Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Dual box crash

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by Simbao View Post
    Taky mi to pořád hází crashe dualu a okna mám jen 3. Spadne to i když nepřepínám okna.
    mám to to stejný a to zatím pro jistotu jedu jen na 2 oknech... ačkoliv to zní blbě sem rád že se to neděje jen mě.. nevím jestli na to může mít vliv to že sem to hrál na full screen tak sem to ke konci přepnul o režimu okna... dneska to potestuju a uvidím jestli to mělo nějakou změnu ale hardwarem mýho noťasu to si myslím není ten je víc než dostačující...

  2. #12
    Quote Originally Posted by slotrik View Post
    omlouvám se jestli sem špatně vybral sekci kam to dávám ale mám problém že mi celkem často padá dual box
    většinou když ze hry přejdu do web prohlížeče

    zde chyba

    http://www.imgup.cz/image/LSOy

    díky za pomoc už mě to trochu se*e

    systém w10
    Na toto by mohlo pomoct vypnut shadows.

    Edit: Ti ktorym padaju multiboxy, skuste vypnut shadows a aj vsetky ostatne veci ovplyvnujuce vzhlad hry/zvuk. Skuste minimalne detaily a pokial to bude stabilne, postupne zapinajte/dvihajte detaily.
    Last edited by Teclis; 02-10-2017 at 12:27.

  3. #13
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Na toto by mohlo pomoct vypnut shadows.

    Edit: Ti ktorym padaju multiboxy, skuste vypnut shadows a aj vsetky ostatne veci ovplyvnujuce vzhlad hry/zvuk. Skuste minimalne detaily a pokial to bude stabilne, postupne zapinajte/dvihajte detaily.
    muzes nejak oduvodnit proc? mam dost vykony stroje na to aby to utahlo vsechno na plny detaily, mam to i vyzkouseny na starym DE jsem mel v klidu 9-12 oken a zadnej problem nebyl
    strasne moc postav

  4. #14
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    muzes nejak oduvodnit proc? mam dost vykony stroje na to aby to utahlo vsechno na plny detaily, mam to i vyzkouseny na starym DE jsem mel v klidu 9-12 oken a zadnej problem nebyl
    Archaicky Engine, Stary klient, ktory nebol optimalizovany na pracu s novymi GPU a roznymi rozsirenymi funkciami, ktore v tej dobe neexistovali. Nemusi to spolu hrat dobre.

    Tu skutocne plati, ze menej je niekedy viac.

    Inak ten system sa od toho povodneho co bol na predoslom DE odlisuje fakt minimalne. Ziadna zmena, ktora by mohla zapricinit to co sa ti deje, cize sa muselo u teba zmenit nieco ine ...

    Este ma napada, pri pretrvavajucich problemoch pozrite control panel vasej grafickej karty a pre L2 povypinajte vsetky pokrocile funkcie (anisotropic filtering,....)


    P.S: Ak nieco z toho pomohlo, prosim feedback
    Last edited by Teclis; 02-10-2017 at 13:22.

  5. #15
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Archaicky Engine, Stary klient, ktory nebol optimalizovany na pracu s novymi GPU a roznymi rozsirenymi funkciami, ktore v tej dobe neexistovali. Nemusi to spolu hrat dobre.

    Tu skutocne plati, ze menej je niekedy viac.

    Inak ten system sa od toho povodneho co bol na predoslom DE odlisuje fakt minimalne. Ziadna zmena, ktora by mohla zapricinit to co sa ti deje, cize sa muselo u teba zmenit nieco ine ...

    Este ma napada, pri pretrvavajucich problemoch pozrite control panel vasej grafickej karty a pre L2 povypinajte vsetky pokrocile funkcie (anisotropic filtering,....)
    jedina moje zmena ze jsem presel z win7 na win 10, jinak je to porad to stejny zelezo

    dela mi to i na notasu a tam mam taky win10 a mel jsem je tam kdyz jsem hral na poslednim DE a tam to nedelalo...

    ale urcite vyzkousim, za zkousku nic nedam
    strasne moc postav

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    stejně tak a to sem shadows vypnul a padalo to pořád
    ground detail bych si chtěl nechat

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    Pozitivní nález zatím mám takovej že když to nemám na full screen ale mám jen v oknech tak to za hodinu ještě nespadlo a to mám 3 okna teď včera mi to padalo na dvou

  8. #18
    jedes fullscreen bufery jo?

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    jel sem full screen všechno a po dnešku můžu říct že sem ve voknech jel 4 boxy bez jedinýho problému se vším spuštěným do plnejch takže to nejspíš padalo kvůli tomu full screenu aspoň u mě teda... 4 - 5 hodin bez pádu

  10. #20
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Nevim jestli to tak uz nedelate, ale co jsem koukal kdysi na cizi screeny tak spousta lidi to nedela - udelejte si kopii hry na pety zvlast. Pomaha to Na petech 800x600 a minimalni detaily. Hlavne ta pohoda a prehlednost

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top