Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 48 of 48

Thread: Autoloot

  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by WUDY View Post
    Snažši prdlajs zlata rybko, mag ma 2x menej HP 2x menej defenzi, o maga sa obtrie mob a ma 1/2 HP, mag cata nikdi neuvidi, ono ma vše svoje vyhody, DD zabia moby pri sebe ak ma macro na zber trva mu to pozberat 0,001s mag zabija na range 800 to isť pozberať je to celkom pekni vylet par sekund tam, zobrať a par sekund naspať...
    A zberanie dropu je celkom problem pre maga, kym expi niesu tam moby, ale ked zacne zberať moby sa hned naspavnuju a idu mu po krku, ja napriklad na C4 som mal dyku na to, nuka som odstavil na bok logol dyku a zberal si drop... Vo vyšom štadiu hry už malo BD danc neviditelnosti tak som už nepotreboval dyku...
    Osobne mi drop na zemi nevadi, ma to svoje čaro, ked si nejaka lamka horko ťažko naexpila a nepozberala drop prisť tam ako kral PKnuť ho pozberať mu to a chudak reve ešte tyžden ked ešte vobec logne ešte ked ma NPC buf za 1,5M bez nobla to bude brutal funny
    Inak mam to prepočitane mag pri farme 10 min zbera drop 5 min to je s hodinovej farmi je 20 min zobanie dropu...
    Možná se zkus nedrbat levou rukou za pravým uchem. Hrál jsem nukera a nikdy jsem neměl takový problém jako tu popisuješ. A Káťa jsem dával taky v pohodě. Podotýkám že jsem měl jen buffera SE nic víc...

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    ti vimoženosti a rychlokvaški sou právě tady. Zástavám svůj názor uš léta, tadi je jasní, že dneska je to sbíraní uš bráno jako potíž pro tihle časově omezenní, cobi chtěli zapřáhnout drop k 1sekundě expu, ale na tomhle fake DE je možní všecko, takže bi to nakonec klidně i povolil.
    Vtip že? Brácho přečti si to po sobě než to někde vylepis. Já jsem jen blbej lampasak co neumí sám přemýšlet, ale ty doslova potřebuješ pár facek... Jedná věta 4 hrubky, které by nenapsal ani školák ve třetí třídě...

  3. #43
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Benitoz View Post
    ne kazdy hraje 10 h denne mam i realny zivot a ztracet napr ze 4 h hrani 2h jen pickovanim se mi zda docela zasadni.
    Když nemáš čas tak nehraj. Nebo hraj hodinu denně jako já a užij si hru se vším všudy. Škoda že na skilly nejsou potřeba knihy. To by bylo teprve to pravýeIL

  4. #44
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Možná se zkus nedrbat levou rukou za pravým uchem. Hrál jsem nukera a nikdy jsem neměl takový problém jako tu popisuješ. A Káťa jsem dával taky v pohodě. Podotýkám že jsem měl jen buffera SE nic víc...
    to že zabijes moba v kata neznamená že tam dobře farmis ����

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    7
    Já se rád ohnu pro penízky

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    ja se take rad ohybam pro cizi penizky :O

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    to že zabijes moba v kata neznamená že tam dobře farmis ������
    Pokud dobře farmit myslíš tím že zabíjis dvě místnosti na respawn tak úplně v klídku. Nekro nebo SH s SE úplně v pohodě. Jen nesmíš být zdegenerovany z mi rate a high rate.

  8. #48
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    České Budějovice
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Dras View Post
    ja se take rad ohybam pro cizi penizky :O
    A hlavne na kolena, ze?
    Timi
    2006: Shilien Knight 75 / Destroyer on Light Elmore 1x rate >>> Lineage 2 Delete
    2017: Storm Screamer 80 / Soultaker / Titan & Noblesse on Dark Elmore 16x rate


 

 
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top