Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 78
  1. #31
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    2
    hoj, Mám Problém se spuštěním Clienta, Po instalaci a Updatu podle návodu mi to hlásí následující chybu, https://prnt.sc/h0i89t, PO chvilkovém Problikávání Obou Obrazovek, z plochy na černo a Z5 tak mi vyskoči ta Chybová hláška. Prosím o Radu díky
    Last edited by DrDonald; 22-10-2017 at 15:26.

  2. #32
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by DrDonald View Post
    hoj, Mám Problém se spuštěním Clienta, Po instalaci a Updatu podle návodu mi to hlásí následující chybu, https://prnt.sc/h0i89t, PO chvilkovém Problikávání Obou Obrazovek, z plochy na černo a Z5 tak mi vyskoči ta Chybová hláška. Prosím o Radu díky
    Smaž option.ini, který najdes v system slozce.

  3. #33
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Smaž option.ini, který najdes v system slozce.
    Bez výsledku, bohužel http://prntscr.com/h0ld5y, (edit)když jsem to zkusil ještě 2x, tak se mi hra spustila, tak děkuji a uvidíme jestli se to bude opakovat :-)

  4. #34
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by DrDonald View Post
    Bez výsledku, bohužel http://prntscr.com/h0ld5y, (edit)když jsem to zkusil ještě 2x, tak se mi hra spustila, tak děkuji a uvidíme jestli se to bude opakovat :-)
    Good! Vítej na Dark Elmore.

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10
    Nez abych zakladal kvuli tomu nove tema:
    no-lag fix je povolen? Nerad bych pouzival neco co je zakazano ci ma neblahy vliv na server.

  6. #36
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Programos View Post
    Nez abych zakladal kvuli tomu nove tema:
    no-lag fix je povolen? Nerad bych pouzival neco co je zakazano ci ma neblahy vliv na server.
    Nevím co je no-lag fix, ale obecně platí toto: https://forum.lineage2.cz/showthread...y-syst%C3%A9mu

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    10
    To jsem prave procetl a tento patch neni zmineny.

    V pripade ze hrajes ve vice oknech na jednom PC, a jen jedno z tech oken mas aktivni(tzn v nem aktivne hrajes) ostatni okna(treba bufferi) jsou zalagovani a v momente kdy nekam bezis, tak mas v neaktivnich oknech cca 5fps. Stejne tak preklikavani mezi temi okny zabere cca 1s.

    Patch o kterem mluvim toto resi a v momente kdy mas vice oken, tak se ani jedno nelaguje a vsude mas stejne fps.

    Hadam, ze to ma co docineni s prioritou vykonu procesoru, kdy aktivni okno ma defaultne prideleno 100% cpu. Pripadne muzu tento patch poskytnout na analyzu.


    Osobne si bez tohodle hrani moc predstavit nedokazu

  8. #38
    pokud myslis upravu fire.dll a nosleep.dll tak sem s tim taky chvili hral na tomto serveru a zadny banán mi nepřistál ze strany serveru to blokované nebylo

    akorat mi to pri tehle modifikaci systemu masina nezvladala pri nejakych 9 oknech

  9. #39
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Programos View Post
    To jsem prave procetl a tento patch neni zmineny.

    V pripade ze hrajes ve vice oknech na jednom PC, a jen jedno z tech oken mas aktivni(tzn v nem aktivne hrajes) ostatni okna(treba bufferi) jsou zalagovani a v momente kdy nekam bezis, tak mas v neaktivnich oknech cca 5fps. Stejne tak preklikavani mezi temi okny zabere cca 1s.

    Patch o kterem mluvim toto resi a v momente kdy mas vice oken, tak se ani jedno nelaguje a vsude mas stejne fps.

    Hadam, ze to ma co docineni s prioritou vykonu procesoru, kdy aktivni okno ma defaultne prideleno 100% cpu. Pripadne muzu tento patch poskytnout na analyzu.


    Osobne si bez tohodle hrani moc predstavit nedokazu
    Pošli na ticket@lineage2.cz mrknem. Snažíme se toho blokovat naprosté minimum, snaha to přehnaně kontrolovat vedla do slepé uličky kde čekala banda lidí s basebalkama

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by Rendorov View Post
    Ahoj, po instalaci klienta a patchnutí při spuštění l2.exe vyskočí tabulka "Important SmartGuard files could not be downloaded. The game will not start. Check your internet conections settings." a zapnutý antivir zablokuje malware (C:\programdata\smartguard\data\smrt2\release\797. ..21ed\guard.des.part). V antiviru a firewallu byly uděleny vyjímky, zkusil jsem reinstal při vypnutém firewallu i antiviru, stejný problém, akorát neřve antivir.
    Čau,
    pro další lidičky měl jsem stejný problém, který je způsobený souhlasem s automatickým zpuštěním L2 před koncem instalace. L2 klient se nesmí zpustit, aby výše popsaný postup úpravy L2 fungoval.

 

 
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top