Quote Originally Posted by Kane View Post
Ja to viem, len ci to vie aj Diaz, ocividne nie...
Spíš sis špatně vyložil jeho vyjádření (či ti jeho vyjádření někdo prodal zprostředkovaně). Každé GM ti ohledně úprav klienta řekne to samé, pokud nejde o blokovaný soubor ze seznamu na foru, tak je to povoleno. To že je něco povoleno neznamená, že se to časem nezmění. Konkrétně asist přes ~ je řešen modifikací interface, která povolena není. Kdyby si každý přečetl základní info o úpravách, tak není problém. Občas mám dojem, že se spíš pokusí hráč nachytat GM při nekorektní odpovědi. Jak jsem si již mnohokrát vyzkoušel naživo osobně. Něco jsem prohlásil na TS a do 10ti min to bylo u mě z5, ale formulované úplně jinak. Naštěstí tam u toho byla i ta osoba, která to info poslala ven, takže jsme se tomu jen zasmáli.

Takže ještě jednou k úpravám klienta: Co není blokováno v seznamu souborů v prvním postu tohoto topicku je povoleno. Pochopitelně neznáme všchny modifikace, pokud někdo narazí na něco co mu příjde jako problém, může to reportnout na mail: info@lineage2.cz a my si to projdeme a zvážíme blokaci.

Děkuji všem za pochopení