Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 38
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    No já bych dal všem rovnou 75 a A grade sety aby se nemuseli zdržovat stavěním a dropováním. (přeci jenom je to nuda zabíjet ty moby...)
    Přesně tak, celkem mám obavy z toho hybrida, kterému říkají L2 a chtějí to tu spustit. Hru osekaly jak se jen dalo, protože pár uplakánků nemá čas.

  2. #22
    Quote Originally Posted by Simbao View Post
    Přesně tak, celkem mám obavy z toho hybrida, kterému říkají L2 a chtějí to tu spustit. Hru osekaly jak se jen dalo, protože pár uplakánků nemá čas.
    No já nechci nikomu nadávat, ale mrzí mě to, protože se člověk těší až se zas bude šetřit na CH, půjde se do kata dropovat ta blbá knížka na cursed mana, konečně bude claritka, atd...
    Teď je již jasné že většina z tohoto tu vlastně vůbec nebude potřeba a začíná mě to spíše připomínat demoverzi.

  3. #23
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    nedelna chvilka farmarov

  4. #24
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    byli ste si nekdy zahrat na nejakym serveru v zahranici (IL servery)? hrava tam klidne 500+ lidi, upraveny to maji 100x vic nez tady (100% auto learn, nakup EQ za RP, fullbuff od NPC) a nikdo si nestezuje, komunita funguje, pvp, farma, RB, WB, OLY (klidne kazdej tyden novy hera) a vsechno jede, takze tady jsou ty upravy vazne titerny (az na NPC buffera ten mi vadi, ale preziju ho).
    strasne moc postav

  5. #25
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    byli ste si nekdy zahrat na nejakym serveru v zahranici (IL servery)? hrava tam klidne 500+ lidi, upraveny to maji 100x vic nez tady (100% auto learn, nakup EQ za RP, fullbuff od NPC) a nikdo si nestezuje, komunita funguje, pvp, farma, RB, WB, OLY (klidne kazdej tyden novy hera) a vsechno jede, takze tady jsou ty upravy vazne titerny (az na NPC buffera ten mi vadi, ale preziju ho).
    Tezko se da ale srovnavat int server a nebo server sice s jednou narodnosti ktera ma vetsi komunitu a cz server

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    navštívil sem jich asi pomalu 10 il včetně ketrawars, ale na většině bývalo spuštěno dost eventů, nikomu mesiční prave nevadili a to na tom bylo dost překvapivího, dřelo se o každí item (nectarinkový, medailoví, písmenkoví) jenom proto, že se z náhodných odměn mohlo mít aspon par hp, mp potu, enchant. scrolu či 7denni klobouki, agathiony. v tomhle byla radost k tomu dropu dostat neco navíc. za ty roky spuštěnejch serveru (na kterích nebil autolearn) skoro každí z nás nadropoval hafo knížek a to nešlo jen o jejich drop, ale rovnou o kemp (jako u rb, wb drop zbraní arcani mace apod.) tak se podob. kempovalo v kata (i u tech mobu kde padali zrovna ti amuleti) a expilo se jen tak na nahodu, pomohlo to taki charum či potazení v pt někoho z klanu expum, takže jestli padl naki amulet do invu nekomu, mohla to bit možná i smula že nepadli tl,dc botky či ruce, když prvořadě šlo právě o drop full equip věci, tohle delavalo C4tku nebo Ilko dosud hratelnimi chronikly při grindu v hs/varka třeba. kdi se chodili dropovat badge itemi na s armori, tam bilo to samí s tím nahodním dropem třeba u mj hvy armor. to stejní jako s farmením ve fogu, tam se pocitali sutraky či drop v it s mj rukavički ale ted ruku na plíce, už jste byl nekdo farmit knížky na primeval isle?¨
    Last edited by Hora cio; 13-09-2017 at 14:43.

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    2
    Jsem za retail v případě všech knih i učení skillů.

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Hora cio 560 příspěvků a stále se nenaučil gramatiku
    Já a mých 30 lidí jsme taky za retail

  9. #29
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Problém Horacia je ten, že nikdy na fórum nepřijde střízlivý.
    Trefa do černého .. Horacio má zřejmě fóbii z reality a tak se nalejvá už od rána no ono v našem státě není ani moc divu

  10. #30
    Problém Horacia je ten, že furt chlastá a nikdy ho tu nezastihneš střízlivého.

    BTW tihle lidi typu Killers, Scorpio, Simbao jsou jako důchodci v ČR, furt volají po komunismu.

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top