Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 65
  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Pointa je takova, ze jsi banned za bota a kopes nozickama kolem sebe, jelikoz si myslis ze toho bota mame tez ale jediny tvuj argument je to, ze jsi s nama nekde mel hrat, pricemz je tvuj nick uplne neznamy vsem clenum nasi CP

  2. #42
    Fabio ty maďare takže ty si letos nezahraješ ? :O

  3. #43
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by glycerin View Post
    Pointa je takova, ze jsi banned za bota a kopes nozickama kolem sebe, jelikoz si myslis ze toho bota mame tez ale jediny tvuj argument je to, ze jsi s nama nekde mel hrat, pricemz je tvuj nick uplne neznamy vsem clenum nasi CP
    Zase si nepochopil... nepisal som, ze som hral svami ako spolu, ale na servery kde ste hrali aj vy a to ze ma nikto od vas nepozna je picovina...

  4. #44
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Prave jeden od nas nahlasil bota ktory bol tak ocividny, ze aj laik to spoznal a to vase schopne GM ho nevie ani odhalit - vraj neprukazne... Tak sa pytam kde je ten vas "software co chyta boty" ktory bol asi vypnuty GJ

  5. #45
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    3
    Kane ty mas pekne vygumovanu hlavu. Akurat tak ta kazdy pozna od tvojich spamov. Vela reci a ziadny skutok. Je mi ta normalne luto

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    113
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Prave jeden od nas nahlasil bota ktory bol tak ocividny, ze aj laik to spoznal a to vase schopne GM ho nevie ani odhalit - vraj neprukazne... Tak sa pytam kde je ten vas "software co chyta boty" ktory bol asi vypnuty GJ
    To je porad jedna babka povidala, az bude mit video muze ho sem dat. At si kazdy udela svuj vlastni obrazek o tom jestli je gm corrupted ci ne, takhle je to jen mlaceni prazdne slamy...

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Takhle moc ubrečeného jedince jsem snad jeste nezazil

  8. #48
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Bajous View Post
    Kane ty mas pekne vygumovanu hlavu. Akurat tak ta kazdy pozna od tvojich spamov. Vela reci a ziadny skutok. Je mi ta normalne luto
    Dobre zobracik, ked to povies ty tak to bude asi pravda. Hej a nezabudni liest Sroubkovi to *****e nie ze ti da ban...

  9. #49
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Prave jeden od nas nahlasil bota ktory bol tak ocividny, ze aj laik to spoznal a to vase schopne GM ho nevie ani odhalit - vraj neprukazne... Tak sa pytam kde je ten vas "software co chyta boty" ktory bol asi vypnuty GJ
    Prima, kdo to hlasil? Komu to hlasil? Kdy to hlasil? Moc rád se podívám do chatlogu.

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    38
    Pořád nechápu tvoji potřebu sem cokoliv psát když ti na vedení tohoto serveru všechno hrozně moc vadí a když vidím tvé příspěvky před startem serveru, jak jsi si chtel vybrečet nastaveni typicke pro klasicky mid rate s mana potama, 3rd buffy, autopickupem tak se nedivim ze jsi vzdycky zvedal akorat počet online lidi na serveru, ale nikdy na nem nic neznamenal

 

 
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top