Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75

    flagnuti se bez ctrl

    Dnes pri vlackovani na me poslal sumoner peta a aniz bych drzel ctrl tak jsem se flagl :/ nejake zajimave ne? :-P

  2. #2
    Neměl jsi reflect dmg buff?

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    vsak si polearmou rezal flagleho sumona..

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    no to by ale nemelo rezat toho sumona dokud nepodrzim ctrl ne?...

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    ale melo

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Dras View Post
    no to by ale nemelo rezat toho sumona dokud nepodrzim ctrl ne?...


    To je dobrá otázka... Hraju L2 od C4ky ale tohle mě docela zarazilo Já bych si spíš tipl že bez Ctrl by to mělo toho summona ignorovat ale teď si fakt nejsem jistej

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    jak je mozne ze toto neni bug lol? dokud nezmacknu ctrl tak prece hrace ani jejich pety nemuzu hitovat ne?

  8. #8
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Dras View Post
    jak je mozne ze toto neni bug lol? dokud nezmacknu ctrl tak prece hrace ani jejich pety nemuzu hitovat ne?
    Drasi, když jsem to četl, tak jsem stál na tvé straně a stojím na ní stále. Dle mého je to také nesmysl, ale byli mi dodány důkazy z for, kde je vysvětleno, že je to správně. Bylo tam něco ve smyslu, pokud jsi postava, která má mastery na polearmu, tak se flagne. Nevyzkoušel jsem to ještě, zda se to úplně zakládá na pravdě, ale vyzkouším to.

    Jinak je naprosto běžné, že to tak fungovat má. Setkáš se s tím na většině serverech a ostatní hráči ti to nejspíše dosvědčí.
    Jak říkám, byl bych radši, kdyby to nefungovalo, protože se toho dá zneužít a vláčkaři jsou v nevýhodě. Na druhou stranu, když ti nějakej takovej vláčkař natáhne před nosem celou roomku, tak máš chuť ho sundat a tak k němu naběhneš flagnutý a praští se o tebe. Pak už je to klasický pvp ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top