Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 78
  1. #11
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Na 90% jsi nešel dle návodu a když jsi mazal složku systém, tak jsi smazal i systextures, mám pravdu?

    Skušal som aj zmazať cele aj systextures nejde aj tak...

  2. #12
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Rendorov View Post
    Ahoj, po instalaci klienta a patchnutí při spuštění l2.exe vyskočí tabulka "Important SmartGuard files could not be downloaded. The game will not start. Check your internet conections settings." a zapnutý antivir zablokuje malware (C:\programdata\smartguard\data\smrt2\release\797. ..21ed\guard.des.part). V antiviru a firewallu byly uděleny vyjímky, zkusil jsem reinstal při vypnutém firewallu i antiviru, stejný problém, akorát neřve antivir.
    V takovém případě to stále něco blokuje. Zkusil jsi je nachvilku vypnout úplně ať máš jistotu že to není tím?

  3. #13
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Civo View Post
    Skušal som aj zmazať cele aj systextures nejde aj tak...
    No v tom je právě ten problém, udělej to znovu dle návodu přesn. Systextures nesmíš smazat!

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    7
    ano

  5. #15
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Rendorov View Post
    ano
    Takže, odstavil jsi AV i FW znovu stáhnul patch nainstaloval jej do klienta dle návod a ani stále ti to hlásí to samé? Protože to už je vyloučeno, leda by poskytovatel tveho internetu blokoval nějaké porty.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    38
    Proč tam je vlastně to heslo? Podle mě to akorát zmate lidi :o

    //sroubek: protože google má tendence označovat ten patch jako problém, tak proto
    Last edited by Sroubek; 01-10-2017 at 17:27.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Takže, odstavil jsi AV i FW znovu stáhnul patch nainstaloval jej do klienta dle návod a ani stále ti to hlásí to samé? Protože to už je vyloučeno, leda by poskytovatel tveho internetu blokoval nějaké porty.
    Ano, pořád stejný problém

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    7
    Problém vyřešen, obnovil jsem windows do stavu po instalaci, nainstaloval hru, patch a znovu udělil vyjímky ve FW a AV

  9. #19
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Rendorov View Post
    Problém vyřešen, obnovil jsem windows do stavu po instalaci, nainstaloval hru, patch a znovu udělil vyjímky ve FW a AV
    Good tak šup do hry!

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    5
    Zdravím mám problém se spuštěním hry. Postupuji dle návodu a stejně mi hra nejde spustit. Když zapínám hru z vaší složky systém objeví se okno s tímto textem.

    2017.10.1 18:45:18
    OS : Windows Vista 6.2 (Build: 9200)
    CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2719 MHz with 2047MB RAM
    Video : NVIDIA GeForce GTX 970 (8569)


    Failed to load 'Texture L2Font-r.SmallFont-r': Failed to find object 'Texture L2Font-r.SmallFont-r'


    History: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture L2Font-r.SmallFont-r NULL) <- UCanvas::UCanvas <- UViewport::UViewport <- UWindowsClient::NewViewport <- UGameEngine::Init <- InitEngine

 

 
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top