Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 65
  1. #51
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    47
    popcorn time zdar Nitro a Ecthe

    @Kane toto mam celkom pobavilo "ludia zadonatili nemale peniaze za decy na prestupy a uz len prist o to je dost velky trest" "neviem ako u vas v cechach, ale u nas je 10e dost penazi"

    kolko tu sakra stoji donate 10 centov? lebo inak si neviem predstavit pomer "nemale peniaze" vs 10e (co das za vecer na pivo)

    //Sroubek: ci 20USD za adrenaline
    Last edited by Sroubek; 06-10-2017 at 11:43.

  2. #52
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    57
    /close

  3. #53
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Dobre zobracik, ked to povies ty tak to bude asi pravda. Hej a nezabudni liest Sroubkovi to *****e nie ze ti da ban...
    Zobracikom mozes ostat ty sam kedze ti je luto dat 10e na unban a pritom tu len spamujes forko 24/7 a robis zo seba akurat sasa, a za co mi da ban ? Za legal farmu ? Smutne

  4. #54
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    koukam jakejch přebitečnejch spamu tu za nakej sumafuk ban a ostatní okolo toho ohrnují nosi cosi no losi. sroub se s nikim nemazlí a to je dobře, budeš botovat, dostaneš ip ban a hotovo. a unban těbude stát tak 30eur max. adrenaline a pod. blbustki se za ti roky lidički vůbec neodvikli a ted tu brečí a vymlouvaji se na tech ostatních, ale kašdího to potká. a ted si vem, jak bi vypadala C4 bez ochran? tadi se GM zmužou na něco, tam uš vůbec.

  5. #55
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    PS: nema niekto odkaz na ten legalni program co vie naenchantiť homo a ine zbrane na +10 ?

  6. #56
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Proste rovny a rovnejsi. Sroub niektorych nebanuje koli udrzaniu populacie na servery lebo vie, ze ban dolezitej cp top klanu by znamenal odchod toho klanu zo servera a veci stym spojene... Btw sroub video postneme externe nech si ludia urobia nazor. Bez nickov samozrejme lebo nemusime nikoho bonzovat. A to info nech ti poskytne to GM, nebudem predsa robit jeho pracu...

  7. #57
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Proste rovny a rovnejsi. Sroub niektorych nebanuje koli udrzaniu populacie na servery lebo vie, ze ban dolezitej cp top klanu by znamenal odchod toho klanu zo servera a veci stym spojene... Btw sroub video postneme externe nech si ludia urobia nazor. Bez nickov samozrejme lebo nemusime nikoho bonzovat. A to info nech ti poskytne to GM, nebudem predsa robit jeho pracu...
    Ty jsi fakt chudák... nechť se ti jinde dobře hraje věřím, že budou všichni nadšeni až je obdaříš svou jedinečnou osobností. Sbohem!

    PS: už se těším na video, které natočíš na jiném serveru a budeš ho vydávat za DE, jelikož si neumím představit proč by tak silný důkaz botování ostatních hráčů nebyl vylepen na foru jako první!

  8. #58
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Proste rovny a rovnejsi. Sroub niektorych nebanuje koli udrzaniu populacie na servery lebo vie, ze ban dolezitej cp top klanu by znamenal odchod toho klanu zo servera a veci stym spojene... Btw sroub video postneme externe nech si ludia urobia nazor. Bez nickov samozrejme lebo nemusime nikoho bonzovat. A to info nech ti poskytne to GM, nebudem predsa robit jeho pracu...

    Tvoje výkřiky do tmy nikoho nezajímají, porušil jsi pravidla a dostal trest. Tvůj problém, nikoho jiného. Kdyby jsi pravidla neporušil, mohl jsi v klidu hrát, tak o co ti KURVA jde?

  9. #59
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Veď tu nikto nerieši môj Ban, tu sa riešia úplne iné veci neviem čo to stále vytahujete. Btw Sroub zdá sa mi to alebo cítim strach? Vážne nepotrebujem postovať videá z iných serverov, neviem za čo ma máš... Ide mi o tvoje klamstvá a zavádzanie. Btw keď si taký hustý a nadávaš mi do chudákov, neukazes mi log z tvojho software, kde som botil? Teda ak taký existuje ;)

  10. #60
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    "neresi se tu muj ban" "ukaz log ze software kde jsem botil"

 

 
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top