Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 65
  1. #11
    no to je ale demence chtit za to jen jail.... co ste za CP kdyz se neznate natolik abyste si rekli ze toho bota mate? a ten jeden idiot co toho bota ma jeste s radosti loguje bezeslova ostatni.... to je dobrej kamos...... kdokoliv hraje ferove nema ani nejmensi zajem hrat s boterama takze trvaly ban je idealni reseni a nikoho nezajima ze je nekdo zvykly hrat nekde jinde s botem....

  2. #12
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Mixing View Post
    wau wau odhalení placeného adrenalinu bod nahoru ale nechápu perma bany aspon at to že jiné placené programy běží bez problému bez banů a lidi jedou v pohodě :-) jailování je varování pro každého a to že nafarmí pro celou partu si nemyslím.... za těch pár dní co ho odhalí " anti-bot program" si sotva udělá 50ky a to aby je equipoval nestíhá :-)
    Takto se může vyjadřovat jen člověk co botí o sto šest Myslím, že s tvými názory tu ze sebe děláš jen hlupáka. Ale klidně v tom pokračuj, jestli si myslíš, že uspěješ.

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    nebude nekde banlist? at vime kdo tu boti

  4. #14
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Thungdil View Post
    nebude nekde banlist? at vime kdo tu boti
    Je v L2 manageru u služeb pod názvem "tresty".

    Quote Originally Posted by Mixing View Post
    nemáte banovat ale dávát první jaily na 8-24h pak perma ban na acc a ne dávat ip/hwid bany......
    Jj, jail a acc ban pomůže ... asi jako feťákovi zabavit drogy, zítra mu je vrátit a říct mu ať to nedělá
    Last edited by Diaz; 05-10-2017 at 09:10.

  5. #15
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Jail a acc ban pomůže ... asi jako feťákovi zabavit drogy, zítra mu je vrátit a říct mu ať to nedělá
    Pozeram, ze si znaly tematiky, asi o drogach a lieceni zavislosti vies svoje, ci?

    K teme:

    1. Za to, ze tu ludia si mozete sami svojim prijebanym nastavenim servera kde si kazdy taha petarmy

    2. Ked uz banujete, tak banujte vsekych a nie len tych, ktorych nepoznate prip. noclan pety. Vasi kamosi v top klane botia o dusu a nevidim nikoho zabanovaneho. 6 zabanovanych pri takom pocte online je proste vysmech a len vyvracia kecy o "software, ktory chyta plateny adrenalin". Apropo top klan ludia, mozno, ze to bude tym, ze jeden z nich ma GM char? To len ukazuje ako je Sroubek schopny nabrat schopne GM resp. stacia pekne sracky v CV a GM tu moze byt hocikto... uz len to, ze GM cancelne buffy na petovy ktory je len na folow dokazuje, ake schopne GM tu su...

    3. 10e za moznost zalozit si novy char? Toto som nevidel este na ziadnom servery a len to dokazuje, ze money za donate je jedine o co tu ide. Nebudte smiesny, to ich radsej poslem na charitu....

  6. #16
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Pozeram, ze si znaly tematiky, asi o drogach a lieceni zavislosti vies svoje, ci?

    K teme:

    1. Za to, ze tu ludia si mozete sami svojim prijebanym nastavenim servera kde si kazdy taha petarmy

    2. Ked uz banujete, tak banujte vsekych a nie len tych, ktorych nepoznate prip. noclan pety. Vasi kamosi v top klane botia o dusu a nevidim nikoho zabanovaneho. 6 zabanovanych pri takom pocte online je proste vysmech a len vyvracia kecy o "software, ktory chyta plateny adrenalin". Apropo top klan ludia, mozno, ze to bude tym, ze jeden z nich ma GM char? To len ukazuje ako je Sroubek schopny nabrat schopne GM resp. stacia pekne sracky v CV a GM tu moze byt hocikto... uz len to, ze GM cancelne buffy na petovy ktory je len na folow dokazuje, ake schopne GM tu su...

    3. 10e za moznost zalozit si novy char? Toto som nevidel este na ziadnom servery a len to dokazuje, ze money za donate je jedine o co tu ide. Nebudte smiesny, to ich radsej poslem na charitu....
    Přečti si prosím první příspěvek v tomto topicku a pak tu můžeš mlátit prázdnou slámu. Botil jsi, schytal jsi to tak teď bude každý boter je mi to jasný.

  7. #17
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Přečti si prosím první příspěvek v tomto topicku a pak tu můžeš mlátit prázdnou slámu. Botil jsi, schytal jsi to tak teď bude každý boter je mi to jasný.
    Myslis, ze by som tu ludi obvinoval z botenia ak by som si nebol isty, ze botia? Nebud smiesny...

  8. #18
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Myslis, ze by som tu ludi obvinoval z botenia ak by som si nebol isty, ze botia? Nebud smiesny...
    Ano myslím že ty rozhodně, kdo je lepší tak má automaticky bota to je klasika. Neboj se on kdo botí dostane za uši stejně jako ty. Spolkni ten hořkej knedlík a pust do hraní a nebo na to kašli! Jediné co jsi tu zatím předvedl je forum war hero řeči, ukaž co umíš také ingame. Dík

  9. #19
    Pred začiatkom serveru som bol informovaný že podaktorý s GM teamu maju dobre vzťahy s ingame hráčmi nejedná sa o support ale len aby boli slepý a hluchý takže to je asi tak všetko .

  10. #20
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Ano myslím že ty rozhodně, kdo je lepší tak má automaticky bota to je klasika. Neboj se on kdo botí dostane za uši stejně jako ty. Spolkni ten hořkej knedlík a pust do hraní a nebo na to kašli! Jediné co jsi tu zatím předvedl je forum war hero řeči, ukaž co umíš také ingame. Dík
    Ja tu nepotrebujem nikomu nic dokazovat... 10e ti za unban loginu proste nedam...

 

 
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top