Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 75

Thread: uNknown + pride

  1. #51
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Jsem hrdý na to co jsme stvořili.
    Co to hulíš, já to chci!

    Že skládáte cpčky na takový server už mluví za vše... ste na stejnym levelu jako ta lůza z ownage.

  2. #52
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Tazman View Post
    bohužel to dopadlo jak to dopadlo a i servr bude za pár dní na dně...Každý odchází a až odejdou unknown...Tak ostatní mužete honit EGO jak to dáváte (bohužel max s 200 online na servru) Tímto to tu uzavírám a užijte si hraní..BB a snad někdy na Hi5 GL all
    Vies preco to tak dopadlo? Leb ste mali velke sny o tom jak to budete davat a ked ste narazili na realitu tak ste radsej zbabelo odisli na dalsi star wars server namiesto toho aby ste dokazali, ze za nieco stojite a skusili to tu nejako otocit. Ale co sa cudovat, to je mentalita cze svk hracov ze ked nedaju start a dostavaju na ***** tak radsej emoquitnu akoze vsetko je ok a potom tak koncia aj servery...

  3. #53
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Vies preco to tak dopadlo? Leb ste mali velke sny o tom jak to budete davat a ked ste narazili na realitu tak ste radsej zbabelo odisli na dalsi star wars server namiesto toho aby ste dokazali, ze za nieco stojite a skusili to tu nejako otocit. Ale co sa cudovat, to je mentalita cze svk hracov ze ked nedaju start a dostavaju na ***** tak radsej emoquitnu akoze vsetko je ok a potom tak koncia aj servery...
    Oto ani nejde že to nedáváme...ani ti to nevyvracim,spíše jde oto že my hrali jen gracii a hi5 ( je to jako začínat s novou hrou oproti IL )

  4. #54
    jak jako kazdy odchazi? odchazite akorat tak vy... a tvrdit s vlastnim odchodem ze ten server bude prazdny je mimo..... neslo vam to, jdete tam kde to umite.... pohoda... nikdo vam to nevycita... jste dobra parta ale odejdete s koulema a low kecy nechte low randomum... treba se jeste nekdy potkame.

  5. #55
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Vies preco to tak dopadlo? Leb ste mali velke sny o tom jak to budete davat a ked ste narazili na realitu tak ste radsej zbabelo odisli na dalsi star wars server namiesto toho aby ste dokazali, ze za nieco stojite a skusili to tu nejako otocit. Ale co sa cudovat, to je mentalita cze svk hracov ze ked nedaju start a dostavaju na ***** tak radsej emoquitnu akoze vsetko je ok a potom tak koncia aj servery...
    kdyby jsi lognul tak urcite neodejdou :-)

  6. #56
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    Quote Originally Posted by morales View Post
    jak jako kazdy odchazi? odchazite akorat tak vy... a tvrdit s vlastnim odchodem ze ten server bude prazdny je mimo..... neslo vam to, jdete tam kde to umite.... pohoda... nikdo vam to nevycita... jste dobra parta ale odejdete s koulema a low kecy nechte low randomum... treba se jeste nekdy potkame.
    kdy proboha gaypride meli koule?

  7. #57
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    kdyby jsi lognul tak urcite neodejdou :-)
    stale si mi neodpisal, z akeho klanu si ty kopol Ethnia kid...

  8. #58
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    No tvrdit něco, o čem víš ***** a napsat k tomu "nebo jak to vlastně bylo" je docela síla. My si svoje šperky farmili sami. Co se jedná o poke když přestali vesměs hrát, snorry se tam nějakým způsobem snažil pokračovat. Jednou viděl milinku jak šla s klanem na výpravu na varnishe a narekrutoval BrinduIiIiI (nynější persi). Dali mu WB šperky a jelikož je brinda viděl prvně v životě a ty divné ikonky se mu nelíbili, tak to prodal nějakému čobolovi od nás. To byl jediný nákup, jakmile mi toto brinda řekl, konkrétního nákupce jsem z klanu vykicknul. V klanu máme nulovou toleranci pohybu čehokoliv za real, jakýmkoliv směrem. Většinou šperků na serveru kupoval tvůj klan a stejně vám to bylo k ničemu. Kapos na tom prý zplundroval nejednu výplatu.

    Na fóru i pouze děláme ***** z vašich lží, toť vše. Například uniqwo - "Soulfly jsou peti". Anti + iAny CP atd moc nevypadali jako peti. Den na to "SF je aktiv tak jsem je vykicknul". "Neděláme aliance", pak ti pride pošle screen jak uniq moc moc prosí aby joinuli klan, že je vyequipí. Cítíš tu rezonanci? Víš zprvu jsem si myslel, že je uni ulhaný sráč, ale postupem času nabývám podezření, že vůbec není seznámen s tím co se děje ve vašem klanu. Protože pokud spolu unknow + pride společně v jedné pt sjíždí rba a pak se tvrdí, že spojenectví neexistuje je na pováženou. Nic proti tomu samotnému spojenectví, to v konečném důsledku je pozitivní, protože to jen prodlouží životnost serveru, ale aspoň netvrďte opak. Jediný sami za sebe jsme tu my.


    Pride byli 3 CP, Klokana a George nutno počítat za nula. 5CP na papíře možná, stejnou logikou by si ale mohl říct, že manoera má 44 lidí....
    To co my nabíráme nebo nenabíráme, ti může být jedno, ale pokusím se tě obohatit těmito informacemi. Na každém serveru na začátku nabereme větší množství lidí, které neznáme. Na 10 *****ů najdeš pak 2 solidní lidi, kteří s náma pak pokračují na jiné servery, v posledních letech už spíše jiné hry. Kdybych ti tu napsal seznam našich stálic, které jsme objevili touto cestou asi by si ani nevěřil.
    Uknawn taky nabralo spoustu nekvalitních random lidí, například: fatman, treeman, wrolth, hugo0, bucik. A nesmíme zapomenout na mytologického pvpera lamkanenínej. Nedávno byl spatřen na pvp ve fogu, nedal svým petům jedinou šanci.

    Ano, máš pravdu. Co se týče ohledně těch WB šperků, tak jsem čerpal z informací, co tvrdila víc než polovina lidí, nicméně by mě potom zajímalo, kam zmizly všechny WB šperky, když potom, co skončili POKE, tak z Ownage přestal být mrtvý brouk a začal ownit server. A poté jste měli full WBčka. Ale nerad se hrabu v minulosti, takže už to nebudu dál rozebírat.

    Furt mě baví, jak brečíte nad tím, že spolupracujeme s Pride. To je opravdu jako bulvár, co se vyblejou cokoliv, aby dostali na konci měsíce výplatu. O tom, co píšeš nic nevím. Já jen vím, že za tu dobu, co sjíždíme RB (toxic cp), tak už 2x naběhl od Pride bishop a dal tomu RB restore. Naposledy včera na Hekatonovi, bohužel to ale nestihl. BTW Pride už teda skončili, nebo ještě hraje Klokanova CP?

    A o těch CP teda už vůbec nemluv, protože pokud nepočítáš Klokanovu CP, Tebiho, Sainovu, kteří ze začátku hráli dost podstatnou roli, tak potom jsi nemohl počítat ani od Unique s jejich Mage cp a Luk CP.. Takže tím pádem jsme se připojili do klanu, kde byla jedna CP.
    Proč jsme odešli od Pride, to jsme tu zmiňovali už milionkrát, tak si zascrolluj zpátky a přečti si to. Nakonec můžete být rádi, že jsme se přidali k Unknown, aspoň se zase vytvoří 2 strany a aspoň můžeme zahrát dobré pvpčka. A vlastně celý server nám může poděkovat, že vám ještě dost vzdorujeme, protože kdyby Unknown měli o partu méně (ať Desikovu, nebo Tecui, nebo naší), tak by je dost možná už ownage s tím zergem přejeli a zase ownili server a následně zabili.

  9. #59
    Quote Originally Posted by iknos View Post
    to jak to je s vaší cp už davno víme a Kane to tu vystihl přesně
    zrovna ty by jsi o minulem DE neměl moc co mluvit .... nebo už jsi zapomněl jak jsi ubrečený chtěl k nám (OW) aby jsi mohl jít dělat něco na oly ?
    Tady je zase nějaký hrdina, co ví úplné *****, viď?

    Potom, co mi váš člen Pan LordTazz řekl, že chci ukrást Valíka a nepůjčí mi ho na oly, když jsem měl dobrou příležitost si jít zastřílet na oly. Tak to byl důvod, proč jsem leavnul. Account na CLko jsem měl od záčátku, co jsem došel přišel k Insu (cca 5 měsíců?), takže jsem měl dost příležitostí.
    Takže potom, co jsem leavnul klan, si toho Pan Nach ihned všimnul a bez ptaní mi hodil klan a já ho následně vzal, ani nevím proč, asi jsem chtěl nasrat Raydena, Tazze, potom jak se zachovali.
    Šel jsem s vámi jednou Tezzu, po Tezze jsem to vypnul a odinstallovall a doplním, že jsem byl jednou s vámi na TS? To bylo mé celé působení v Ownage a stačilo, abych poznal, jak strašně namyšlení jste v té době byli.

  10. #60
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Takže potom, co jsem leavnul klan, si toho Pan Nach ihned všimnul a bez ptaní mi hodil klan a já ho následně vzal, ani nevím proč.
    Aha, a já myslel, že to bylo tak, že si mě spamoval čet, že to nestačilo ani rolovat a dostal si u toho několik chatbanů a pak si ještě došel s prosíkem na TS, kde to celé pokračovalo.






    Když byl server za herním zenitem, snažili jsme se oddálit odliv lidí ze serveru. Tou dobou psalo hodně lidí z INS, vždy jsem se ptal: Je tam šance, že u nich zůstaneš, když tě nevemem? Například kapos přišel s tím, že pokud nebude přijat zůstane u ins, tak jsme ho samozřejmě pro dobro serveru odmítli. Ty jsi přišel s tím, že jinak stejně končíš. Osobně sem tě nikdy nepovažoval za ow membera (Huga a Antoinettu naopak ano), spíše si byl na takové exkurzi do našeho klanu, o tom svědčí i fakt, že jsme ti nikdy nedali přístup na OW fórum nebo do OW systému. Bral jsem tě hlavně jako kámoše scara, kterej si náš respekt zasluhuje, ať byl jakej byl, vždy dokázal vytvářet a udržet kvalitní konkurenci.

    Jen mi řekní, když jsi leavul pride, taky si u unknown na ně házel špínu jak u nás na ins? A budeš házet špínu az jednou leavneě unknown?

    PS: Koukám, že screenovat každou píčovinu se mi docela vyplácí, pak si Wrolthové a MalýPsychové nemůžou vymýšlet nesmysly.

 

 
Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top