Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Herby a buffy

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    6

    Herby a buffy

    Zdravím ...
    mě osobně se tohle až moc netýká jelikož si taham buffpety ... ale pro lidi co je nemají to může být dost nepříjemné ...
    problém je v tom že pokud si někdo pickne herb jako WW/ACU/EMP atd ... stává se že po skončení effectu herbu se již onen puvodní buff nevrátí ...

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    9
    Spíš je to tak, že pokud se nahazuje buff a máš stejný herb-efekt, tak ho to nepřebije a po skončení herbu nemáš nic.

  3. #3
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    V popisku je napsáno že přepisuje stávající efekt, ale o vrácení tam není zmínka. To že větší level buffu překrývá menší, je normální (např. battle roar lvl. 3 nepřepíše bless body 6).

    http://legacy.lineage2.com/news/chronicle5_08.html

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    6
    tak jinak ... buffnu si acu lvl 3 od vendora na 59 min ... picknu herb s effect acu 3 .... oni jsou stejne jen se buff acumen zmení na 3 min na herb ... ale jak mile effect herbu vyprší vrátí se acu lvl 3 ... tak to funguje normalně ... jenže tady se stává že NĚKDY se ten puvodní buff nevrátí ... prostě mate někde chybu v Jadru ... nevím jak to ještě jinak popsat

  5. #5
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    me se deje neco podobnyho,buffnu se od GM buffera a jdu farmit a treba po 30 min mi skonci EMP, ale ostatni buffy jsou dal na 30min, dobuffuji si od GMbuffera jen 4 buffy takze to vim s jistotou. GM jsem to uz hlasil, mam to i vyscreenovany

    Uz jsem to i hlasil jako moznej bug
    strasne moc postav

  6. #6
    jo taky me to dela

  7. #7
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Toto by mělo být již opraveno. Očividně se nezdařilo. Problém je v tom že se nám to nikdy nepodařilo zreplikovat, neděje se to vždy ale jen někdy. Bude třeba nasbírat vícero dat. Jestli to dělá každý herb nebo jen některé atp.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    6
    na 100% to děla acu , emp , ww takže asi pravděpodobně všechny ... možná by mohlo byt řešení aby herby nepřepisovali emp lvl 3 , acu lvl 3 atd ... pokud se nepletu acu lvl 1 2 3 má rozdilné ID ... tudíš by nemělbý problem dat prioritu na maximalní lvl buffu

  9. #9
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    vcera se mi to stalo zase a nekolikrat, dela to acu emp ww (jsem mag, fightersky nemuzu rict)
    strasne moc postav

  10. #10
    Že herby žerou buffy je na IL celkem běžná věc, nezažil jsem server, kde by se to nestalo. Většinou to žere právě acu/emp/haste. WW mi to snad nikdy nesebralo a ani focus.

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top