Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 59
  1. #31
    Quote Originally Posted by KazatelGorro View Post
    Ral se jen snaží říct, že tenhle server pojede naplno cca 2-3 měsíce a pak zas 70% lidí odejde jinam. Všichni chtějí vše hned, nejlépe ať jim někdo potahá postavu/y zrobit hera, WB a tradá zase jinam. A na druhou stranu, komunita farmářů stárne a mladí na toto hodí bobek, takže obnovení původního DE taky nevidím zcela růžově.
    tohle blaboli uz pres 10 let. a proste dneska (vlaste uz radu let) se uz jinak nehraje, drtivou vetsinu bavi ty zacatky. a pokecat s lidma u toho dokazou uplne stejne ikdyz jedou tryhard

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by KazatelGorro View Post
    Ral se jen snaží říct, že tenhle server pojede naplno cca 2-3 měsíce a pak zas 70% lidí odejde jinam. Všichni chtějí vše hned, nejlépe ať jim někdo potahá postavu/y zrobit hera, WB a tradá zase jinam. A na druhou stranu, komunita farmářů stárne a mladí na toto hodí bobek, takže obnovení původního DE taky nevidím zcela růžově.
    2-3 měsíce by bylo moc pěkné Většinou to je ale po 1 měsíci mrtvé

  3. #33
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Ved to ze zaciatky su na serveroch najlepsie takze pochybujem, ze by si niekoho pritiahol na uz rozbehnuty server a ked sa tu ohanas skillom pod na tento a ukaz mi aky si uber a nie, ze ma budes chciet huntit s nahamtanym equipom ked ja budem len zacinat. No aj tam si myslim, ze po case by som si ta uz vodil...

    A k ostatným, zabudnite na servery kde sa hra viac ako pol roka...

  4. #34
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    357
    Quote Originally Posted by KazatelGorro View Post
    Ral se jen snaží říct, že tenhle server pojede naplno cca 2-3 měsíce a pak zas 70% lidí odejde jinam. Všichni chtějí vše hned, nejlépe ať jim někdo potahá postavu/y zrobit hera, WB a tradá zase jinam. A na druhou stranu, komunita farmářů stárne a mladí na toto hodí bobek, takže obnovení původního DE taky nevidím zcela růžově.
    Zbytecne ztracis cas vysvetlovanim. Lidi jako zabanovanej maj panickou hruzu z toho ze by se DE melo zas zapnout. Proto budou porad zvracet tyhle nesmysly.

    Pravda, komunita původního DE starne ale ze zvedavosti se tam urcite prijde podivat dost lidi. Otázkou je jestli i zustanou ale vzhledem k zivotnosti tehle novejch rychlo PVP serveru to za pokus urcite stoji. Drtivou vetsinu lidi co hrajou L2 totiz porad L2 bavi a tyhle parodie na ni v podobe rychlo PVP serveru je vazne vubec nezajimaj. A ze se tech rychlo PVP severu otvira vic ? No jasne ze jo když zadnej nevydrzi dyl jak mesic . Ale na vsech se porad strida ta sama banda lidi co L2 vlastne ani hrat nechtej a nastaveni se kvuli nim pri kazdym startu serveru przni cim dal vic ... ;). Jeste par serveru a vsichni budou startovat na max lvlu, s noblesse a v top vybave a server skonci po prvnim utrzenym PVP bodu .

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Ved to ze zaciatky su na serveroch najlepsie takze pochybujem, ze by si niekoho pritiahol na uz rozbehnuty server a ked sa tu ohanas skillom pod na tento a ukaz mi aky si uber a nie, ze ma budes chciet huntit s nahamtanym equipom ked ja budem len zacinat. No aj tam si myslim, ze po case by som si ta uz vodil...

    A k ostatným, zabudnite na servery kde sa hra viac ako pol roka...
    Kane zacatky byly zabavny napoprvy kdyz clovek zacinal, ted uz jsou unavny. Pro me L2 zacina tam kde pro rychlokvasky jako ty konci. Narozdil od tebe a Diaze, ja nemam zapotrebi machrovat na lidi na mensim lvlu a s horsi vybavou a klidne pockam nez me dozenes .Pro takovyho skillera jako si ty to na IL urcite bude tak na tejden (obzvlast na rozjetym serveru). Hodil sem pred tebe rukavici a ted je na tobe jestli ji zvednes ;).
    Last edited by Ral; 22-09-2017 at 13:24.

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Ved to ze zaciatky su na serveroch najlepsie takze pochybujem, ze by si niekoho pritiahol na uz rozbehnuty server a ked sa tu ohanas skillom pod na tento a ukaz mi aky si uber a nie, ze ma budes chciet huntit s nahamtanym equipom ked ja budem len zacinat. No aj tam si myslim, ze po case by som si ta uz vodil...

    A k ostatným, zabudnite na servery kde sa hra viac ako pol roka...
    Začátky jsou nejlepší na highrate serverech což tohle nesplňuje.

  6. #36
    a co vas sakra bavi na tom kdyz mate vsechno? jako to povidani? si vymente fb

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    32
    Quote Originally Posted by zase me zabanovali View Post
    a co vas sakra bavi na tom kdyz mate vsechno? jako to povidani? si vymente fb

    Skoro bych ani necekal ze to dnesni rychlokvasky pochopi, ale predstav si, ze 80% lidi tam vsechno nemelo a bavilo nas farmit... a pokud te nebavi farmit a chodit RB a hrajes to jen na pvp ve stylu lognu se zabiju gremlina a jsem full hura do pvp s +20 tak takovych serveru je hromada protoze ty lidi nebavi L2 ale jenom se emoutit ve hre stejne jako to delate tady na foru

  8. #38
    no jestli tam 80% lidi vsechno nemelo tak si asi fakt jen povidali a to uz nejsou ani farmari. to i takova plačka ral mel vsechno.

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    32
    Velmi zavadejici je tvoje predstava o slovu "vsechno" ale je pekne videt jak se zuby nehty branite aby prave DE bylo znovu spusteno, protoze dneska uz si lidi uzivaji jen starty serveru hlavne proto ze jsou vsichni na stejne urovni a zacit na rozjetem serveru (coz kdysi ani jinak neslo) nikoho nelaka proto, ze by se musel snazit a nemohl by posmevacne emoutit na kazde akci. A jeste vsem urcite vyhovuje ze tedka muzou rypat do Psycha a Rala protoze forum snese vsechno, dokonce i pohadky jak je vsichni ownili a byli nejlepsi

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    357
    Proto se nemuzu dockat toho az se stary DE zapne a vetsina tehle forum warrioru si pusti do gati protoze najednou budou moct doopravdy ukazat co teda umej ;).

 

 
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top