Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 46

Thread: AIO Buff

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    34

    AIO Buff

    AIO baffer by byl dobry na serveru za DEC. Hodne lidi jak uz tu psali nebudou mit tolik casu u toho sedet a exp buffery.

  2. #2
    to se mi taky libi ale asi budem jedini

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    18
    Přesně takhle budeme v nevyhodě my co chodíme do práce. Hrál jsem pokaždé když byl Dark Elmore Online. AIO není špatní nápad server potřebuje vydělávat aby se udržel online. A lidi co to odsuzují jsou děti co jim na to rodiče nedají peníze. Lide co na to mají vice času si to můžou vyexpit a ty kteří u toho nemůžou trávit tolik času jako dřív byla by možnost si to zakoupit a tím podpořit server. A když už bude ve hře NPC buffer tak to nebude už takový rozdíl vůči ostatním. Určitě by to stalo za uvážení GMka.

    PS. Cat a Horse tam být nemusí.

  4. #4
    Když AIO tak AIO včetně koně a kočky, ne? ;-)
    Já bych byl taky pro, jelikož už toho času sám nemám tolik..

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    34
    GM by si mel uvědomit ze tu hlavne jsou lidi okolo tech 25 let. A ty nebudou mit cas lidi chteji farmu a pvp a tohle bude pro obe strany. I malej klan co bude o 5 kamaradech to oceni. Nevidim v tom nic spatneho. Stejne jsem jde stara garda a necekam moc novych lidi

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    18
    Jestli tam bude Cat a Horse to si rozhodnou GMka hlavně at je tam ta možnost si to koupit. Jakou pak máme šanci naexpit 5 postav na 78 lvl + 3 přestup když chodíme do práce oproti ostatním. Takhle budeme v nevyhodě my co chodíme do práce.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    34
    Ale hlavne to i oceni hraci co prijdou pozde třeba o dva mesice na servr.Ja jsem pro pomuze to hracuj a i serveru.

  8. #8
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Tak to nehraj a věnuj se věcem v reálu a nevymýšlej tady kraviny... Stačí, že tady je už NPC buffer.

  9. #9
    U autolearnu kterej mel alespon smysl kazdej remcal a ted chcete todle? Co to je zas za kravinu? Vzdy to vyhravali lidi co nato meli cas tak to hold je a jak tu pise fat12 nehraj to a bez hrat real life...

  10. #10
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Vrskmaň
    Posts
    29
    Nepřijde vám zbytečný se dohadovat kdo na to má?...
    Jsem toho názoru, že v případě této možnosti by to koupil každý i ten co na to má čas, bohužel.

    S pozdravem Charlie

 

 
Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top