Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 65
  1. #31
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    3
    Celkom sa zacinam bavit na tebe kane

  2. #32
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Necudujem sa, ked nemas argumenty...
    Neda mi to.
    a. V trestoch su uvedene len tie chary, ktore dostali ban po manualnej kontrole GM. Tych XY desiatok accountov co boli zabanovane automaticky tam nie su - mnohi sa totiz nedostali ani k zalozeniu postavy. Ak ta to upokoji, mozme ich tam pridat aby si videl ze nejde len o 6 ludi ako tu pises, ale mam pocit ze je jedno co ti tu clovek napise, pretoze ty mas aj tak svoju pravdu. Nacapali sme ta na hruskach a ty miesto toho aby si sa k tomu postavil ako chlap, kopes okolo seba do vsetkeho jak male decko a vypustis zo seba hocico len aby si uskodil.

    b. Garantujem ti, ze nikto tu botterov neobchadza a ani pred nimi nezatvara oci, prave naopak. To, ze doteraz niekto nebol zabanovany, neznamena ze nebude. Kazdy nick co je nahlaseny ako bot preverujeme. Ked si si taky isty ze tu niekto botuje, tak mi spis zoznam nickov a posli mi to do PM a ak skutocne botia, tak skor ci neskor ich chytime. Ako sa hovori: "Na kazdu svinu sa voda vari". Je to len otazka casu.

    c. Na OG sa vzdy davali za botenie total bany. Za normalnych okolnosti kto bol prichyteny uz si na serveri nezahral. Kedze sa vsak roztrhlo vrece s ludmi co si naivne myslia ze plateny adrenalin sa neda detekovat, tak sme pristupili k moznosti druhej sance. Keby sme z toho chceli mat ako ty hovoris "pracku na peniaze" tak spravime system ala RPG, kde ti za prachy odbanuju naboteny char aj s equipom kludne aj 10x za sebou. To by urcite pomohlo kvalite a urovni serveru. (irony intended)

  3. #33
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Ja som to dobre pochopil, len ty namiesto argumentov splechnes picovinu o degradovani najme ked ti pisem, ze nehram a nemienim hrat 24/7. Ci co si myslel tou ich urovnou hrania? Len mi nepovedz, ze o 12 rocnej hre vedia nieco viac ako ja, alebo hocikto to to uz par rokov hra... Jedina ich vyhoda je tom ze idu 24/7. Nic viac tak tu z nich nerob nejakych uber hracov. Ale na druhej strane, kazdy si obhajuje svojich kamaratov co len potvrdzuje moje tvrdenie o ich nedotknutelnosti z tvojej strany...

    Quote Originally Posted by Bajous View Post
    Celkom sa zacinam bavit na tebe kane
    celkom ta mam u riti

    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Nacapali sme ta na hruskach a ty miesto toho aby si sa k tomu postavil ako chlap, kopes okolo seba do vsetkeho jak male decko a vypustis zo seba hocico len aby si uskodil.
    Ale ved nikto tu neriesi moj ban. Ako som pisal, beriem to normalne kedze kazdy kto boti stym musi pocitat. Co mne vadi je, ze tu vyhlasujete aky mate uber soft na chytanie plateneho adrenalinu a jediny koho ste chytili su ludia, co bud skusali cracknuty alebo boli nahlaseny ludmi a nasledne ocheckovany. Lebo ak by ste nejaky soft mali, server by bol chudobnejsi o minimalne dalsich 5-6 cp co poznam. A ak aj taky soft mate a ti ludia zabanovany niesu, tak to svedci o tom, ze o tom viete ale z nejakeho dovodu ich nebanujete... A urcite nebudem nikoho nahlasovat, niesom bonzak. Btw je zaujimave, ze tu spominas rpg a vas server v porovnani co sa kvality tyka lebo tomu serveru nesiahate ani po paty...
    Last edited by Kane; 05-10-2017 at 14:36.

  4. #34
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    38
    Musím souhlasit že ip/hwid ban za první přichycení při botu je moc tvrdý... Podle mě standardní střední cesta je klasický ban + smazání nafarmených itemků a adenek; pokud dotyčný má zájem nadále hrát, těch 5 nebo 10€ za unban není tak moc, ale kdo by chtěl zas botit tak tomu už se to nevyplatí

  5. #35
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by IPfree View Post
    Musím souhlasit že ip/hwid ban za první přichycení při botu je moc tvrdý... Podle mě standardní střední cesta je klasický ban + smazání nafarmených itemků a adenek; pokud dotyčný má zájem nadále hrát, těch 5 nebo 10€ za unban není tak moc, ale kdo by chtěl zas botit tak tomu už se to nevyplatí
    Ono to má praktický důvod, když toto provedeš, tak hodně omezíš možnost testovat boty, pro nás by bylo výrazně méně pracné udělat to jak jsi navrhnul.

  6. #36
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Vzhladom na pocet aktivnych boterov na tomto servery je tvoje tvrdenie minimalne diskutabilne. Tu ide aj o to, ze niektory ti ludia zadonatili nemale peniaze za decy na prestupy a uz len prist o to je dost velky trest, nie to este platit dalsie peniaze za unban loginu. Preto to vyzera ako ze vam ide v prvom rade o zisk a neviem ako u vas v cechach, ale u nas je 10e dost penazi... To len na margo toho ako si spominal, ze je to len symbolicke

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Ty tu vypravis o tom ze nejsi nejaky dmnt na pracaku a ze nemas cas hrat 24/7 ale dokazes brecet 24/7 na forum ono se to ty joudo v dnesni dobe hraje uplne jinak nez hrat CP, kterou tvori 9 lidi Nasi CP tvori cca 18 lidi, ktery maj rozdilny pracovni doby proto jsme tu skoro nonstop, takze ano o teto hre toho nevime vic nez ty, ale hrat ji dokazeme lepe nez ty

  8. #38
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by glycerin View Post
    Ty tu vypravis o tom ze nejsi nejaky dmnt na pracaku a ze nemas cas hrat 24/7 ale dokazes brecet 24/7 na forum ono se to ty joudo v dnesni dobe hraje uplne jinak nez hrat CP, kterou tvori 9 lidi Nasi CP tvori cca 18 lidi, ktery maj rozdilny pracovni doby proto jsme tu skoro nonstop, takze ano o teto hre toho nevime vic nez ty, ale hrat ji dokazeme lepe nez ty
    asi sa v tom vidis, ked si koli tomu musel zalozit acc a komentovat to...

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Ano ano vidim se v tom a smeji se tomu jak zde musis brecet, ze je nekdo lepsi v pixelech nez ty a ted cekam pohadku o tom, ze jsou ti ty pixely uplne ukradene

  10. #40
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Rozmýšľam ako ti z tejto konverzácie mohlo vyjsť, že si tu niekto porovnáva skill. Musíš mať dosť čudné myšlienkové pochody. Každopádne pointa je úplne inde a pochybujem, že ju nájdeš...

 

 
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top