Quote Originally Posted by WUDY View Post
Snažši prdlajs zlata rybko, mag ma 2x menej HP 2x menej defenzi, o maga sa obtrie mob a ma 1/2 HP, mag cata nikdi neuvidi, ono ma vše svoje vyhody, DD zabia moby pri sebe ak ma macro na zber trva mu to pozberat 0,001s mag zabija na range 800 to isť pozberať je to celkom pekni vylet par sekund tam, zobrať a par sekund naspať...
A zberanie dropu je celkom problem pre maga, kym expi niesu tam moby, ale ked zacne zberať moby sa hned naspavnuju a idu mu po krku, ja napriklad na C4 som mal dyku na to, nuka som odstavil na bok logol dyku a zberal si drop... Vo vyšom štadiu hry už malo BD danc neviditelnosti tak som už nepotreboval dyku...
Osobne mi drop na zemi nevadi, ma to svoje čaro, ked si nejaka lamka horko ťažko naexpila a nepozberala drop prisť tam ako kral PKnuť ho pozberať mu to a chudak reve ešte tyžden ked ešte vobec logne ešte ked ma NPC buf za 1,5M bez nobla to bude brutal funny
Inak mam to prepočitane mag pri farme 10 min zbera drop 5 min to je s hodinovej farmi je 20 min zobanie dropu...
Možná se zkus nedrbat levou rukou za pravým uchem. Hrál jsem nukera a nikdy jsem neměl takový problém jako tu popisuješ. A Káťa jsem dával taky v pohodě. Podotýkám že jsem měl jen buffera SE nic víc...