Quote Originally Posted by WRAlth View Post
Já jsem rád, že sis to uložil. To jenom dokazuje to, co jsem napsal.
Jakou špínu jsem házel na INS? Pověz mi. Veřejně hejtím Tazze a Raydena a vůbec se tomu nebráním, protože ti pohřbili jedinou tvojí konkurenční stranu, jinak na zbytek lidí z Insurgents nemůžu říct půl slova a ba naopak jsem ještě se spousty v kontaktu. Zase plácáš pátý přes devátý, ale víš hov**.
BTW díky, se Scarem jezdím na dovolenou a DOKUD BYL SCARECROW CL, tak jsem mu s těma přípravama dost pomáhal, když on dělal denně 12tky. Potom došel Rayden, vystrčil scareho a posral to.
Takže díky, že jsi ocenil vlastně i moji práci. A jak jsem psal, vstoupením do OWN znamenalo pro mě to, abych u jména měl nějaký obrázek, nic víc. Ten server po odchodu Scareho byl pro server rozhodujícím.

Hodně štěstí ve hře.
Škoda, že jsem si já nevyscreenoval ten chat, jak jsi mi brečel do PMka, abych ti půjčil valíka. A když jsi po několikátý nedokázal pochopit, že ti ho nepůjčim, protože pro mě nejsi důvěryhodnej člověk, tak jsi leavnul klan. To že jsi měl přístup do CWH Insurgents přes scara se nám nelíbilo, tak to dopadlo, jak to dopadlo. Tím to pro mě zkončilo.