Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 75

Thread: uNknown + pride

Hybrid View

  1. #1
    Quote Originally Posted by iknos View Post
    to jak to je s vaší cp už davno víme a Kane to tu vystihl přesně
    zrovna ty by jsi o minulem DE neměl moc co mluvit .... nebo už jsi zapomněl jak jsi ubrečený chtěl k nám (OW) aby jsi mohl jít dělat něco na oly ?
    Tady je zase nějaký hrdina, co ví úplné *****, viď?

    Potom, co mi váš člen Pan LordTazz řekl, že chci ukrást Valíka a nepůjčí mi ho na oly, když jsem měl dobrou příležitost si jít zastřílet na oly. Tak to byl důvod, proč jsem leavnul. Account na CLko jsem měl od záčátku, co jsem došel přišel k Insu (cca 5 měsíců?), takže jsem měl dost příležitostí.
    Takže potom, co jsem leavnul klan, si toho Pan Nach ihned všimnul a bez ptaní mi hodil klan a já ho následně vzal, ani nevím proč, asi jsem chtěl nasrat Raydena, Tazze, potom jak se zachovali.
    Šel jsem s vámi jednou Tezzu, po Tezze jsem to vypnul a odinstallovall a doplním, že jsem byl jednou s vámi na TS? To bylo mé celé působení v Ownage a stačilo, abych poznal, jak strašně namyšlení jste v té době byli.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Takže potom, co jsem leavnul klan, si toho Pan Nach ihned všimnul a bez ptaní mi hodil klan a já ho následně vzal, ani nevím proč.
    Aha, a já myslel, že to bylo tak, že si mě spamoval čet, že to nestačilo ani rolovat a dostal si u toho několik chatbanů a pak si ještě došel s prosíkem na TS, kde to celé pokračovalo.






    Když byl server za herním zenitem, snažili jsme se oddálit odliv lidí ze serveru. Tou dobou psalo hodně lidí z INS, vždy jsem se ptal: Je tam šance, že u nich zůstaneš, když tě nevemem? Například kapos přišel s tím, že pokud nebude přijat zůstane u ins, tak jsme ho samozřejmě pro dobro serveru odmítli. Ty jsi přišel s tím, že jinak stejně končíš. Osobně sem tě nikdy nepovažoval za ow membera (Huga a Antoinettu naopak ano), spíše si byl na takové exkurzi do našeho klanu, o tom svědčí i fakt, že jsme ti nikdy nedali přístup na OW fórum nebo do OW systému. Bral jsem tě hlavně jako kámoše scara, kterej si náš respekt zasluhuje, ať byl jakej byl, vždy dokázal vytvářet a udržet kvalitní konkurenci.

    Jen mi řekní, když jsi leavul pride, taky si u unknown na ně házel špínu jak u nás na ins? A budeš házet špínu az jednou leavneě unknown?

    PS: Koukám, že screenovat každou píčovinu se mi docela vyplácí, pak si Wrolthové a MalýPsychové nemůžou vymýšlet nesmysly.

  3. #3
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Aha, a já myslel, že to bylo tak, že si mě spamoval čet, že to nestačilo ani rolovat a dostal si u toho několik chatbanů a pak si ještě došel s prosíkem na TS, kde to celé pokračovalo.






    Když byl server za herním zenitem, snažili jsme se oddálit odliv lidí ze serveru. Tou dobou psalo hodně lidí z INS, vždy jsem se ptal: Je tam šance, že u nich zůstaneš, když tě nevemem? Například kapos přišel s tím, že pokud nebude přijat zůstane u ins, tak jsme ho samozřejmě pro dobro serveru odmítli. Ty jsi přišel s tím, že jinak stejně končíš. Osobně sem tě nikdy nepovažoval za ow membera (Huga a Antoinettu naopak ano), spíše si byl na takové exkurzi do našeho klanu, o tom svědčí i fakt, že jsme ti nikdy nedali přístup na OW fórum nebo do OW systému. Bral jsem tě hlavně jako kámoše scara, kterej si náš respekt zasluhuje, ať byl jakej byl, vždy dokázal vytvářet a udržet kvalitní konkurenci.

    Jen mi řekní, když jsi leavul pride, taky si u unknown na ně házel špínu jak u nás na ins? A budeš házet špínu az jednou leavneě unknown?

    PS: Koukám, že screenovat každou píčovinu se mi docela vyplácí, pak si Wrolthové a MalýPsychové nemůžou vymýšlet nesmysly.
    Já jsem rád, že sis to uložil. To jenom dokazuje to, co jsem napsal.
    Jakou špínu jsem házel na INS? Pověz mi. Veřejně hejtím Tazze a Raydena a vůbec se tomu nebráním, protože ti pohřbili jedinou tvojí konkurenční stranu, jinak na zbytek lidí z Insurgents nemůžu říct půl slova a ba naopak jsem ještě se spousty v kontaktu. Zase plácáš pátý přes devátý, ale víš hov**.
    BTW díky, se Scarem jezdím na dovolenou a DOKUD BYL SCARECROW CL, tak jsem mu s těma přípravama dost pomáhal, když on dělal denně 12tky. Potom došel Rayden, vystrčil scareho a posral to.
    Takže díky, že jsi ocenil vlastně i moji práci. A jak jsem psal, vstoupením do OWN znamenalo pro mě to, abych u jména měl nějaký obrázek, nic víc. Ten server po odchodu Scareho byl pro server rozhodujícím.

    Hodně štěstí ve hře.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    48
    zmizel mi prispevek to nemam fakt rad.Tak nic mejte se tu fajn.
    Last edited by Ladislav57; 19-10-2017 at 19:57.

  5. #5
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Ladislav57 View Post
    zmizel mi prispevek to nemam fakt rad.Tak nic mejte se tu fajn.
    Jakej?

  6. #6
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    v Pride zustala 1 a pul pty...nwm proč se hejtíte (né každému se povede servr,já osobně šel na IL po 8 letech ) je to tak jak to je..unknown okey nolife mluví ze vše a já ani nehejtim..Jsou mé enemy a já osobně klaním poklonu nevidim duvod je tu hejtit bohužel to dopadlo jak to dopadlo a i servr bude za pár dní na dně...Každý odchází a až odejdou unknown...Tak ostatní mužete honit EGO jak to dáváte (bohužel max s 200 online na servru) Tímto to tu uzavírám a užijte si hraní..BB a snad někdy na Hi5 GL all

  7. #7
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Tazman View Post
    bohužel to dopadlo jak to dopadlo a i servr bude za pár dní na dně...Každý odchází a až odejdou unknown...Tak ostatní mužete honit EGO jak to dáváte (bohužel max s 200 online na servru) Tímto to tu uzavírám a užijte si hraní..BB a snad někdy na Hi5 GL all
    Vies preco to tak dopadlo? Leb ste mali velke sny o tom jak to budete davat a ked ste narazili na realitu tak ste radsej zbabelo odisli na dalsi star wars server namiesto toho aby ste dokazali, ze za nieco stojite a skusili to tu nejako otocit. Ale co sa cudovat, to je mentalita cze svk hracov ze ked nedaju start a dostavaju na ***** tak radsej emoquitnu akoze vsetko je ok a potom tak koncia aj servery...

  8. #8
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Vies preco to tak dopadlo? Leb ste mali velke sny o tom jak to budete davat a ked ste narazili na realitu tak ste radsej zbabelo odisli na dalsi star wars server namiesto toho aby ste dokazali, ze za nieco stojite a skusili to tu nejako otocit. Ale co sa cudovat, to je mentalita cze svk hracov ze ked nedaju start a dostavaju na ***** tak radsej emoquitnu akoze vsetko je ok a potom tak koncia aj servery...
    Oto ani nejde že to nedáváme...ani ti to nevyvracim,spíše jde oto že my hrali jen gracii a hi5 ( je to jako začínat s novou hrou oproti IL )

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Vies preco to tak dopadlo? Leb ste mali velke sny o tom jak to budete davat a ked ste narazili na realitu tak ste radsej zbabelo odisli na dalsi star wars server namiesto toho aby ste dokazali, ze za nieco stojite a skusili to tu nejako otocit. Ale co sa cudovat, to je mentalita cze svk hracov ze ked nedaju start a dostavaju na ***** tak radsej emoquitnu akoze vsetko je ok a potom tak koncia aj servery...
    kdyby jsi lognul tak urcite neodejdou :-)

  10. #10
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    kdyby jsi lognul tak urcite neodejdou :-)
    stale si mi neodpisal, z akeho klanu si ty kopol Ethnia kid...

 

 
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top