Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 78
  1. #21
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Fraspe View Post
    Zdravím mám problém se spuštěním hry. Postupuji dle návodu a stejně mi hra nejde spustit. Když zapínám hru z vaší složky systém objeví se okno s tímto textem.

    2017.10.1 18:45:18
    OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
    CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2719 MHz with 2047MB RAM
    Video : NVIDIA GeForce GTX 970 (8569)


    Failed to load 'Texture L2Font-r.SmallFont-r': Failed to find object 'Texture L2Font-r.SmallFont-r'


    History: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture L2Font-r.SmallFont-r NULL) <- UCanvas::UCanvas <- UViewport::UViewport <- UWindowsClient::NewViewport <- UGameEngine::Init <- InitEngine
    Nejspis ti neco promaznul antivirus, udelej si vyjimku potom znovu prehraj nas adresar systextures ktery obsahuje soubor L2Font-r to ti poresi problem.

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Nejspis ti neco promaznul antivirus, udelej si vyjimku potom znovu prehraj nas adresar systextures ktery obsahuje soubor L2Font-r to ti poresi problem.
    Tak hurá povedlo se díky moc za radu

  3. #23
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by tessiie View Post
    Ahoj,

    nemůžu lognout do hry, včera bylo vše OK. Po spuštění l2.exe háže Critical:

    2017.10.2 08:40:21
    OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
    CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2396 MHz with 2047MB RAM
    Video : NVIDIA GeForce GT 520M (6909)


    General protection fault!


    History: UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

    Co s tím prosím? Děkuji.
    to vypadá na smazanou složku systextures... mrkni do návodu

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1
    Zdravím, po přihlášení se dostanu na výběr postavy, nicméně mi to píše l2ui.utx is corupted a bez toho nejde nic dělat, jen dát ok a to ukončí hru. Na jiném PC mi to jede, ale tam zase hra v 90 % spadne do 5 minut od přihlášení a poté mi prostě z počítače "zmizí" disk, kde se hra nachází :/

  5. #25
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by FunkyMonkey View Post
    Zdravím, po přihlášení se dostanu na výběr postavy, nicméně mi to píše l2ui.utx is corupted a bez toho nejde nic dělat, jen dát ok a to ukončí hru. Na jiném PC mi to jede, ale tam zase hra v 90 % spadne do 5 minut od přihlášení a poté mi prostě z počítače "zmizí" disk, kde se hra nachází :/
    Nejspis nemas naseho klienta, mrkni na navod a postupuj dle neho. Pokud mas doporucuji vyjimku AV nad celou slozkou s hrou.

  6. #26
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    1
    Zdravim, pri spusteni vyskoci critical error a tesne pred nim problikne nejake jine okno.. co delam spatne?

    2017.10.7 00:44:54
    OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
    CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 2096 MHz with 2047MB RAM
    Video : AMD Radeon(TM) HD 8610G (1404)


    Error setting display mode: No acceptable display modes found (D3D_OK). Please delete your Option.ini file if this error prevents you from starting the game.


    History: UD3DRenderDevice::UnSetRes <- FindBestMatchingMode <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine

  7. #27
    Sroube mam fakt problem koupil jsem si novej PC.- a nejde mi prepsat system hlasi mi to chybu ,, you will need provide administrator permission to move to this folder uz nevim co dal
    Neville = nobles ,hero
    Rooony = nobles ,hero
    Desto = nobles
    nevilka = nobles
    Zergs = nobles
    stricekskrblik = nobles
    Madelaire = nobles Hero
    Puyol = nobles
    a mnoho dalsich

  8. #28
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Rendorov View Post
    Ahoj, po instalaci klienta a patchnutí při spuštění l2.exe vyskočí tabulka "Important SmartGuard files could not be downloaded. The game will not start. Check your internet conections settings." a zapnutý antivir zablokuje malware (C:\programdata\smartguard\data\smrt2\release\797. ..21ed\guard.des.part). V antiviru a firewallu byly uděleny vyjímky, zkusil jsem reinstal při vypnutém firewallu i antiviru, stejný problém, akorát neřve antivir.
    Ahoj v tom případě stále nemáš vyjímku na AV, taj e podstatná pokud něco blokuje či smaže nějaký soubor nelogneš.

  9. #29
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    1
    zdravim chci se zeptat vždy když zapnu l2 tak mi vyskoči tabulka s textem the connection to the update server has been terminated. prosim včem muže byt chyba ? diki za odpověd .)

  10. #30
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    1
    Dobrý den,při startu hry se mi ukáže tato chyba,moc prosím o radu.
    2017.10.12 23:49:55
    OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
    CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 2500 MHz with 2047MB RAM
    Video : NVIDIA GeForce 8600 GT (Microsoft Corporation - WDDM v1.1) (8593)

    Error setting display mode: CreateDevice failed (80070057). Please delete your Option.ini file if this error prevents you from starting the game.

 

 
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top