Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 48

Thread: Autoloot

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    4

    Autoloot

    Zdravim chtelo by to nastavit drop do inv rovnou.V roce 2017 sbirat ze zeme drop docela otrava+ztrata casu.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    9
    Tak to nech ležet. Já jsem proti.

  3. #3
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Benitoz View Post
    Zdravim chtelo by to nastavit drop do inv rovnou.V roce 2017 sbirat ze zeme drop docela otrava+ztrata casu.
    Ahoj, toto téma prodělalo těžké boje už při spouštění DE 2015, schválně zkus mrknout do starého fóra. Todle už tak nějak k DE patří myslím si že to tak bude chtít většina komunity ponechat.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Benitoz View Post
    Zdravim chtelo by to nastavit drop do inv rovnou.V roce 2017 sbirat ze zeme drop docela otrava+ztrata casu.
    Nebud líný ve hře stejně jako v reálu.

  5. #5
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Nebud líný ve hře stejně jako v reálu.
    on bude hrat nejakyho nukera nebo archera, tam je to fakt opruz

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Quote Originally Posted by Benitoz View Post
    Zdravim chtelo by to nastavit drop do inv rovnou.V roce 2017 sbirat ze zeme drop docela otrava+ztrata casu.
    Co pořád máte s tou ztrátou času? Kam spěcháte? To ste invalidi, že se nemůžete zvohnout?

  7. #7
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Taky je ta hra ale dělaná jako multiplayer, takže k mágovi přísluší nějaký aktivní člověk, například SE/EE/BD, který může sbírat za něho. Pokud to hraješ sám, musíš si poradit. Opravdu si tu hru chcete zlehčit tak, že budete nakonec jen dvě hodiny v kuse mačkat F1 a sledovat jak vám naskakují expi?
    Dyť je naprosto super pocit, když farmíš a vidíš na zemi ležet ten full drop, než když si ho všimneš po x hodinách farmy, že ho máš v inventáři. A co teprve ten adrenalin, když jsi v rootu a běží okolo týpek, co ti to vezme ... pak máš hned PvP/PK bod.
    Pojďte si to užít jako pravý Lineage2 Interlude, ne jako jednotlačítkovou hru.

  8. #8
    Počuli ste slovo pánovo...

  9. #9
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    A co teprve ten adrenalin, když jsi v rootu a běží okolo týpek, co ti to vezme ... pak máš hned PvP/PK bod.
    Takych mačov sme mali radi plna plan dropu dotahli sme mainy aby je nevidel, logli lamku ktora ako že zacne mu zberať drop samozrejme ju PKne a bum tresk nielen drop jeho ale i nieco zaujimave s jeho inventara je nase takto sme sa dostali k 11 WB sperkom

  10. #10
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Taky je ta hra ale dělaná jako multiplayer, takže k mágovi přísluší nějaký aktivní člověk, například SE/EE/BD, který může sbírat za něho. Pokud to hraješ sám, musíš si poradit. Opravdu si tu hru chcete zlehčit tak, že budete nakonec jen dvě hodiny v kuse mačkat F1 a sledovat jak vám naskakují expi?
    Dyť je naprosto super pocit, když farmíš a vidíš na zemi ležet ten full drop, než když si ho všimneš po x hodinách farmy, že ho máš v inventáři. A co teprve ten adrenalin, když jsi v rootu a běží okolo týpek, co ti to vezme ... pak máš hned PvP/PK bod.
    Pojďte si to užít jako pravý Lineage2 Interlude, ne jako jednotlačítkovou hru.
    Přesně tak, já vždy nechával na necro spotu ten drop na zemi, než se mi začal sekat monitor a než jsem dostal mass critical error, nebo když jsem musel dotáhnout na dvakrát spoila a hodit to do invu. To byla sranda.

 

 
Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top