Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29
  1. #21
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Ja to viem, len ci to vie aj Diaz, ocividne nie...
    Spíš sis špatně vyložil jeho vyjádření (či ti jeho vyjádření někdo prodal zprostředkovaně). Každé GM ti ohledně úprav klienta řekne to samé, pokud nejde o blokovaný soubor ze seznamu na foru, tak je to povoleno. To že je něco povoleno neznamená, že se to časem nezmění. Konkrétně asist přes ~ je řešen modifikací interface, která povolena není. Kdyby si každý přečetl základní info o úpravách, tak není problém. Občas mám dojem, že se spíš pokusí hráč nachytat GM při nekorektní odpovědi. Jak jsem si již mnohokrát vyzkoušel naživo osobně. Něco jsem prohlásil na TS a do 10ti min to bylo u mě z5, ale formulované úplně jinak. Naštěstí tam u toho byla i ta osoba, která to info poslala ven, takže jsme se tomu jen zasmáli.

    Takže ještě jednou k úpravám klienta: Co není blokováno v seznamu souborů v prvním postu tohoto topicku je povoleno. Pochopitelně neznáme všchny modifikace, pokud někdo narazí na něco co mu příjde jako problém, může to reportnout na mail: info@lineage2.cz a my si to projdeme a zvážíme blokaci.

    Děkuji všem za pochopení

  2. #22
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    staci, kebyze si pozries log Diaza zo vcerajsieho antika... To ci chlapci asistuju v stotine sekundy a cez co uz musis vypatrat sam...

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    staci, kebyze si pozries log Diaza zo vcerajsieho antika... To ci chlapci asistuju v stotine sekundy a cez co uz musis vypatrat sam...
    Asist v systému je blokovaný a assistujeme ručně nebo přes makra.
    Zatím navíc jet jeden assist nebylo ani třeba, střílíme si ty jednoranky jak se nám zachce, dokud nezačneme dostávat na *****

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    staci, kebyze si pozries log Diaza zo vcerajsieho antika... To ci chlapci asistuju v stotine sekundy a cez co uz musis vypatrat sam...
    Ty ještě žíješ? Nazdaar ) Není tak složité si určit jedoho tejpka v partě a na F3 na ostatní udělat /assist /attack :-P Ještě jsem od tebe neviděl nějáký smysluplný příspěvek :-) Pořád jen pláč.
    S pozdravem StajireK ->> #Botter #Autoassister #GMsupport #GMclan #pHx #Wallhack #NevímCoVšechnoPodleVásMáme :-P #MemberOfuNiCp

  5. #25
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Tohle je ve světě úplně normální. Když je prostě někdo dobrý a umí to, tak se hned podezírá z podvodů. Stejně jako ve sportu a doping. Ownage nejsou vůbec zvyklí na prohry. To je vše. Jediný problém u nich je ten, že mají špatnou organizaci v clanu a že nabírají veškerý bordel ze serveru a nejedou pořádný CP systém. Kdyby raději skládali full aktiv 4-5 pt a ne 8 s petama na duálu a triálu, bylo by to taky o něčem jiném.

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Tohle je ve světě úplně normální. Když je prostě někdo dobrý a umí to, tak se hned podezírá z podvodů. Stejně jako ve sportu a doping. Ownage nejsou vůbec zvyklí na prohry. To je vše. Jediný problém u nich je ten, že mají špatnou organizaci v clanu a že nabírají veškerý bordel ze serveru a nejedou pořádný CP systém. Kdyby raději skládali full aktiv 4-5 pt a ne 8 s petama na duálu a triálu, bylo by to taky o něčem jiném.
    jenze to vy se pak museli delit o penize, drop

  7. #27
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by StajireK View Post
    Ty ještě žíješ? Nazdaar ) Není tak složité si určit jedoho tejpka v partě a na F3 na ostatní udělat /assist /attack :-P Ještě jsem od tebe neviděl nějáký smysluplný příspěvek :-) Pořád jen pláč.
    S pozdravem StajireK ->> #Botter #Autoassister #GMsupport #GMclan #pHx #Wallhack #NevímCoVšechnoPodleVásMáme :-P #MemberOfuNiCp
    jasne, hram l2 3 dni tak mi napis ako funguje macro. Ten typek od ktoreho to mam vie rozoznat macro od interface neboj. Btw zabudol si si tam dat #wannabeFactor

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    jasne, hram l2 3 dni tak mi napis ako funguje macro. Ten typek od ktoreho to mam vie rozoznat macro od interface neboj. Btw zabudol si si tam dat #wannabeFactor
    v pythonu si napisu kod kterej ma mackat makro a pak to zapnu

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by StajireK View Post
    Ty ještě žíješ? Nazdaar ) Není tak složité si určit jedoho tejpka v partě a na F3 na ostatní udělat /assist /attack :-P Ještě jsem od tebe neviděl nějáký smysluplný příspěvek :-) Pořád jen pláč.
    S pozdravem StajireK ->> #Botter #Autoassister #GMsupport #GMclan #pHx #Wallhack #NevímCoVšechnoPodleVásMáme :-P #MemberOfuNiCp
    Ze na nej vubec reagujes vsak on ma vzdy svoji pravdu, a proto uz je davno zabanovan za BOTa skoda mu odpovidat
    #kanejebokem

 

 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top