Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 75

Thread: uNknown + pride

  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    čím chceme pohřbít server? Tím že naběhneme ve 3pt na kernona když ho naši lukaři potřebují? Narozdíl od ownage nepkujeme randomy, pouze se fightime s ownage. S PRIDE do pr**le nemáme žádné příměří!!!!!! Jen stahli war, hraje jich snad 2 CP a nějak je neřeším. Už jsem tu psal at se ownage spojí s PRIDE, když v 90 lidech nezvládaj prroti našim 4 CP!!!!!!

    Myslíte, že lidem z ownage něco chceme nechat, když neustále brečí na foru a mají na nás narážky?

    Lidem co nemají mozek, a pišou že jsme zerg co se týče naší aly: Jsou to chary na zaken/aq + to jsou peti. Žádny very activ clan. Nikdy se neučasní pvp, stále jsou u nás pouze 4CP vs zbytek serveru.
    Soulfly, Kolotocari, TheEnd sou peti? Že když nás chodíte s něma huntit k RB tak nevypadaj jako peti a nebo máte šikovnýho bota

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    Soulfly, Kolotocari, TheEnd sou peti? Že když nás chodíte s něma huntit k RB tak nevypadaj jako peti a nebo máte šikovnýho bota

    Ano jsou to peti, nebo lépe řečeno Dual chary. Jako třeba my máme main destra a na dual máme archery pro pvp. Tak naší mágové, mají na RB dual destra naexpené.
    Už pochopte jak se hraje l2 v monderní době prosím :/

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Ano jsou to peti, nebo lépe řečeno Dual chary. Jako třeba my máme main destra a na dual máme archery pro pvp. Tak naší mágové, mají na RB dual destra naexpené.
    Už pochopte jak se hraje l2 v monderní době prosím :/
    Takisto ako L2 je v modernej dobe prakticky mrtvá hra, ľudia si poväčšinou prišli zahrať z nostalgie, alebo kvôli tomu že tu je cz/sk scéna..zvolili ste taktiku akú ste zvolili a prefarmili server, je teda docela logické, že ešte nejaký čas nebudete mať konkurenciu kým sa server neposunie vyššie. Neviem teda k čomu slúži toto dokazovanie si pravdy na fóre či už z jednej, alebo druhej strany. Každý kto tu hrá si vie to 2 a 2 spočítať ako to tu naozaj vyzerá, to že to nie je nič moc snáď odstráni čas, alebo to padne na dno. Každopádne dúfam v prvú možnosť a nech sa všetkým darí

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Ano jsou to peti, nebo lépe řečeno Dual chary. Jako třeba my máme main destra a na dual máme archery pro pvp. Tak naší mágové, mají na RB dual destra naexpené.
    Už pochopte jak se hraje l2 v monderní době prosím :/
    Tak to je zajimavý, že mi někdo od vás řikal že se soulfly vrátili, ale ty furt že to sou peti no to je jedno, jen mi připadne trapný když tam nějakej šašek píše že sme to dobře vyfailili a honí si tam ego, když sme tam byli ve 3 na boxech a vás tam došlo 20+-...btw nevím jak hrajete v moderní době L2 vy, ale moderní L2 se hraje stylem, TOP clany dojdou na server dostanou od admina suport (jakýmkoliv způsobem) a zbytek serveru si botí

  5. #25
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    Tak to je zajimavý, že mi někdo od vás řikal že se soulfly vrátili, ale ty furt že to sou peti no to je jedno, jen mi připadne trapný když tam nějakej šašek píše že sme to dobře vyfailili a honí si tam ego, když sme tam byli ve 3 na boxech a vás tam došlo 20+-...btw nevím jak hrajete v moderní době L2 vy, ale moderní L2 se hraje stylem, TOP clany dojdou na server dostanou od admina suport (jakýmkoliv způsobem) a zbytek serveru si botí
    Tak ještě že nejsme moderní L2, ale oldschool Interlude server a tohle se u nás stát nemůže.

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Tak ještě že nejsme moderní L2, ale oldschool Interlude server a tohle se u nás stát nemůže.
    však já to nemyslel tak, že to je tady, jen vím jak to chodí na zahraničních serverech

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    Tak to je zajimavý, že mi někdo od vás řikal že se soulfly vrátili, ale ty furt že to sou peti no to je jedno, jen mi připadne trapný když tam nějakej šašek píše že sme to dobře vyfailili a honí si tam ego, když sme tam byli ve 3 na boxech a vás tam došlo 20+-...btw nevím jak hrajete v moderní době L2 vy, ale moderní L2 se hraje stylem, TOP clany dojdou na server dostanou od admina suport (jakýmkoliv způsobem) a zbytek serveru si botí
    Desikova CP (Byvale vedeni soufly) je u nás v clanu uNknown

  8. #28
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    však já to nemyslel tak, že to je tady, jen vím jak to chodí na zahraničních serverech
    Tak to pardon, vyznělo to tak

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    2
    Ať tak nebo tak podle mého názoru mě přijde na prd takhle boostit jeden klan. Sice Ownage PKovali každého s kým nemají war ale nespojují se s každým za to je jim dají čuchnout k Baiumovi. Gratuluji klanu Pride za to že to zvládli tady zkazit tak brzo na tomhle serveru ale z dobré vůle Vám radím ať si najdete jiný server o 2 lidech které možná zvládnete zabít. Mějte se tu fajn, tady už teda hrát nebudeme.
    GreenRevolution

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Freeman2 View Post
    Ať tak nebo tak podle mého názoru mě přijde na prd takhle boostit jeden klan. Sice Ownage PKovali každého s kým nemají war ale nespojují se s každým za to je jim dají čuchnout k Baiumovi. Gratuluji klanu Pride za to že to zvládli tady zkazit tak brzo na tomhle serveru ale z dobré vůle Vám radím ať si najdete jiný server o 2 lidech které možná zvládnete zabít. Mějte se tu fajn, tady už teda hrát nebudeme.
    GreenRevolution
    VY jste fakt ubrečení idioti. Nikdy k žadnému spojení nedošlo. Vy jste ultra neschopné lamy, které jsou při akci na TS v jedné místnosti. Člověk VÁM podává ruku jak maminka, bez které nejste schopní zajít na záchod (Nechává vám opíchat si baiumka pokud stopnete war) a vy jak ultra dementní děti dáte odlog pod foikem u krystalu, s doměním, že si opicháte) Jak jednou jeden chytrolín říkal, je lepší být 5 minut za zbabělce (stahnout war) než být po zbytek "života" mrtvý. (neopicháno 2x za sebou)
    U AQ žádný odpor poslední 4 aq at máte aspon lehkou motivaci, že něco dáváte. Celou dobu jsme 4 CP (ze startu 3) a clany o 100 lidech nic nezmůžou? To ten Vás povrchní velitel Nachradara nebo jak se jmenuje ani neumí sjednat spojení třeba s Pride proti nám, aby jste dokázali vzdorovat?

    Sorry už jsem se musel nervnout, protože ty Vaše lži z důvodu aby jste skryli svou neschopnost jsou nesnesitelné
    Opravdu jsme se snažili aby jsme nezabili server nějakým pkováním u sub rb, u baiuma atd a vy stejně pořád žijete ve svém světe.

 

 
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top