozhodně mi nevadí, že jsem lvl2 dělal na 1x rate a jsem i tak pro zvýšení... Tady jde hlavně o udělaný lvl 5 a itemy na S armor, aby to ty lidi měli šanci farmit. Item by měl padat 4-5x na tomhle rate. Jinak díky snad to projde

  10. #10
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Ahoj, ohledne Varka/Ketra proberem to dnes ingame. FoG a IT se měnit určitě nebude, tam se to dá vláčkovat jde to pěkně.

 

 
Page 1 of 7 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top