Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Casual clan

  1. #11
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    3
    Ahoj vsem, tak to vypada ze zajem je. Do hry se dostanu zase nekdy odpo/vecer tak clan zalozim a mrknu kdo z vas bude online a ozvu se. Jmeno ve hre mam stejny - nebojte se ozvat kdyz budu online.

  2. #12
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    2
    Ahoj, taky bych měl zájem, pm "Razlovskij" in game. Případně se ozvu já.

    Díky. :-)

  3. #13
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Pěkně vy Jak se budete jmenovat?

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    25
    Hej borci mám to úplně stejně jako vy, zkušenosti z L2 větší a dlouho ale taky už delší pauza, co mě potěšilo tak tady v databázi byly můj starej účet tak sem ho oprášil . Zatím sem si rozjel TH, PP, Spoil, WC vše kolem 40lvl... nostalgicky sem se do toho teď 2 dny pustil. Nicméně doby kdy jsem u toho proseděl většinu dne jsou pryč a už je to spíš takový to připomínání si starejch časů. Takže jestli tady vznikne nějakej klan lidí který to budou mít podobně rád se přidám a pobavím se s váma. Momentálně to tahám s jedním kamošem kterej to má vlastně úplně stejně. Jen narozdíl ode mě stihl mít už i dítě.

  5. #15
    Tak klan je založený, jmenuje se Casual. Madthomas je CL tak mu napište kdo by měl zájem.

  6. #16
    Hodně zdaru

  7. #17
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    3
    Sem to mel pojmenovat Domov Duchodcu Jak psal JayCube, clan existuje. Kdyz se pripojim tak napisu tem co tady projevili zajem a pridam kdo bude online. Pokud ma nekdo jinej nick ve hre nez na foru tak me to hodte do zpravy nebo napiste ve hre vy me. Dik

    kubajzz - dik, taky tak

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top