Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: DE

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Ostrava
    Posts
    22

    DE

    popravdě mě to nijak netěší že to bude IL ale je to asi pro mě posledni chronical co je L2 a ne StarWars ale i tak C4 chyb bral radši i když vím že je zamítnuté c4 ale koukni na net a vím že je komunita a ne malá co c4 vyhledává
    Last edited by cryters; 21-09-2017 at 22:15.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753

    mě taki ne, kdiž tam furt bude sedet ten malej trp galladucci v tej luxuri a prodavat jen C armori tak draze za kristaly jak minule. kdiž uš tak aspon B třeba keshe či valhalu za nakou pořadnou cenu kristalu.

  3. #3
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    A kdy naposled jsi hrál na C4?
    Já to zkusil dva roky zpět a musel jsem to hned vypnout, ačkoli to byl mid-rate. Jsi zvyknutý na spousty věcí z IL a najednou to mít nebudeš. Například porty do různých lokací, kam musíš zdlouhavě běhat. Nepostavíš si A sety raz dva, ale defacto si je musíš vydropovat.
    Zkuste si najít C4 server a zahrát si tam chvíli, ona vás ta nostalgie přejde. A tohle nepíši ve zlém úmyslu, C4 byly super časy, ale vracet se tak zpět není úplně super nápad.

  4. #4
    Il je taky nuda

  5. #5
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    A kdy naposled jsi hrál na C4?
    Já to zkusil dva roky zpět a musel jsem to hned vypnout, ačkoli to byl mid-rate. Jsi zvyknutý na spousty věcí z IL a najednou to mít nebudeš. Například porty do různých lokací, kam musíš zdlouhavě běhat. Nepostavíš si A sety raz dva, ale defacto si je musíš vydropovat.
    Zkuste si najít C4 server a zahrát si tam chvíli, ona vás ta nostalgie přejde. A tohle nepíši ve zlém úmyslu, C4 byly super časy, ale vracet se tak zpět není úplně super nápad.
    +1

    C4 bol chronicle, kde NC soft este tu hru len vyvijalo, nieco ako beta. Uz C5 bola o poznanie lepsia a prava L2 zacina no bohuzial aj konci na IL...

  6. #6
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    +1

    C4 bol chronicle, kde NC soft este tu hru len vyvijalo, nieco ako beta. Uz C5 bola o poznanie lepsia a prava L2 zacina no bohuzial aj konci na IL...
    to je pouze subjektivni nazor. ta hra se musela vyvijet a me treba IL nebavi a GF a H5 byla dobra

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Quote Originally Posted by cryters View Post
    popravdě mě to nijak netěší že to bude IL ale je to asi pro mě posledni chronical co je L2 a ne StarWars ale i tak C4 chyb bral radši i když vím že je zamítnuté c4 ale koukni na net a vím že je komunita a ne malá co c4 vyhledává
    C4 bude pro vetsinu srdcovka ale proste ted uz je to unreal. Jak by to dnes dopadlo s C4 serverem se muzeme dohadovat donekonecna. Jedno me napadlo ze by mohl bezet IL server a soucasne s nim C4 server (asi pouze Java podle me nic jineho nelze spustit) Jako to byvalo driv na OG ze si clovek vybral.

    Pouze si myslim ze by se pak ukazala pravda ktera by asi zastance C4 (jsem jim take) velice prekvapila.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    jo to je nejlepsi napad, tristit uz tak malou komunitu mezi dva servery

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Quote Originally Posted by Thungdil View Post
    jo to je nejlepsi napad, tristit uz tak malou komunitu mezi dva servery
    Ja vim ze je to nesmysl, jen me to napadlo, nikdy jsem tu Sroubovi nebrecel aby to tak udelal. Jako spousta lidi co si tu na nem vynucuji totalni chujoviny.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    357
    Spis by melo smysl vedle sebe pustit dva servery co by se doplnovaly. Jeden bez wipe pro farmare a lidi ktery proste nebavi zacinat porad od zacatku a druhej HR PVP server se vsim od auto learnu az po AiO buffera. Bo cokoliv po cem dnesni mlady touzej. Takhle by si kazdej prisel na svy a kdyz by farmari dostali chut neco zabit meli by kde stejne tak jako PVP hraci kdyz by se chteli odreagovat vlakovanim mobu. Idealni je samozdrejme nahnat to vsechno na jeden server ale to je s diametralne odlisnejma narokama obou skupin nerealny.

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top