Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Duelista

  1. #1

    Duelista

    Mno začnu s tím, že jsem někde četl, že začít hrát za glada není úplně dobrý nápad, pokud nemám předešlou zkušenost s gladem z předchozích verzí, tak to ani nemám začínat. Týkalo se to H5. Tak mě to přišlo spíše tak trochu jako výzva, svím způsobem.
    Chci se jen zeptat na něco, co by mi pomohlo se to naučit. H5 jsem zkoušel - Fokusy sem měl na mezerníku + full lištu skillů. Díval jsem se na video tam dva Gladi(už ale Interlůde) na oly sázely do sebe skilly téměř zrcadlově. Z toho jsem vyvodil, že samozřejmě dávají skilly, aby jich bylo co nejvíce na jedno nabytí. Ale určitě to není vše...

    Plz help :-)

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    507
    dej si na F1 triple. to zaručeně pomůže.

  3. #3
    tady se asi normální odpovědi nedočkáš hele..je to smutné ale taková je realita zdejšího fóra
    já bych rád poradil ale za glada sem nikdy nehrál

  4. #4
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    tady se asi normální odpovědi nedočkáš hele..je to smutné ale taková je realita zdejšího fóra
    já bych rád poradil ale za glada sem nikdy nehrál
    Díky i tak za normální odpověď

  5. #5
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Neříkám, že je to ideální návod, ale týpek to rozepsal ve velkym stylu a pro základ asi stačí. Je tam vše od pvp až po oly.
    https://forums.hopzone.net/forum/pc-...uide-gladiator
    Přečti si i komentáře lidí, mají k tomu poznatky, které se mohou hodit. Pokud umíš trošku anglicky, tak to dáš.

  6. #6
    Paráda díky - je to dost přínosný pro začátečníky 100%

  7. #7
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    1
    Caute hrál jsem kdysi dávno za glada a vím jak to chodi akorát jsem hodně věci zapomel. Nejdůležitější věc, reuse time u sonic buster. Vím ze bylo nějaké makro které reuse snížilo nebo odstranilo a při pvp jsem tento skill mil používat pořad, nevíte náhodou jak makro napsat? Diky

  8. #8
    Stojíš-li o nějaké zaučení na glada, tak se můžeme domluvit a kamarád ti poradí. Má s tím velké zkušenosti jak do PVP tak na oly, Myslim že je duležite dávat skilly kdyz jsi full nabitej. To znamena level 7. I presto ze na triple staci nabiti lvl 4, tak kdyz ho pouzijes pri lvl 7 tak dáš větší dmg. To same by mělo platit o skillech na dálku

  9. #9
    Quote Originally Posted by Rebeaud View Post
    Caute hrál jsem kdysi dávno za glada a vím jak to chodi akorát jsem hodně věci zapomel. Nejdůležitější věc, reuse time u sonic buster. Vím ze bylo nějaké makro které reuse snížilo nebo odstranilo a při pvp jsem tento skill mil používat pořad, nevíte náhodou jak makro napsat? Diky

    To makro o kterem mluvis je obycejne /useskill tripple sonic slash
    Toto makro funguje u všech charů, ten reus není podstatně větší, ale rozdíl je znatelný PS:Ja za Soultakera mam
    listy plné maker na debufy, dmg atd. proste kazdy skill co pouzivam mam na macru je to sice ze zacatku neprehledné, ale kdyz si v tom udelas system a budes ho pouzivat porad dokola, tak to zachvilku budes klikat po slepu

  10. #10
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Spytaj sa Srongersa

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top