Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731

    Quest EXP/SP/Adena

    Po restartu bude snížen Quest EXP/SP/Adena z 16x na 10x, je to nepoměr vzhledem k tomu že jsme šli z 25x EXP/SP/Adena.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Po restartu bude snížen Quest EXP/SP/Adena z 16x na 10x, je to nepoměr vzhledem k tomu že jsme šli z 25x EXP/SP/Adena.

    dost velký zásah na poslední chvíli před startem..... Dost s tím nesouhlasíme

  3. #3
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Po restartu bude snížen Quest EXP/SP/Adena z 16x na 10x, je to nepoměr vzhledem k tomu že jsme šli z 25x EXP/SP/Adena.
    Neneee,lakate lidi na neco a dva dny pred spustenim to zmenite? Wau

  4. #4
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Taky jsme měli jiný plány...

  5. #5
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Buďte prosím konkrétnější... jestli nechcete tu tak jsem ingame případně na mail.

  6. #6
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Buďte prosím konkrétnější... jestli nechcete tu tak jsem ingame případně na mail.
    Vicemene zase o tolik nejde...jen o to,ze pokud urcitou dobu lakate lidi na 16x server a 2 dny pred spustenim oznamite ze rate bude 10x,tak dost lidi to muze odradit uz jen z toho duvodu ze si reknou wtf je tohle vedeni.
    Osobne mi je jedno jestli 16x nebo 10x,ale dost kluku mi zakejvalo hlavou prave kvuli 16x rates...

  7. #7
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Dudanek View Post
    Vicemene zase o tolik nejde...jen o to,ze pokud urcitou dobu lakate lidi na 16x server a 2 dny pred spustenim oznamite ze rate bude 10x,tak dost lidi to muze odradit uz jen z toho duvodu ze si reknou wtf je tohle vedeni.
    Osobne mi je jedno jestli 16x nebo 10x,ale dost kluku mi zakejvalo hlavou prave kvuli 16x rates...
    No nejsem si jist, zda jsi to správně pochopil veškeré domluvené rate zůstává, bavíme se tu pouze o questech.

  8. #8
    DE17 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Mladá Boleslav
    Posts
    59
    Rozumné
    Klan Leader ManoNera, CPL , Titan, Saggitarius

  9. #9
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    No nejsem si jist, zda jsi to správně pochopil veškeré domluvené rate zůstává, bavíme se tu pouze o questech.
    Noooo,tak jsem za dementa zase jednou. Omlouvam se teda a souhlasim ;)

  10. #10
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    Mna skvor trapi že za 3 hodiny, od spustenia servera ludia budu mať lvl na farmu Baiuma, ale budu behať v devotionu s no grade gunou, lebo shoty nebudu do C a B...

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top