Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270

    Konečně jsme měli čas dodělat lukaře - PVP vid. vol1




    1080 HD 60fps




    Konečně byl čas dodělat si i lukaře

    Žádné profi střihy,úpravy nebo něco podobné. Pouze video na přibližení situace na serveru, že se zde něco děje ))
    Chtěl bych tím hlavně motivovat i ostatní klany k účasti na pvp
    Last edited by uNiquii; 07-10-2017 at 12:26.

  2. #2
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Hmmm zajímavé. Je vidět, že se té hře opravdu věnujete ve větším počtu hráčů a máte čas si vše takto hezky připravit. Snad to ostatní klany motivuje a neodradí. Věřím, že do pár týdnu se pvp vyrovnají.

  3. #3
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Hmmm zajímavé. Je vidět, že se té hře opravdu věnujete ve větším počtu hráčů a máte čas si vše takto hezky připravit. Snad to ostatní klany motivuje a neodradí. Věřím, že do pár týdnu se pvp vyrovnají.
    tomu neverim

  4. #4
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Kde je tá časť, kde ste stiahli war aby ste mohli picknut halateho? #Sklamanie

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Vsak tady nikdo nemachruje. Jen dáváme na jevo, ze je server živý. Golku jsme nesli zabíjet jen na pvp. V noci si ji pak Ownage v klidu zašli zabit. Po pvp jsme si všichni napsali ze to byl fajn fight. Stejne jako u AQ

  6. #6
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Pre dobro Sroubka a životnosti servera dúfam, že neleavnete hneď ako predáte 1 set epikov za reálne lóve ;)

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Set epicu bude trvat. Vzhledem k tomu ze od prvního dne jedem aq na spawn a ze 6 aq 0 ringu. Ownage jednu vyhráli a hned ring :/

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    pěkní videjko hoši první pvp v tojce žě? no nic du si vohřát gulaš a knedlik po polední a pustit si ještě nakou tu pistolku a šup do hajan.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    1,867
    Tak jsem čekal na první video, abych zjistil, jak to na serveru vypadá (protože nikdo nestreamuje ((((( ) a pak je z toho takováhle sra čka, kde parta noclan lukařů střílí karmiany, kteří se snaží zabít golkondu (a ještě to má 15 minut? wtf kdo by to dokoukal do konce? zkus to příště trochu zrychlit, třeba se to pak bude dát..). Pokud tohle má být "ukázka situace na serveru, že se něco děje", tak je mi těch lidí tady upřímně líto, protože to je ještě horší, než jsem čekal (a to jsem fakt nečekal skoro nic). Btw projel jsem i fórum a po 14 dnech serveru (ano, prvních 14 dní, kdy je tu největší nával, teď už se bude jen quitovat) tu neni žádnej pořádnej flame topic a to je hodně smutný. Když to pouštěli naposled, tak se prvních 14 dní na serveru něco málo dělo a na fóru byla zábava hádat se s tim maďarskym koňomrdem kane(chodí sem ještě?). Doufám, že až se sem přijdu příště podívat, tak už tu bude nějaký slušný video a aspoň náznak kvalitního flamu, pac a pusu.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Celebrita View Post
    Tak jsem čekal na první video, abych zjistil, jak to na serveru vypadá (protože nikdo nestreamuje ((((( ) a pak je z toho takováhle sra čka, kde parta noclan lukařů střílí karmiany, kteří se snaží zabít golkondu (a ještě to má 15 minut? wtf kdo by to dokoukal do konce? zkus to příště trochu zrychlit, třeba se to pak bude dát..). Pokud tohle má být "ukázka situace na serveru, že se něco děje", tak je mi těch lidí tady upřímně líto, protože to je ještě horší, než jsem čekal (a to jsem fakt nečekal skoro nic). Btw projel jsem i fórum a po 14 dnech serveru (ano, prvních 14 dní, kdy je tu největší nával, teď už se bude jen quitovat) tu neni žádnej pořádnej flame topic a to je hodně smutný. Když to pouštěli naposled, tak se prvních 14 dní na serveru něco málo dělo a na fóru byla zábava hádat se s tim maďarskym koňomrdem kane(chodí sem ještě?). Doufám, že až se sem přijdu příště podívat, tak už tu bude nějaký slušný video a aspoň náznak kvalitního flamu, pac a pusu.
    Na Youtube si můžeš zrychlení nastavit sám. Pro neznalé: V pravém spodním rohu videa > Nastavení - Rychlost - 1,25x 1,5x 2x
    Kane tu spamuje asi tisíc topiků tak si to projed ještě jednou

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top