Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 48

Thread: Autoloot

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Ještě superhaste všem aby to mělo pořádné grády.

  2. #12
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    A co teprve ten adrenalin, když jsi v rootu a běží okolo týpek, co ti to vezme ... pak máš hned PvP/PK bod.
    Takych mačov sme mali radi plna plan dropu dotahli sme mainy aby je nevidel, logli lamku ktora ako že zacne mu zberať drop samozrejme ju PKne a bum tresk nielen drop jeho ale i nieco zaujimave s jeho inventara je nase takto sme sa dostali k 11 WB sperkom

  3. #13
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Taky je ta hra ale dělaná jako multiplayer, takže k mágovi přísluší nějaký aktivní člověk, například SE/EE/BD, který může sbírat za něho. Pokud to hraješ sám, musíš si poradit. Opravdu si tu hru chcete zlehčit tak, že budete nakonec jen dvě hodiny v kuse mačkat F1 a sledovat jak vám naskakují expi?
    Dyť je naprosto super pocit, když farmíš a vidíš na zemi ležet ten full drop, než když si ho všimneš po x hodinách farmy, že ho máš v inventáři. A co teprve ten adrenalin, když jsi v rootu a běží okolo týpek, co ti to vezme ... pak máš hned PvP/PK bod.
    Pojďte si to užít jako pravý Lineage2 Interlude, ne jako jednotlačítkovou hru.
    Přesně tak, já vždy nechával na necro spotu ten drop na zemi, než se mi začal sekat monitor a než jsem dostal mass critical error, nebo když jsem musel dotáhnout na dvakrát spoila a hodit to do invu. To byla sranda.

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    44
    To takové pičovské s prominutím témata vymýšlíte jako proč? Aby jste ostatní nasrali?

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    budme radi, že takovihle uprav mame na těch zahraničních serverech dost. po dlouhodobích zkušenostech si to pickovaní ti co příjdou zrovna nenechají užít. ono vždicki není dobrí brát vše co se mi zrovínka v invu nehodí. treba takoví low keye, svitki na helmi či matros po kusech. dale za nastaleho expeni prubehu sbirani itemkvestů
    muze později npc zaalarmovat, že je capacity inv. full a ten předmět nebude možné odevdat až po vypraznení 1/4 invu.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    4
    ne kazdy hraje 10 h denne mam i realny zivot a ztracet napr ze 4 h hrani 2h jen pickovanim se mi zda docela zasadni.

  7. #17
    Quote Originally Posted by Benitoz View Post
    ne kazdy hraje 10 h denne mam i realny zivot a ztracet napr ze 4 h hrani 2h jen pickovanim se mi zda docela zasadni.
    Od toho máš v partě 9 lidí aby vždy někdo musel pikovat

  8. #18
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Benitoz View Post
    ne kazdy hraje 10 h denne mam i realny zivot a ztracet napr ze 4 h hrani 2h jen pickovanim se mi zda docela zasadni.
    K té hře to patří, tak jako v jiných ostatních hrát musíš k mobům dojít a vybrat si loot nebuďte tak zhýčkaný z mid/hi pvp serverů.

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    přesně tak, drop je zaklad hri, každí má tedi volbu nechat či vzít, to bi potom ten autopickup byl k ničemu. pokud s tím expením někam pospíchá, tak at si to nejdříve vimlatí a až pak si to ke konci v klidu visbírá nebo at si k tomu expení najme nekoho do pt, at mu to vysbíra za něj.

  10. #20
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    2
    Ach ta gramatika

 

 
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top