Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 75

Thread: uNknown + pride

  1. #61
    Aha my jsme random nekvalitní lidi ? okeeeej Nachu, nevim kdo mi volal pred začátkem serveru a dělal píču ať jdu k OW. Byl jsem u OW a jste random hovna, v parte se lidi nezna a boji se dat na sebe acc..... mate system ze to hrajete na zerk a nic víc. Zrovna naše PT je z lidí kteří se znají dlouho a také to nehrajem poprvé, všichni mamé odehráno cca 10let. Ale to co chci rict je, ze hantis moji partu jen kvuli tomu ze nas nemas na sve strane. Od vas z clanu znam hodne lidi a vychazim s nima v poho, berem to s nadhledem. Jenom ty jsi Autista kterej breci a vymejsli hovna. Ze jsme prefarmeny ???? muzete byt taky, ale ste hold low. Brecite ze nas Uni vzali do clanu ???? to cekate ze budou hrat 3pt vs 7pt ?????? prober se, schop se a rozganuj si ty randomy v clanu at nebehaji mesic od startu v C grade.


    Zdravím HugoT0XXX (ten randomak)
    Last edited by hugotoxxx; 22-10-2017 at 23:40.

  2. #62
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Aha my jsme random nekvalitní lidi ? okeeeej Nachu, nevim kdo mi volal pred začátkem serveru a dělal píču ať jdu k OW. Byl jsem u OW a jste random hovna, v parte se lidi nezna a boji se dat na sebe acc..... mate system ze to hrajete na zerk a nic víc. Zrovna naše PT je z lidí kteří se znají dlouho a také to nehrajem poprvé, všichni mamé odehráno cca 10let. Ale to co chci rict je, ze hantis moji partu jen kvuli tomu ze nas nemas na sve strane. Od vas z clanu znam hodne lidi a vychazim s nima v poho, berem to s nadhledem. Jenom ty jsi Autista kterej breci a vymejsli hovna. Ze jsme prefarmeny ???? muzete byt taky, ale ste hold low. Brecite ze nas Uni vzali do clanu ???? to cekate ze budou hrat 3pt vs 7pt ?????? prober se, schop se a rozganuj si ty randomy v clanu at nebehaji mesic od startu v C grade.

    Zdravím HugoT0XXX (ten randomak)
    Před serverem sem informoval cca 450 lidí jak emailem nebo telefonem. Cílem nebylo nikoho lanařit, spíš se zeptat jestli jde hrát případně opět nabídnout klan, ale to ty dobře víš. V tomto opravdu nejsi výjimečný. Mluvil jsem například i s Albinem nebo Persim, od nich tu ale postnuté příběhy nevidím. Z těch random hoven jsi byl ty to největší, cožpak již nepamatuješ jak tvoji lidí, s kterými hraješ již 10 let, ti nebyli schopni zrobit ani přestup a musela tě všude boostit moje pt? Nenapsal jsem, že si low protože bych byl na tebe nějak nasraný, ale protože ze vzájemného hraní + tvého působení tady se tak opravdu jevíš. Uznej sám, že na hero S grade nekra jsi docela fidget spinner.

    Říkáš mi tedy že odchodem 1 z 6(ano 6 CP only) z pridu jsi to vybalancoval? Teď ti tedy přijde unknown a pride silově rovnocenní?

  3. #63
    Pride me nezajima, meli jsme s nimi domluvu. A sama main PT pridu ti rekne jak to bylo. Kdyby nam nelhali s tim ze umi destro pt, a nebrzdili nas kvuli tomu ze nedokazou vyfarmit ani cabria tak sorry zustali jsme. Ano minule DE jsem hral jako randomak, proto jsem zkoncil u OW.

    Ja se s tebou Nachu nechci hadat jen me nebavi cist ty hovna tady. A ze se tocim ???? jo sorry ze me vyndas na CWH buffu, kdyz bez full buffu nevylezes z mesta. A vis co se stane kdyz ten Full buff taky mam ? OW blesujou, davaji PR a nebo relog(proto uz se ani nesnazim behat na fullbuffu). Dalsi vec je vase debufovani na spotech. Proc to delate ? protoze jsme silnejsi ja vim .....

    Ale chapu ze jste zvykli na CZ/SK servery. To bohuzel my jsme zvykli hrat kvalitnejsi hry na zahranicnich server.

    Dnesni AQ pekne PVP, ukazali jste ze nejste marní. K Tezze vám také gratuluju.

    Konec honění ega na Forku

    HugoT0XXX

  4. #64
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Aha, a já myslel, že to bylo tak, že si mě spamoval čet, že to nestačilo ani rolovat a dostal si u toho několik chatbanů a pak si ještě došel s prosíkem na TS, kde to celé pokračovalo.






    Když byl server za herním zenitem, snažili jsme se oddálit odliv lidí ze serveru. Tou dobou psalo hodně lidí z INS, vždy jsem se ptal: Je tam šance, že u nich zůstaneš, když tě nevemem? Například kapos přišel s tím, že pokud nebude přijat zůstane u ins, tak jsme ho samozřejmě pro dobro serveru odmítli. Ty jsi přišel s tím, že jinak stejně končíš. Osobně sem tě nikdy nepovažoval za ow membera (Huga a Antoinettu naopak ano), spíše si byl na takové exkurzi do našeho klanu, o tom svědčí i fakt, že jsme ti nikdy nedali přístup na OW fórum nebo do OW systému. Bral jsem tě hlavně jako kámoše scara, kterej si náš respekt zasluhuje, ať byl jakej byl, vždy dokázal vytvářet a udržet kvalitní konkurenci.

    Jen mi řekní, když jsi leavul pride, taky si u unknown na ně házel špínu jak u nás na ins? A budeš házet špínu az jednou leavneě unknown?

    PS: Koukám, že screenovat každou píčovinu se mi docela vyplácí, pak si Wrolthové a MalýPsychové nemůžou vymýšlet nesmysly.
    Já jsem rád, že sis to uložil. To jenom dokazuje to, co jsem napsal.
    Jakou špínu jsem házel na INS? Pověz mi. Veřejně hejtím Tazze a Raydena a vůbec se tomu nebráním, protože ti pohřbili jedinou tvojí konkurenční stranu, jinak na zbytek lidí z Insurgents nemůžu říct půl slova a ba naopak jsem ještě se spousty v kontaktu. Zase plácáš pátý přes devátý, ale víš hov**.
    BTW díky, se Scarem jezdím na dovolenou a DOKUD BYL SCARECROW CL, tak jsem mu s těma přípravama dost pomáhal, když on dělal denně 12tky. Potom došel Rayden, vystrčil scareho a posral to.
    Takže díky, že jsi ocenil vlastně i moji práci. A jak jsem psal, vstoupením do OWN znamenalo pro mě to, abych u jména měl nějaký obrázek, nic víc. Ten server po odchodu Scareho byl pro server rozhodujícím.

    Hodně štěstí ve hře.

  5. #65
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Dnesni AQ pekne PVP, ukazali jste ze nejste marní. K Tezze vám také gratuluju.
    Tak mě napadá Hugo, že bychom měli dobrat další CP, nebo konečně začít být více aktivní, ať na AQ nechodíme na dualech a trialech.

  6. #66
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Já jsem rád, že sis to uložil. To jenom dokazuje to, co jsem napsal.
    Jakou špínu jsem házel na INS? Pověz mi. Veřejně hejtím Tazze a Raydena a vůbec se tomu nebráním, protože ti pohřbili jedinou tvojí konkurenční stranu, jinak na zbytek lidí z Insurgents nemůžu říct půl slova a ba naopak jsem ještě se spousty v kontaktu. Zase plácáš pátý přes devátý, ale víš hov**.
    BTW díky, se Scarem jezdím na dovolenou a DOKUD BYL SCARECROW CL, tak jsem mu s těma přípravama dost pomáhal, když on dělal denně 12tky. Potom došel Rayden, vystrčil scareho a posral to.
    Takže díky, že jsi ocenil vlastně i moji práci. A jak jsem psal, vstoupením do OWN znamenalo pro mě to, abych u jména měl nějaký obrázek, nic víc. Ten server po odchodu Scareho byl pro server rozhodujícím.

    Hodně štěstí ve hře.
    Škoda, že jsem si já nevyscreenoval ten chat, jak jsi mi brečel do PMka, abych ti půjčil valíka. A když jsi po několikátý nedokázal pochopit, že ti ho nepůjčim, protože pro mě nejsi důvěryhodnej člověk, tak jsi leavnul klan. To že jsi měl přístup do CWH Insurgents přes scara se nám nelíbilo, tak to dopadlo, jak to dopadlo. Tím to pro mě zkončilo.

  7. #67
    Quote Originally Posted by LordTazz View Post
    Škoda, že jsem si já nevyscreenoval ten chat, jak jsi mi brečel do PMka, abych ti půjčil valíka. A když jsi po několikátý nedokázal pochopit, že ti ho nepůjčim, protože pro mě nejsi důvěryhodnej člověk, tak jsi leavnul klan. To že jsi měl přístup do CWH Insurgents přes scara se nám nelíbilo, tak to dopadlo, jak to dopadlo. Tím to pro mě zkončilo.
    Jojo, protože se scarecrow uklikl a hodil to debilkovi, tobě. Komu se to nelíbilo? Nelíbilo se to možná tobě a Raydenovi, který ti držel ptáka, když jsem chtěl půjčit valíka na oly. Toť vše.

  8. #68
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Byl byl vážně takovej klan že se mu valí xxx vybavení v cwh a nikomu to neda? ����

  9. #69
    Njn, to jsou ty bezcenné random clany ..... vše zabaví main parta a na ostatní sere a pak si honí ego jak vše dokázali samy. R.I.P CZ/SK brain

  10. #70
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    České Budějovice
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    ... všichni mamé odehráno cca 10let....
    A i po těch 10ti letech si všichni (enemy i neenemy) stále porovnáváte ocasy na fóru.
    Pořád a pořád dokola...
    Timi
    2006: Shilien Knight 75 / Destroyer on Light Elmore 1x rate >>> Lineage 2 Delete
    2017: Storm Screamer 80 / Soultaker / Titan & Noblesse on Dark Elmore 16x rate


 

 
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top