Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: Drop aden

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    drop hack sice 70%, ale v itčku či ve fog stakat krasně 70k-100k aden povlačkovani

  2. #12
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    drop hack sice 70%, ale v itčku či ve fog stakat krasně 70k-100k aden povlačkovani
    To je sice pěkné, ale adeny ti z každého moba nepadají, protože šance na drop je pouze 70% a ne 100%...

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    no nepadaji, ale to musiš mobit vic mobu najednou, takže pro těch 70% se sice nadřeš třeba u těch ashkenasu je to znát, jinak 80 včetně tar beetle z toho 35 druhu aden přes 70k slušní celkim. na vostrem doufam ze to tak vidrží.

  4. #14
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Není mi moc jasné, proč tento topick vlastně vznikl. Ta šance je naprosto normální, tak to má být.

    Rate 16x u adena zvedne jejich množství 16x, šance zůstává stejná. Kdo na beta zašel trochu mobit, místo rupání zbraní v Giranu, zjistil, že to je naprosto OK. V tomto ohledu se tedy změny neplánují.

  5. #15
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Není mi moc jasné, proč tento topick vlastně vznikl. Ta šance je naprosto normální, tak to má být.

    Rate 16x u adena zvedne jejich množství 16x, šance zůstává stejná. Kdo na beta zašel trochu mobit, místo rupání zbraní v Giranu, zjistil, že to je naprosto OK. V tomto ohledu se tedy změny neplánují.
    Souhlasim...adeny jsou v cajku a je jich vic nez dost,kolem 27 lvlu jsem mel 2 mice a to jsem to flakal...

  6. #16
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Není mi moc jasné, proč tento topick vlastně vznikl. Ta šance je naprosto normální, tak to má být.

    Rate 16x u adena zvedne jejich množství 16x, šance zůstává stejná. Kdo na beta zašel trochu mobit, místo rupání zbraní v Giranu, zjistil, že to je naprosto OK. V tomto ohledu se tedy změny neplánují.
    Beru to třeba z DKtechu (GP). Kde adena drop byl 100% a padalo to z každého moba.

  7. #17
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Beru to třeba z DKtechu (GP). Kde adena drop byl 100% a padalo to z každého moba.
    Jo jo já ti rozumím, ale to je o přístupu k tomu. Pokud se někdo rozhodne rozbourat šance tak pochopitelně může. My jsme v tomto případě (adena) volili zachování šance ale znásobení množství.

  8. #18
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    OK tak LOCK.

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top